WETHEPEOPLE BMX - JORDAN GODWIN & DAN KRUK AT SHELDONNapsal Šimon Čechura | 11.04.2019


Jordan Godwin i Dan Kruk jezdí poměrně podobným stylem založeným na technických kombinacích, rotacích a grindech. A když se taková jména sejdou v jednom z největších betoňáků v LA, je jasné že se budou dít velké věci. 50-50 do 540 už od teď není trik, protože tahle dvojka si ho dá klidně ve vláčku s prstem v nose. Jednoduše tuhle plazu totálně zničili a díky přítomnosti Grant Castelluza vzniklo z téhle session toto video. Flames!!


V našem shopu najdete jak nový rám Doomsayer - Jordan Godwin signature (4 barvy!!!), tak nově i Jordanovo oblíbené oblečení vlastního brandu Doomed. Dan Kruk jezdí už roky rám Battleship a pro tento rok dostal možnost vybrat si barvu. A matný průhledný Berryblast odstín je zatím ta nejlepší barva, co Battleship měl! Rám má navíc i decentně upravený tvar patek podle Danových požadavků. To umožňuje vozit zadní kolo na začátku patek a rám tím dostává zadní stavbu s délkou 12.75". Cheat na hard 5??! 


DOOMSAYER

OBLEČENÍ DOOMED

BERRY BLAST - DAN KRUK 

Související produkty: doomed brand


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X