UNITED STILL STEEZIN JAM - VIDEONapsal Martin Hoza | 29.04.2016

Minulý pátek (22. dubna) proběhla v brněnském Bikeparku Sokolovna premiéra DVD Still United a vidka #LisabonAdventure. Aby se obecenstvo dostalo před promítačkou do provozní teploty, proběhl nejprve krátký "United Still Steezin Jam". Bylo příjemné jarní odpoledne, takže místo shredingu v luxusní hale proběhla grindovací sesh na ulici. Dorazili pražští veteráni, Young crew reprezentace, brněnští lokálové včetně azylantů, perníkáři z Pardubic a partička od Olomóca, takže o zábavu bylo vystaráno. 

Začátek byl naplánovaný na pátou odpolední, ale bylo jasné, že tenhle čas nemůžou mimobrněnští kluci stíhat. Nakonec si to standardně nedali ani místní. Po obědě mi píše Cardič: "Naberu tě mezi 15 - 16..." Odpovídám: "Spíš pozdějc, nechme to až na tu čtvrtou." Plán jsme samozřejmě splnili na 150%, takže jsme byli na místě těsně před šestou. To ale nebyl vůbec problém, jelikož na Sokecu bylo zatím jen pár lokálů. Samozřejmě jsme díky chytrým telefonům věděli, že je hodně lidí na cestě, takže se vesele narazila bečka, vytáhly se lávky na chodník a začala degustace.

Někdo to vzal cestou přes komárovskou plazu, pár chasníků z Hané naběhlo do Olympie, ale okolo sedmé už byli na místě asi všichni. Půlhodinkový jamin jamin, tučné beats, drinky, pivka a pohodový páteční večer byl na světě. Tašku věcných cen si odnesl Vašek Nakládal, který reprezentoval své jméno jak se patří, takže nakládal railíku a bedýnce, co mu pegy stačily. Respekt a gratulace Vaškoj! Pak už nás čekala jen promítačka a večerní festival veselí, ke kterým nemám, co bych dodal. Samozřejmě jsem měl v plánu stočit i pár postřehů z párty, ale nakonec se mi to nějak vykouřilo z hlavy a užíval jsem si večera tradičním způsobem.

Díky moc všem, kdo dorazili a hlavně Luďovi a ostatním klukům ze Sokolovny. Zařídit všechno, co je na takovouhle akci třeba není jen tak, ale TJ Sokol Soběšice má v tomhle skills. Jsem moc rád, že máme v Brně místo, jako je Sokec, taková dobře fungující BMXová základna je k nezaplacení. Ještě jednou díky moc!

 

 

Související produkty: united bikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X