TAM BUDEŠ BRONapsal TBB-BIKE | 11.07.2018Plán na tohle léto je jasnej. Sedáme do káry a vyrážíme!! Před sebou máme čtyři libový jamy, na kterých nesmí nikdo chybět! První víkend v srpnu vyrážíme do Litomyšle na Off The Wall Jam. Tahle léty prověřená akce pod taktovkou Zdendy Peška bude nářez!! Tím ale nekončíme! Už se vidíme, jak dáváme orosenej škopek mezi hliněnejma bábovkama v L.E.S.e nebo na Army Jamu! Kdo nebyl na těchhle dirt/trails akcích, měl by to rozhodně napravit!! Na závěr léta ještě rozpoutáme streetový peklo na libový plaze na Kladně, a tím léto zakončíme ve velkym stylu. 

 

Tohle léto míří hodně vysoko a rozhodně bys u toho neměl chybět!!

 

Do objednávek začínáme rozhazovat letáčky, kde kromě přesného plánu na léto dostaneš taky lístky do soutěže na každou ze zastávek. Schovej si svůj leták, doraž na akci a zapoj se do soutěže o slušnej balík cen! Letáků je omezené množství a šance vyhrát o to vyšší!! Ať už vyhraješ nebo ne, hlavně že TAM BUDEŠ BRO!! Podrobnosti se včas dozvíš, zatim si ale zapiš tyhle termíny. 
Sleduj jednotlivé akce a náš blog, a nic ti neunikne.

 

4.8.2018 - OFF THE WALL JAM
11.8.2018 - ŘÁHOLEC JAM
25.8.2018 - ARMY JAM
8.9.2018 - THEBIKEBROS JAM
Nech se védst mapou a používej hashtag... 
...třeba za to něco bude.


#TAMBUDEŠBRO


Související produkty: thebikebros


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X