WETHEPEOPLE - FOUNDATION FULL VDEONapsal Šimon Čechura | 05.02.2018Je tomu rok, co mělo tohle video z produkce WTP premiéru počas Simple Session 2017. Tenhle poctivý full-lenght byl samozřejmě ke koupi na DVD nosičích, stejně jako ke stažení na iTunes. Po roce je už ale čas vynést tu dřinu na světlo internetu. Nyní máte tak možnost pustit si celé DVD a užít si tak svůj čas v křesle při sledování kvalitního BMX filmu. Celé video provází osobitý vibe díky produkci Carl Earnshaw a hudbě od WU LYF. 

Recenze na WTP Foundation - Martin Hoza.

Parta okolo WeThePeople se může tvářit nenápadně, ale tohle video Vám tuhle domněnku jasně vyvrátí. Ve videu si svůj part střihne třeba mladý Felix Prangenberg, OG Max Gaertig, Dan Kruk a na závěr Jordan Godwin. Celá parta to tady pozabíjí a navzdory ne příliš pozitivním prvním dojmům, s odstupem času má video v archivu rozhodně své místo. Pokud máte prostor, zpříjejmněte si pracovní týden právě puštěním tohoto videa. 

 

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X