@tbbbike
Napsal Šimon Čechura  |  14.11.2018

Martin se před nedávnem vrátil z Youth Olympic Games, které se uskutečnili v Buenos Aires. Právě tady si Freestyle BMX odbylo svou olympijskou premiéru a díky Martinovi snad dostaneme exkluzivní info o tom, jak to probíhalo. Já na začátek prozradím, že společně s Nikol Přikrylovou skončili na 6. místě. Zajímalo mě ale i víc, než jen průběh závodu. Co Martin zažil a proč si téhle zkušenosti váží..?

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  12.11.2018

Dvě jednotky CAV CREW a to jmenovitě Peter Rožek a Jakub Palinský si dali rychlou session v Košickém parku a povedené video je na světě. Kdo ví, co je CAV CREW, ví taky, že kluci jsou gangsteři a Košice mají pod palcem. V tomto duchu se nese i video a alespoň mě to baví. Košický park na Alejové má své vlastní kouzlo a ikdyž se mi na východ Slovenska fakt nechce, tady bych se někdy rád svezl. Tahle minuta rozhodně zahřeje.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  11.11.2018

První říjnový víkend jsme jsme hostili BARBECUE JAMMIN' u nás v TBB-BIKE BMX House. Počasí vyšlo a kdo dorazil bude snad souhlasit, že to bylo nejvíc! Celý den se Jammovalo, nakupovalo s úsměvem a slevou 25%, grilovalo se, pivo teklo, hudba hrála, no bylo veselo. Na závěr dne jsme měli připravenou premiéru videa Cult "It's later than you think", což se ukázalo jako nejlepší způsob jak zakončit tenhle BMXový svátek. Díky všem kdo přijel, těšíme se zase někdy. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  09.11.2018

Jestli jsi ještě neviděl nejnovější video počin od Cult Crew, o hodně přicházíš. Po premiéře u nás v TBB-BIKE House jsem měl možnost video ještě několikrát vidět a je to klenot. Hodně zajímavé umělecké zpracování, super nálada, tahle parta prostě ví. BMX Pořád máme několik fyzických kopií skladem, takže stačí přihodit do objednávky, najít cokoliv co čte DVD's a pohodlně se usadit. Zatím si můžeš pustit tenhle sestřih záběrů, které se do videa nevešly. Objeví se tu celá parta rozhodně je na co koukat.
 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  06.11.2018

Jen pár dní zpět vyšel Bas Keep a jeho značka Tall Order na povrch s novou kolekcí oblečení a máme ji už i u nás! V kolekci nechybí podzimní kousky jako druhá verze New World Order bundy, nebo nový anorak přes hlavu. Až přituhne, budou se určitě hodit kulichy, které máme nyní v šesti barvách a rukavice, v kterých můžete navíc ovládat smartphone. Hodně zajímavě vypadají také mikiny, které ochrání proti krátkému dešti. Doplnili jsme samozřejmě i nabídku trik. A ta ledvinka?

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  05.11.2018

Kybou, Kuba Spurný, známé to jméno na české BMX scéně, nebo alespoň v mých očích. Na scéně je už vážně dlouho a internet už zaplavil slušným množstvím videí. Kuba se odjakživa vyžívá v ježdění maximálně technických triků a zvykl si, že to trvá stovku pokusů. Celý ten koloběh ho zřejmě pohltil a on tak přichází s dalšími a dalšími videi. Mám tu od něho další video, kde se o natáčení staral převážně stativ. Na tom ale vlastně nesejde, jde o to, že takhle v současnosti nejezdí asi nikdo v ČR. 

Komentářů:
Napsal Dirty Parks  |  31.10.2018

Není to klasický skatepark a není to ani pumptrack. V Brně – Tuřanech právě dokončujeme zajímavý projekt. Postavili jsme asfaltový park obohacený o vhodně vložené překážky od firmy Parkpilot.  Máme z tohohle díla velkou radost a už tuto sobotu 3.11. od 15:00 proběhne Openning Session. Všichni jste srdečně zváni!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  31.10.2018

Jeden víkend uprostřed léta jsem se vydal směr Praha za partičkou Adam Hodek, Martin Šiman a Honza Novák. Tahle trojka pocházející z plzeňska už roky produkuje dost kvalitní streetová videa, která jasně vybočují z řady toho, co u nás běžně vychází. Už několik let v řadě byl schopný každý z téhle trojice přijít s plnohodnotným videem pouze ze streetu. Za tím je vidět velké množství úsilí a taky důraz na kvalitu. Žádný šméčka. Čti víc.

Komentářů:
Napsal WTP  |  30.10.2018

My ve Wethepeople prostě vyrábíme BMX kola. Máme to v krvi a je to něco, co nás každým dnem žene dopředu. Kola která ve WTP vyrábíme jsou pro nás známka toho, kam jsme se jako výrobce kol dostali. Je to výsledkem toho, kam nás BMX zavedlo od našeho vzniku v roce 1996. Nová řada kol pro rok 2019 není jen lehce vylepšenou řadou loňských kol. Celou kolekci jsem od základu přepracovali, abychom se přesvědčili o tom, že je každý model na nejvyšší možné úrovni a to ať už esteticky, pocitově, nebo svou opravdovou hodnotou.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  29.10.2018

Karel Sýkora posílá svoje video z léta a dodává. "Ahoj, posílám svůj MIX z ježdění z léta. Měl jsem v plánu natočit pořádný edit, ale ne vše vyšlo jak mělo a je tu toto. Video je točené v mém lokálním parku v Březnici, pak v novém příbramském betoňáku a pár klipů je z letního tripu naší party do německého Chemnitzu. Děkuji všem co mi natočili nějaký klip a děkuji za sdílení." Co měl v plánu nevím, ale výsledkem je dost zábavné video plné technického ježdění. Kromě spousty barspinů a tailwhipů, které má Karel na litry přijde taky s několika zajímavými a nápaditými triky. Celkově je z videa vidět slušná vyježděnost a hodně zábavy. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  29.10.2018

Pavel Tenčík strávil horké letní odpoledne v novém parku na pražské Babě a společně s WDGF partičkou natočil tohle video. Jak Pavel naznačuje v intru videa, nový betoňák nahradil původní plecháč a za sebe můžu říct, že park se povedl! Dokonce i místní bazén dostává převážně pozitivní ohlasy a to si zaslouží pozornost. Pokud se tak chystáte do Prahy, zvažte taky návštěvu Baby, hehe. Ve videu se objeví taky WDGF boys - Kuba Jůza a Martin Svoboda. Brno reprezentuje mladá vycházející star Jirka Tomášek, ale jde hlavně o video Pavla. A ten už se vyjezdil tak, že to nemůžeš koupit.

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X