BCN VCTN - POJEĎTE S NÁMINapsal Šimon Čechura | 12.01.2018

A je to tady zase, zase se nám zachtělo zkrátit si čekání na jaro únikem do tepla. A když už někam letíme, řekli jsme si, že vezmeme pár z Vás s sebou. Tím otevíráme dveře osmi z Vás a těšíme se, jak moc vykutálená partička se dá dohromady.
Kam že to jedeme a kdy?

Rádi bychom Vás překvapili, ale kolem a kolem, všichni chceme na jaře do Barcelony. Takže destinace je Barcelona. Kdo byl, tohle místo si zamiloval a kdo nebyl, tak na toho to čeká. Nic víc a ani nic míň. Barcelona v březnu - to jsou teploty kolem 15°C, slunce a teplý mořský vzduch. Termín tripu byl stanoven na 7.-14. března.


Proč letět s náma?

Podle názvu by Vám mělo dojít, že si to chceme všichni především užít. Vacation = dovolená, takže dovolený je všechno. Hlavním lákadlem tohoto výletu je ale bezstarostnost. Kromě toho, že se postaráme o to, aby jste se dostali do Barcelony a zpět a měli kde spát, postaráme se i o Vaše suvenýry. Mít plný telefon fotek je pěkný, ale fotka od fotografa, jak zrovna odjíždíte svoje NBD v ulicích Barcelony, to je trochu jiná káva. Ve finále tak můžete nechat telefon doma a jen jezdit a užívat. Na místě bude náš dvorní fotograf Milan Tykal a video si bere do parády Martin Hoza. Nesmím zapomenout zmínit, že na místě bude přítomná slušná část TBB crew. V rukávu máme ještě něco navíc, ale to si nechme jako překvapení. Pojďte si tak spolu s námi tenhle týden maximálně užít a vytvořit super materiál, na který budeme všichni dlouho vzpomínat.  FOTO: EM ET
 

Za kolik?

A na co že Vás ta paráda vyjde? Cenu jsme spočítali na 12 990 Kč. V ceně je bydlení na 7 nocí, zpáteční letenka a doprava mezi letištěm a bydlením. K tomu dost bonusů a hlavně skvělá parta. SEE YA!!


Jak se zúčastnit? Chceš jet?

Okej, pošli přihlášku s předmětem “BCN VCTN” na e-mail simon@tbb-bike.cz a jsi na listu. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 21.ledna 2018. Do přihlášky prosím uveďte Vaše jméno, bydliště a datum narození. Vzhledem k počtu omezenému na 8 míst, si v případě zájmu vyhrazujeme právo na výběr riderů.

 

KOLEM A KOLEM

THEBIKEBROS BCN VCTN
7.3. - 14.3. 2018
12990,-
FOTO: EM ET
 

Související články: trip street barcelona


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X