@tbbbike
Napsal Tomáš Carda  |  21.03.2018

Malagu jako BMX destinaci není potřeba určitě nijak sáhodlouze představovat, protože tamní rodák Ruben Alcantara toto město neodmyslitelně zapsal do paměti všech, kteří se jakýmkoli způsobem motají kolem BMX. Malaga se navíc nachází na samém jihu Španělska a je tak pro zimní útěky do tepla naprosto ideální. Důvodů proč vyrazit právě tam by se dalo najít mnoho, ale už jen tyto dva bohatě stačí. No a tak jsme se do Malagy vydali i já, Jirka Blábol a Zdenda Pešek.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  20.03.2018

Harry Mills-Wakley je jméno, které jste si už asi zapamatovali, protože se pomalu stává tahounem stáje United. Styl s jakým projíždí ulice je vážně skvělé sledovat a každé další video tak potěší. Banger jaký si odjel v Barceloně pro tohle video Vám ale vyrazí dech!!!! Dobře deseti metrový gap z doublepegu by mě na tomhle spotu asi vážně nenapadl. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  20.03.2018

Píše mi Marek Mazal, že už dotočil svoje video ze Sokolovny a že by ho chtěl mít u nás na webu. Domluvili jsme se, že k tomu zkusíme přidat menší rozhovor, což Maziho hodně nadchlo. Sedli jsme si tak v TBB-BIKE House a dali dohromady pár otázek a odpovědí. Mazi je hotový úkaz, protože nikoho s podobným stylem ježdění v dnešní době asi nenajdete. Já bych tenhle styl popsal slovy "vem si život". No koukněte sami na video. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  19.03.2018

Už od první vteřiny videa Vám určitě dojde, že tady někdo žije a miluje BMX. Daniel Malík se vydal do Barcelony a jak je vidět, šlo mu o to si natočit video. Filming i edit má vážně nevídanou úroveň a je skvělé vidět, jak si někdo dává záležet. I přes nějaké ty komplikace si tak domů dovezl záběry na dost povedený edit plný skvělých triků. Zbytek Vám řekne samotné video a odstavec od Dana. 

Komentářů:
Napsal Martin Hoza  |  18.03.2018

Už je to měsíc od doby, kdy zachvátily plameny halu v Ústí nad Orlicí!!! Co hoši zapálili extrémním shredingem si taky uhasili a já jen poděkuju Tydlovi a Jožkovi Diblíkovi za jednu z nejlepších BMX akcí, na které jsem zatím byl!!! Vidko od WDGF už tu bylo a report taky, ale udělejte si chvilku i na tenhle kratší edit, který se spíš věnuje atmosféře Jamu! #THANKYOUBMX 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  16.03.2018

Pokud Vám tohle uniklo stejně jako mně, je rozhodně potřeba to napravit!! Nejsem zrovna největším fanouškem parkového ježdění, protože si za ním v dnešní době představím boj o počet odjetých tailwhipů a nesmyslných kombinací. Když jsem ale zmáčkl play tohoto videa, rozplynul jsem se. Hodně rychle si musím tohle jméno zapamatovat, protože Tom umí snad úplně všechno a na všechny strany. Technika, styl jak Aitken, salta i nespočet tailwhipů, to všechno a mnohem víc v totální čistotě. Víc není potřeba dodávat, pouštějte to!! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  15.03.2018

Pokud sledujete českou BMX scénu, nemohlo Vám uniknout, že se riders často vydávají za životem, ježděním a zkušenostmi k protinožcům na Nový Zéland. V minulosti to byli třeba Kubové Najman a Kriško, později Tomáš Carda a i v současnosti máme na NZ reprezentanty. Už je to nějaký rok, co se vydala na zkušenou dvojka Kuba Vodička a Mates Sedlák. Oba žijící v Brně a lidi spříznění s TBB-BIKE.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  12.03.2018

Kybou to je známá firma. Jezdí už spoustu let a za tu dobu zažil spoustu trendů a stylů. V dávných dobách ladil technické liptricky na radiusu ve své garáži a pak třeba ty nejtěžší technické grindy na všech railech a bednách. Teď po letech zase nasadil brzdu a vrátil se ke staré klasice. Brzda, pegy, radius = nekonečno možností a to Vám ukáže v jeho novém videu. Nějaké ty grindy do toček nemůžou chybět, takže si to určitě dejte, protože je osvěžující vidět někoho jezdit jinak.

Komentářů:
Napsal Tomáš Tydlačka  |  07.03.2018

Když nám s Pepou někdy před rokem na podzim proběhla v hlavě myšlenka uspořádat bmx jam, rozhodně jsme nečekali, že to bude mít nějaký velký úspěch nebo se z toho dokonce stane tradice. Ihned po prvním Weekend Bmx Jamu jsme byli maximálně nadšení. Přijelo spoustu lidí a akce se fakt povedla, takže jsme moc neváhali a měli jasno, že tohle chceme dělat každý rok.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  05.03.2018

Tohle video není žádná novinka a je tu už slušných pár týdnů co nám přistálo do mailboxu. Trochu jsem na něj zapomněl, trochu ho vždy něco předběhlo, ale pravým důvodem je, že má teď svůj pravý čas. Martin Mašek, jméno které asi není potřeba představovat, si natočil v průběhu roku 2017 spoustu záběrů, které Vám teď prezentuje v tomhle sestřihu. Jestli Vás baví parkové ježdění, přijdete si na to svoje! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  04.03.2018

WDGF partička si vzala na starosti video z Weekend BMX Jamu, který se konal pár neděl zpět v Ústí nad Orlicí a tady je výsledek. Pokud jste na akci nebyli, tohle Vám dost jasně přiblíží atmosféru, jaká tenhle víkend panovala. Těžko vyzvednout jeden trik, protože si tady prostě každý posouval svoje hranice. A o tom to celé je!! Velký díky Tomáš Tydlačka a Pepek Diblík, za organizaci Jamu čistě v duchu "riders for riders". Víc není potřeba psát, díky WDGF raiders za video, které Vás rozhodně zabaví, haha!!!!

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X