TBB-BIKE HOUSE - OPENING AND BBQ JAMNapsal Tomáš Carda | 25.09.2017

Po několika měsících tvrdé dřiny přichází konečně den slavnostního otevření TBB-BIKE BMX HOUSE. Sny se mají plnit a tak se po 21 letech od vzniku otevírají dveře do malého BMX ráje uprostřed Brna. No a co je s tímto okamžikem spojené? Samozřejmě slavení, ježdění, zábava a všechno co k BMX patří. Tak neváhejte dorazit v sobotu do Brna a otevřít poprvé s námi.

CO VÁS ČEKÁ?

Pod střechu TBB-BIKE BMX HOUSE se toho vešlo opravdu hodně. Část je samozřejmě od podlahy po strop zaplněná komponenty, které pro vás vybíráme z nabídky značek v naší distribuci, dále jsme vyladili showroom, kde si můžete všechny komponenty prohlédnout a osahat a do útrob se vešla minirampa s poctivými rozměry. Je tedy opravdu co objevovat. Tím ale rozhodně nekončíme. BMX HOUSE nabízí ještě backyard, kde stojí bedny a raily pro venkovní sessions a navíc i dva rádiusy, takže o prostor k ježdění opravdu není nouze. Navíc se zde pořád najde dost místa na gril a nějaké to posezeníčko a o zázemí na chill a gril je tedy náramně postaráno.

JAK BUDE SOBOTA PROBÍHAT?

Dveře se poprvé otevřou v 13:00 a grand openingem tedy odstartujeme celý sobotní BBQ JAM. Po celý den až do 18:00 budete moci prozkoumávat celý prostor, prohlížet si komponenty a prostě a jednoduše se s námi bavit o BMX a všem okolo něj. Pokud bude chtít jako jedni z prvních pod naší novou střechou i nakupovat, budete mít šanci až do 18:00 kdy se zavřou dveře obchodu a protor pro BBQ JAM zůstane pouze v prostorech rampy a venkovního backyardu.

Po celý den budete moci samozřejmě také jezdit a to nejen v minirampě ale také venku. Připraveny budou různé krátké JAMY o věcné ceny a prostě a jednoduše na vás čeká mimo otvíračky také den nabitý ježděním. Tím ale nekončíme. Po setmění se společně s pouličním osvětlením rozsvítí také lampa našeho projektoru a dáme si premiéru jednoho z nejočekávanějších videií tohoto roku. Etnies Chapters už na Vás čeká! Připravená sou ale i další videa, pivko a samozřejmě gril takže kdo bude mít chuť může si s sebou přinést nějakou klobásku či steak a hodit v průběhu večera něco pod žebírko. BBQ JAM ukončíme okolo 22:00 a kdo bude mít chuť může se s námi přesunout dál.

NEVÁHEJTE TEDY DORAZIT 30. 9. 2017 DO BRNA NA OPENING TBB-BIKE BMX HOUSE!

TBB-BIKE BMX HOUSE - Vránova 170a, Brno 621 00 - vstup na BBQ JAM ze zadní části budovy!Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X