@tbbbike
Napsal Šimon Čechura  |  17.05.2018

Pejdovo kolo vypadalo po více než roce ježdění spíš dobře zajeté, než zničené (brzy ho najdete v sekci Bazar v našem e-shopu). Za svoje úspěchy si ale rozhodně zasloužil nový povoz a tak jsme počkali na nové barvy rámů od Tall Order, aby si Zdenda vyskládal tuhle nádheru. Společně s Pepou Šulcem kolo nafotili a přidali dokonce i krátké video. No vypadá to víc než skvěle!!

Komentářů:
Napsal Tomáš Korčák  |  15.05.2018

Chtěli jsme pro Vás udělat pohodovou akci bez nějakých velkých příprav a sponzorů, ale i tak bylo docela náročný všechno nachystat, takže jsem moc rád, jak to nakonec dopadlo. Sluníčko svítilo, pivo teklo proudem a burgery jsme sázely na gril, jak jen to bylo v našich silách. Proběhl i nějakej ten jamík, padaly parádní třišestky, backflipy i frontflipy a asi nemá cenu to moc rozepisovat, šlo především o pohodovej pojezd s kámošema a to se povedlo úplně nejlíp.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  14.05.2018

Pro tohle pondělí je tu mladý a hodně snaživý Michal Šimek s editem, za kterým je dle jeho slov hodně práce. Natočit video rozhodně dá práci, je to dřina a proto si toho ceníme. Michal má zkušenosti s tvorbou videí (zkoukněte jeho Ytb kanál) a na videu je to vidět! Moc pěkná kvalita i slušně koukatelný střih. K vidění je hodně skateparků v okolí Prahy a dojde taky na Pardubice i další. Mihne se tu navíc i trocha streetu a tuším i hlína, což si taky rozhodně zaslouží ocenit. Některé záběry mi ve videu připadali trochu navíc a došlo i na opakování triků, ale co si budeme... Mišák má 14 let a tohle video dal dohromady sám. Respekt!!  

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  09.05.2018

Je to už více než 3 roky, kdy poprvé parta vyrazila do neznáma s cílem ztratit se v některých z evropských měst. Na začátku asi nikdo nečekal, že tento projekt bude s postupem času tak vydatně zrát a nabírat na obrátkách. S každým dalším tripem se zvyšovala úroveň ježdění, zpracování a mediální sledovanosti. Tento rok navíc Lost in Series oficiálně zaštítil DIGbmx a tím se stal celosvětově sledovaný. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  07.05.2018

Tohle pondělí je tak trochu zvláštní a asi není pro každýho. Partička z Brna přezdívající si Young Crew má osobitý přístup ke všemu a to je vidět i na tomhle videu. Záběry se sbíraly v průběhu roku 2016 na to, aby pak víc než rok hnily na disku. Když už se ale Pepa Horáček dostal ke střihu, pojal to jak jinak než po svém. Co je ale hlavní, že ve videu čeká hodně zábavy a taky hodně skvělýho ježdění od celý partičky. Možná tě tak tenhle 12 minut dlouhý tape připoutá do židle a donutí tě zírat až do konce. A to už se ti asi dlouho nestalo, co? 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  03.05.2018

Anthony Perrin si už slušnou dobu žije svůj BMX sen a teď je tu s novým editem, který natočil spolu s filmerem jménem Ilja Pavlukevics. Protože se chce hlavně bavit ježděním na kole, strávil velkou část zimy v Barceloně, kde taky vznikl tenhle edit. Že bylo v Barceloně už všechno odjeto? Na to má Anthony jasnou odpověď.  Některé spoty bych fakt nečekal a na jiných zase přišel Anthony s něčím novým. Tohle je rozhodně video, které si pustím víc než jednou.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  02.05.2018

Stejně jako minulý rok je tu Vans se sérií bowl contestů po celém světě s názvem Vans BMX Pro Cup. Hodně sympatickou součástí je otevřená kvalifikace, kam se může přihlásit úplně každý. Navíc díky vybraným lokalitám v podobě těch nejlepších betonových bazénů po celém světě, ukazuje krásu skutečného umění jízdy na BMX. A jestli se někdo dá považovat za krále jízdy v bowlu, mohl by to být Larry Edgar, ne? Právě on vyhrál první Pro zastávku v australském Sydney.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  01.05.2018

Justin Care byl na výletě v Anglii těsně před tím, než se spolu se zbytkem United party vydal do Maroka. Druhý díl video projektu "No Foreign Lands" jste už doufám viděli a teď je tu bike check kola, na kterém jezdí Justin. A kdo je Justin Care? To je ten týpek, co nemá problém udělat 180 downsidewhip ze smithu ani flair v banku. A tohle jeho kolo na rámu United Region s komponenty Merritt.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  30.04.2018

Michael Calta je tu s dalším editem z jeho lokálního parku. Nedávno tu měl video ze stejného parku natočené za pár hodin. Natočit tohle video už zabralo trochu víc času a jak psal Michael, má z něho dost velkou radost. Park ve Starém Plzenci jasně vybízí k poletům a skvěle navazuje. Protože jde o Michaelům lokální park, má najeté všechny cesty a je vidět, že v parku je jednoduše doma. Na funboxu i v radiusech navíc nemá problém s vysokými polety, což možná odkoukal od lokála Ondry Havlíčka. Takhle jezdit v 16ti letech? Ok. Pro tentokrát natáčel Ondra Plecháč a o střih se postaral sám Michael. 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  27.04.2018

Pro někoho kdo už nějakou chvíli jezdí a pohybuje se v BMX, je výběr kola nebo jednotlivých komponentů celkem snadnou záležitostí. Vyzná se už trochu, orientuje se ve značkách a má své oblíbené. Vybírá podle sympatií. Ale vybrat si první pořádné kolo bez znalostí značek, to není jen tak. A jaké je lepší? 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  27.04.2018

Jordan Godwin jde nahoru!!!! Už je to nějaký ten pátek co nám tenhle rodák z Walesu vyráží dech. Je tu jeho nový edit a nevím co k tomu napsat. Tohle video rozhodně obsahuje víc než jeden banger a je až s podivem jak se Jordan neustále zlepšuje. Nechalo by se říct, že je to typický představitel dnešního high-tech streetového ježdění. Problém je v tom, že všechny ty nejtěžší technické triky dělá i na spotech velikosti s přívlastkem "Legit". Hard 360 z Hollywood 16 nebo Ice hard 180 z doublekink railu jsou jen důkazy toho, že Jordan to má v hlavě trochu jinak.

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X