@tbbbike
Napsal Šimon Čechura  |  16.07.2019

Kdo nás sleduje pozorně, zaznamenal v nedávné době zboží S&M u nás v TBB-BIKE. Pokud jsi váhal, už ti to dávno někdo vyfoukl, ale nevadí. Díky všem za objednávky, něco tady ještě je a Alex zase něco přiveze! Vykutálená S&M partička strávila týden na severu USA ve městě Seattle. Video ukázuje, že byla velká zábava a dojde na street, skateparky, kolizi vlaku na trailsech, komentáře Kareema, animace i fufany od Crumlishe, přeďák přes auto a na vteřinu se tu objeví i Matt Beringer. BMX v celé své kráse, hodně srandy a super ježdění od všech zúčastněných. Dave Krone ILY

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  15.07.2019

CAV partička pravidelně navštěvuje metropoli naší malé země a stejně tak tomu bylo i tento rok. Z Košic to přitom nemají vůbec blízko, ale svůj první trip do Prahy podnikli už snad 10 let zpět. Kluky to tady asi prostě baví a do karet jim hraje i noční vlak jedoucí trasu Košice - Cheb. Teď už dávej video, které aspoň mě hodně baví a to díky pohodové atmosféře i hodně koukatelné kvalitě.  O video se postaral Kamil Kicka a ježdění tady doplňují taky povedené prostřihy. Díky za poslání videa Nagy, cheers.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  12.07.2019

Trey Jones mě nebude nudit asi nikdy. Neustále přidává nové prvky do jeho už tak hodně unikátního stylu. Není to tak dávno, co se i tady na blogu objevilo video z Treyovo šílené zahrady u jeho domu na Floridě. Krátce po zveřejnění tohoto videa se Trey sbalil a vydal směr Arizona za Ryanem Chadwickem. Právě tam společně upekli tohle video, jak jinak než plné šílených manévrů a Treyovo originálních lajn. 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  09.07.2019

Po všem tom humbuku kolem XCUPu je tu (asi) poslední ohlédnutí se zpět. Nezapomenutelná to akce zachycená fotoaparátem Milana Tykala, všem dobře známého fotografa pod přezdívkou EM ET. Pár fotek už uniklo do reportu od pana Houta, ale teď je tu poctivá, plnotučná fotogalerie čítající hned 155 kousků. Jako bonus připravil Milan také jednoduchý fotopříběh, který dokreslí atmosféru a dá fotkám zase trochu jinou formu. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  08.07.2019

Kybou a Kryštof yezz, tahle disco dvojka je tu zas. Tentokrát s o poznání ostřejšími záběry z nejstaršího betoňáku u nás, ze Strašnic. Hned u prvního záběru mě vážně dostalo, jak dobře záběr vypadá, což dává videu úplně nový rozměr. Krom toho nechybí spusty kvalitního ježdění od obou zmínených. Kdo nepamatuje video s názvem Disco Giz, dohání to teď.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  03.07.2019

Už jste možná postřehli pozvánku na akci s názvem Charity Jam, jejíž už desátý ročník se uskuteční tento víkend, 5.-6. července v Brumově-Bylnici. Spolu s tím šla do světa zpráva, že v tamním bikeparku vyrostla nová překážka s logem Tall Order. Stejně jako minulý rok, i letos jsme hrdým partnerem téhle akce a kromě servisu přivezeme na místo i výstavku Tall Order. Ještě před uvedením do prodeje, si tu budete moct prohlédnout vzorky kompletních kol Tall Order, z nichž jeden pošleme do aukce!  

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  02.07.2019

Tall Order je poměrně mladou značkou s kořeny v Anglii a hlavě Bas Keepa. Právě Bas, rider známý nejen svými transfery a wallride-y se rozhodl začít vlastní značku, orientovanou striktně na ježdění "transitions". V překladu to, co ho nejvíc baví je ježdění ramp, skoků a jakýchkoliv odpalů, které tě pošlou daleko a vysoko. Za pár let existence značky se ukázalo, že jeho směr má na trhu své místo a nyní, přichází pro rok 2020 s vůbec první kolekcí kompletních kol. Musíme uznat, že to vypadá moc pěkně!

Komentářů:
Napsal CHARITY JAM  |  27.06.2019

5.-6. 7. 2019 se již podesáté sejdeme v areálu bývalého koupaliště v Brumově-Bylnici, abychom prožili okamžiky plné adrenalinu a nevšedních zážitků, ale hlavně proto, abychom společně podpořili správnou věc. Letos premiérově ve dvou dnech! Podpořme společně ty, kteří to nejvíce potřebují – ať už účastí na akci, darovaným úsměvem nebo jakýmkoliv finančním příspěvkem. Každá pomoc se počítá! Odměnou nám bude jedinečný hřejivý pocit… A co je víc? :) Přijďte a pomáhejte s námi :)

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  26.06.2019

XCUP, legendární seriál závodů ve Freestyle BMX s titulem Český Pohár tento rok na jeden jediný den ožil a to díky akci s příznačným názvem XCUP FOREVER. V kladenském skate parku došlo k nezapomenutelnému setkání legend českého Freestyle BMX se současnou generací a bylo veselo. A protože šlo hlavně a především o zábavu, riders soutěžili v tradičních i méně tradičních disciplínách a tím získávali body pro svůj team, vedený legendami tohoto odvětví. Víc už ale řekne video od Adama Štrojsy. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  25.06.2019

Parta Federal bikes připravuje video poctivého formátu. To se ví a víš to i ty. Tahle skutečnost si žádá pozornost a o to větší, když je od samého začátku součástí projektu i Michal Šmelko. Nechci s ničím srovnávat, ale nikdo z našich končin to ještě nedotáhl sem. Mít vlastní part v projektu takových rozměrů. Ve videu mají vlastní část Dan Lacey, Bruno Hoffmann, Michal Šmelko, Ryan Eles, Joe Jarvis, James Cunningham a Anthony Perrin. Za produkcí videa nestojí nikdo jiný než Richard Forne a ke zjištění, že tohle bude velký, na to stačí prvních několik vteřin právě zvěřejněného traileru.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  25.06.2019

Reportáž z nezapomenutelné akce XCUP FOREVER se objevila i v pořadu Element. Element je pravidelný pořad o freestyleových sportech vysílaný každou středu a sobotu na TV Nova Sport1 a TV Nova Sport2 a TV Nova Action. Nyní máte možnost si ho pustit zde z vimeo kanálu 4Elements. Reportáž z Kladna začíná v čase 3:27.

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X