@tbbbike
Napsal TBB-BIKE  |  16.01.2020

Slevy jsou tady!! Jaro se blíží a s ním i nové zboží. Proto jsme se po delší době rozhodli pročistit sklad a to znamená velkou radost vás, našich zákazníků. Právě teď máte možnost nakoupit díly za hodně příznivé ceny a naladit tak kolo na jaro. Není na co čekat, dobře víte že ve výprodeji mizí věci vždy velmi rychle. Níž už nastavit ceny neumíme!! 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  14.01.2020

"Doufáme, že si ježdění na našich kolech užijete stejně, jako my si užili jejich produkci." - s touhle větou uvádějí Flybikes na trh řadu kompletních kol pro rok 2020. A protože se kola rok co rok těší větší oblibě, dělají to asi dobře. V nabídce Flybikes si vyberou jak ti nejnáročnější, tak pokročilý riders, stejně jako úplní začátečníci a ti nejmenší. Všechna kola, od modelu Omega na vrcholu, až po 16" model Neo jsou vyrobena se stejným, pro Flybikes pověstným důrazem na detail.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  14.01.2020

Raul je k nezastavení! Mohli jste si všimnout, že krátce před Vánoci strávil asi týden v Dubaji ve Spojených arabských emirátech a samozřejmě, měl s sebou i kolo. Někteří si možná pamatujete Raulovo GoPro video z Baia Mare, které mělo před lety slušný úspěch. S tímhle konceptem je Raul zpět a tentokrát právě z Dubaje. Dávej play.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  13.01.2020

Jméno Kuba Vébr si pamatuju od doby, kdy si tady v TBB-BIKE složil custom bike na rámu Subrosa Noster S. To už je ale celkem dávno a Kuba stále dokazuje, že ho BMX baví a myslí to vážně. Plní Instagram, posílá videa, v létě objíždí BMX campy a akce... To si nezaslouží nic než respekt a mix záběrů z roku 2019 ukáže, že zasloužený. Ty tejvlipy má moc najetý no ne?

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  10.01.2020

Jakoby těch videí od Cult Crew nebylo dost, je tady víc než 20 minut záběrů nasbíraných v průběhu roku po celém světě. Jasný důkaz o tom, že je Cult na vrcholu hry a ukazuje, jak se to má dělat. Snad žádná značka nemá tak početnou a rozmanitou partu a ve videu si tak najde to své úplně každý. Kdo z party baví nejvíc vás? Corey Walsh? Dakota? Chase D? nebo Begin? 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  09.01.2020

Jacman Hinss je další z mladých riderů, který si po boku australanů jako Boyd Hilder, Lewis Mills, nebo filmer Ben Norris právem získává svou pozornost. Minulý rok byl přidán do AM crew Wethepeople a teď je tady s bikecheckem pro rok 2020. Jacman vozí rám Pathfinder - Felix Prangeberg signature doplněný díly Wethepeople a Éclat BMX.

Komentářů:
Napsal Tomáš Tydlačka  |  08.01.2020

Ahoj všichni, chtěl bych Vás srdečně pozvat na čtvrtý ročník BMX Weekend Jamu do Ústí nad Orlicí, tentokrát se vše bude konat už 18.1. Letos bohužel, kvůli obsazenosti haly máme k dispozici pouze sobotu, ale naštěstí na hlavním programu akce se nic nemění. Na rozhýbání začneme zlehka nějakou tou zábavou pro všechny příchozí.  Pro velký úspěch to bude opět soutěž o vyběhnutí vertového rádiusu se samolepkou. 

 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  07.01.2020

Vánoce ve znamení klidu a pohody zavinili menší komunikační pauzu z mojí strany, což ale zdaleka neznamená, že by se nic nestalo. Třeba Raul Jula stihl během té doby vydat další video, tentokrát z lokálního betoňáku v Baia Mare. Necelé dvě minuty teď uprostřed zimy minimálně zahřejou a třeba tě Raul stejně jako mě překvapí.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  06.01.2020

Když jsem před lety viděl tohohle týpka poprvé, nenapadlo by mě asi, že si svůj domácí park takhle najezdí. Bas ale jezdí ve Stra snad denně a to samozřejmě nese svoje ovoce. Nezastavila ho ani zima, jaká tyhle podzimní večery bez pochyb byla, aby natočil dost podařený edit plný ježdění v moc pěkném stylu. Teď už se určitě těší na nový rám Flybikes Fuego, který jsme zrovna dnes posílali na jeho adresu. Díky za poslání videa a taky za nákup kamo! 

Komentářů:
Napsal Alex Rovný  |  23.12.2019

Jak zpívá Janek Ledecký v notoricky známé vánoční odrhovačce, řekl jsem ... Já říkám, sliby se maj plnit po celý rok! Vánoce jsou ideálním časem k zamyšlení, zastavení a rozjímání. Časem kdy můžeme udělat svým blízkým radost. Pevně věřím, že Vás náš dárek potěší a udělá radost stejně jako nám. Dlouho předlouho ležel tento projekt v šuplíku než našel cestu ven. Právě teď přišel ten pravý čas. Tady je, náš nový Customizátor, od nás pro Vás. Krásné Vánoce a příjemnou zábavu přeje TBB-BIKE CREW! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  16.12.2019

Matyáš je produktem svého okolí a to party z Kunžaku. Už roky jezdí po boku staršího bráchy Robina a dostává do ruky svůj osobitý styl. Kluci mají to štěstí, že mají v partě taky Kryštofa, který poctivě dokumentuje jejich výlety a ježdění. Právě díky němu nasbíral Mates v průběhu roku množství záběrů jak v domácím parku v JH, tak i na výletě do Mellowparku. Kluci z Kunžaku jezdí jinak, to se ví a Mates není vyjímkou. A to tam byl fakt nollie whip? Uuuuf.

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X