WEEKEND BMX JAM - POZVÁNKANapsal Tomáš Tydlačka | 01.02.2018

Ahoj všichni. O víkendu 17 - 18.2. se ve skate hale v Ústí nad Orlicí uskuteční již druhý bmx Weekend Jam. Po oba dny bude hala patřit jen BMX, takže všichni milovníci dětských kol jsou srdečně zváni!V sobotu ráno v 9:00 se otevře brána haly a všichni příchozí můžou začít shredit. Od 10:00 do 13:00 bude probíhat registrace do závodu. Kde je startovné 50kč(= vstup do haly na oba dny+monster drink). Ve 12 hodin bude oficiální zahájení akce. Na rozhýbání začneme zlehka nějakou tou zábavou v podobě bunny hopu a dalších jamů.

14:00 začínáme "závod". Ten se pojede vždy po menších skupinkách (asi 5 riderů) s tím, že nejlepší bude postupovat dál. Systém 2 jízd po 30 vteřinách. Dokud nezůstanou jen ti nejlepší, které po zásluze odměníme! V průběhu závodu, vždy po pár odjetých skupinách(cca každou hodinu) bude následovat jam na jedné z vybraných překážek. Jamu se vždy můžou zúčastnit všichni riders. Po odjetí jamu se bude opět pokračovat v jízdách. (viz. harmonogram)

V průběhu celého dne bude přímo v hale  možnost si zakoupit něco k pití(alko i nealko) a něco k jídlu. 
Po celou dobu poběží v přední částí haly u občerstvení promítání bmx videí. Pro letošní rok bude hala navíc vybavena přímotopy, takže zimy se bát nemusíte! Kdo je z daleka a rozhodne se zůstat na párty a užít si to se vším všudy, tak má možnost spaní přímo v hale, takže spacáky s sebou!

Neděle bude ve znamení volného ježdění, zotavení se a úklidu po párty...

Těšíme se na Vás!
 

17 - 18.2. 2018
Skatepark Ústí nad Orlicí


Harmonogram akce 

9:00 otevření haly (volné ježdění do 12ti) 10:00 start registrace
12:00 zahájení weekend bmx jamu - bunny hop 180 contest 13:00 ukončení registrace
13:30 Monster big air
14:00 Start závodu 
- Streetlife grind box jam
- Spotten jam na "áčku"
- Tbb-bike Wallride
- Parkpilot transfer 
20:00 afterpárty

Riders entry: 50kč (monster drink + vstup do haly na oba dny)     
diváci vstup neplatí

Pro více informací nezapomeň sledovat událost na Fb


Sponzoři akce:
TBB-BIKE
Monster energy
Streetlife crew
Spotten
Parkpilot
Video by Wdgf raidersZpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X