WETHEPEOPLE BMX - KOMPLETNÍ KOLA 2019Napsal WTP | 30.10.2018

Přeložil: Šimon Čechura
Originál: Wethepeople BMX

 

"My ve Wethepeople prostě vyrábíme BMX kola. Máme to v krvi a je to něco, co nás každým dnem žene dopředu. Kola která ve WTP vyrábíme jsou pro nás známkou toho, kam jsme se jako výrobce kol dostali. Je to výsledkem toho, kam nás BMX zavedlo od našeho vzniku v roce 1996 až do dnešních dnů. Nová řada kol pro rok 2019 není jen lehce vylepšenou řadou loňských kol. Celou kolekci jsme od základu přepracovali, abychom se přesvědčili o tom, že je každý model na nejvyšší možné úrovni a to ať už esteticky, pocitově, nebo svou opravdovou hodnotou."
"Pozorně jsme naslouchali celé komunitě kolem WTP a to team riderům, obchodníkům, distributorům a zákazníkům, a snažili se odhalit recept na to, jak vytvořit dokonalé kolo bez ohledu na jeho úroveň. Za celou kolekcí je vážně hodně práce a na výsledek jsme náležitě hrdí.""Jak už se stalo zvykem, na kolech WTP se nachází řada průlomových a inovativních komponentů od Salt a Saltplus. Snažili jsme se zdokonalit hlavně ty opravdu základní komponenty, které jsou na našich kolech použité nejčastěji. Podařilo se nám vyvinout nový jednostěnný ráfek Salt Valon, který je navzdory své konstrukci opravdu pevný. Na kolech jsou také novinkové komponenty Salt jako Zion představec, Gateway převodník, nebo Saltplus Burn pláště. Právě díky těmto a mnoha dalším skvělým komponentům Salt se nám podařilo vytvořit naprosto nepřekonatelnou řadu kol."

"V osazení kol se najde také množství komponentů od Wethepeople jako Logic pedály, tuhé Logic 22mm kliky, nebo extra odolný převodník. Právě tyto díly dodávají už tak dotaženým kolům zvláštní kouzlo navíc."

"Rok 2019 znamená desáté výročí našeho sesterského brandu Éclat BMX. Brand který za sebou už teď bez pochyby zanechal jasnou stopu v BMX světě. Je poctou mít díly od Éclat osazené na kompletních kolech WTP. Na nejdražších kolech jsou to ráfky Bondi, nebo Trippin, ale jde hlavně o nová Bios sedla, která jsou téměř na každém kole. V Éclat BMX přepracovali základ Pivotal sedla a výsledkem je mnohem pevnější sedlo, zajímavé i svým vzhledem."

Výsledkem dlouholeté snahy teamu Wethepeople je ucelená řada kol, kde si najde to pravé začínající i pokročilý rider, stejně jako ten nejnáročnější zákazník. Wethepeople kola jsou opravdovým klenotem v naší nabídce a nabízejí premiové zpracování za využití moderních technologií, stejně jako následují poslední trendy na trhu Freestyle BMX kol. 


KOMPLETNÍ KOLA 
WETHEPEOPLE 2019
SKLADEM

 

Související produkty: wethepeople
Související články: wethepeople


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X