@tbbbike
 • 17.07.2017
  FEDERAL OBLEČENÍ LÉTO 2017, SHADOW, SUBROSA, RANT A FIEND KOMPONENTY A DOPLŇKY !!!

   

  Letní dodávky zboží začínají chodit na sklad a jako první tu máme novou kolekci oblečení od FEDERAL včetně dětských velikostí XS. Několik novinek také dorazilo také od Shadow, Subrosy nebo Rantu. Nové přilby Shadow v In-mold provedení s váhou 273 gramů jsou TOP. Fiend obohatil nabídku o nové 3PC Segment kliky, které máme ve všech délkách od 160 po 175 mm. Sleduj všechny novinky !!! 

 • 07.04.2017
  NOVINKY, NOVINKY a ZASE NOVINKY


  Kdo nás sleduje pravidelně tak si jistě nemohl nevšimnout hromady novinek, které sázíme na shop. Všechny nové produkty jsou označeny kolečkem NEW a jednoduše si je můžete zobrazit ZDE. Sklad průběžně doplňujeme také ověřenými bestsellery. A co nás čeká v nejbližší době? To zjistíte po kliku na ZBOŽÍ NA CESTĚ, které denně plníme dalším a dalším zbožím. 

 • 09.01.2017
  JEŠTĚ JEDNOU VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU 2017 - ZAČÍNÁME EXPEDOVAT, JEDEME NAPLNO!

  Po delší pauze jsme zpět odpočatí a plní elánu začít. Děkujeme všem za trpělivost s čekáním na doručení Vašich objednávek přijatých v době našeho volna. Budeme se snažit vše postupně odeslat v pořadí v jakém byly objednávky přijaty. Vzhledem k velkému počtu objednávek může dojít k malému zpoždění. 

  Letos začneme zostra, již tento týden dorazí na sklad hromada nového zboží. FEDERAL, UNITED nebo spotřební sortiment v podobě středů, ložisek, sedlovek, drátů a dalšího pod naším logem.   Díky TBB-BIKE CREW.

Napsal Martin Hoza  |  16.08.2017

Dva týdny od vyhlášení posledního soutěžního kola jsou pryč... A to znamená co? Že je potřeba vyhlásit rovněž dva absolutní vítěze! S celkově nejvyšším počtem lajků nakonec skončil Radko Václav a druhým šťastlivcem se po pečlivém uvážení stává Jan Kazda!

 

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  15.08.2017

Army Jam 2017 se nezadržitelně blíží! Již příští víkend vypukne v Pohořelicích u Brna toto dirtjumpové peklo. Pro ty kteří ještě nejsou naplno rozhodnutí, zda dorazí užít si vypohodovaný víkend, jsme připravili video trailer s těmi nejdůležitějšími informacemi a záběry z minulých ročníků, které pěkně naladí na atmosféru, která v Pohořelicích panuje. Tak neváhejte a doražte na víkend 26. - 27. 8. do Pohořelic na Army Jam 2017!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  14.08.2017

Tohle je ukázková ukázka dnešního přetechnického ježdění na BMX. Technickou náročnost triků pochopíte snad až v momentě, kdy jste se o něco podobného sami pokoušeli. A že to nešlo, to je snad jasný. Kanadský rodák Dillon Lloyd nezklame, ale čaroděj Godwin Vám nejednou vyrazí dech. WTP má navíc v partě i méně známá jména, která dokáží zaujmout. Tak si to dejte.

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  11.08.2017

Pokud jste zaznamenali pozvánku na třetí kolo Streetjammin 2017, které se bude konat 2. 9. v polském Krakowě, určitě už víte i místo, kde se celá akce odstartuje. Tím místem je vymazlená plaza, která se nachází přímo v centru města v jednom z nějvětších městých parků v Krakowě. Pojďme se tedy na tuhle betonovou nádheru podívat pěkně z blízka protože je to rozhodně zajímavý tip na výlet.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  10.08.2017

Tenhle víkend byl domluvený s dostatečným předstihem. Domluvený byl ale vlastně jen termín a vše ostatní bylo otazníkem. Nějaký týden před se Tom Carda zmínil, že bychom mohli jet na jih, směrem k jeho rodnému Českému Krumlovu a pojezdit parky v okolí. To se zdálo jako skvělý plán a taky že byl.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  09.08.2017

Pepa Horáček navštívil minulou zimu mekku BMX streetu - BCN. Vydal se tam s brněnskými feláky Filipem Rapantem a Adamem Nepejchalem, a že mu tenhle pobyt vykouzlil úsměv na tváři, to snadno pochopíte z videa. Video má skvělý vibe a přenese na Vás přesně ty emoce, co si jako BMX rider v téhle katalánské metropoli zažijete. K tomu nečekejte nic, než Pepův osobitý styl, který si na nic nehraje. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  08.08.2017

Nathan Williams je riderem, kterého je potřeba brát vážně. Pokud by jste se rozhodli oponovat tvrzení, že je nejlepším BMX riderem planety, zřejmě si to trochu zavaříte. Nechceme ale škatulkovat, tak ho jen můžeme obdařit superlativy jako nesmírně kreativní, styl udávající, tvrdě pracující... Je úžasné sledovat, jak silné pouto je mezi riderem a jeho kolem, a i přes překážky si jde furt za svým. Vypadá to, že Nathan sbírá záběr za záběrem, přičemž při jejich sledování nás vážně nenechává vydechnout.

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  03.08.2017

První dvě zastávky Street Jammin 2017 jsou za námi a obě dopadly maximálním úspěchem. Tím se naše série dostává do druhé poloviny a nyní nás čekají dvě zastávky v ne uplně tradičních destinacích. Další na řadu přichází polský Krakow, který je se svojím rovinatým terénem nejen ideální pro kola ale je také plný spotů a co víc je to město s jedním z nejdivočejších nočních životů v Evropě, takže o pořádnou afterpárty rozhodně nebude nouze.

Komentářů:
Napsal Martin Hoza  |  01.08.2017

Nezdá se to, ale zase uběhlo pár prosluněných týdnů a je potřeba vyhlásit vítěze třetího soutěžního kola! Šmytec, šlus, julius, kaniec filma, the end... Vítězem a také prozatimním leaderem statistiky je slovenský homie Radko Václav!

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  31.07.2017

Dneska tu máme pořádně svěží letní mixtape od kluků z Březnice. I když mají poměrně malý skatepark s pár plechovými překážkami, tak mají naopak hodně slušnou partu a to je možná důležitější než pořádnej park. Když neni s kym jezdit, tak tě i sebelepší park přestane bavit. Tak to prostě je. Každopádně kluci z Březnice rozhodně nudu v parku neznají a to uvidíš i v jejich novém mixu. Tohle určitě pouštěj, protože tě to naladí na správnej letní vibe.

Komentářů:
Napsal Tomáš Tydlačka  |  28.07.2017

Před týdnem nám dorazilo pár novinek od značky Fiend, které si vzal pod drobnohled Tom Tydlačka a zpracoval jednoduchý přehled, který by Vám neměl uniknout. Pojďme si je jednu po druhé pěkně představit a podívat se na jednotlivé specifikace.

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Nevíte si rady?
Zeptejte se - jsme tu pro Vás

E-mail
Skype
Facebook
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X