@tbbbike
Napsal TBB-BIKE  |  15.01.2019

Všichni už víme, že je Courage jedním z nejlepších streetařů současnosti a jezdí naprosto neuvěřitelné lajny plné manualů a nose-manualů. Stejně tak, že Courage jezdí za Flybikes, kde má svou vlastní signature řadu s názvem Savanna. Pro rok 2019 dostala řada nové barvy a to bylo dobrým důvodem natočit krátké promo video. Courage se spojil s film makerem jménem Diego Manero a tohle je výsledek. Neuvěřitelné lajny, styl a Savanna.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  14.01.2019

Letecká divize Cult Crew se vydala za klokany a hlavně Jason Wattsem do Austrálie. Složení party jmenovitě Corey Walsh, Dan Foley a videomaker Veesh a místní Jason Watts a legenda Ben Pigot jasně naznačuje, že se děly věci. A taky že děly! Nikdy nebude dost šály od Coreyho Walshe, ledově chladného stylu Dan Foleyho a... nejnovější přírůstek do Cult Crew Jason Watts hned vysvětlí, že si tohle místo zaslouží. Snad nikdo nejezdí jako Jason a triky které dělá, dávají jen velmi málo smyslu. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si tenhle masterpiece.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  14.01.2019

Kdo se trochu orientuje na slovenské BMX scéně, musel už dávno zaregistrovat jméno Tomáš Fraštia. Na jaře minulého roku jsme se trochu poznali, když jsme společně strávili týden v Barceloně. Za celý týden se nám ale podařilo dokopat ho k natočení si nějakého záběru jen několikrát a o to víc mě potěšilo, že má teď venku nějakou footage. Název "čo kamera dala" jasně naznačuje, že to nebral moc vážně, ale stejně snad všem dojde, že má skill za tři, možná i za víc. Za mě jednoduše jeden z nejlepších slovenských riderů a navíc super vypohodovaný pekař. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  10.01.2019

Kde jezdit v zimě? Rok co rok přijde tohle ne příliš oblíbené období a většina z nás si začne klást tuto otázku. Kde jezdit v zimě? Jen málokdo se ale rozhodne vzít to do vlastních rukou a takové místo k ježdění vytvořit. Tím jedním z mála je i Vicek Zbořil, který s pomocí kámošů vybudoval halu v Malšicích jen kousek od Tábora. Krátký rozhovor přiblíží, jaká byla cesta k tomu, jak vypadá hala teď - "z kravína adrenalinové centrum".

Komentářů:
Napsal Tomáš Tydlačka  |  09.01.2019

Ahoj všichni, chtěl bych Vás srdečně pozvat na Weekend BMX jam do Ústí nad Orlicí kde se 26 - 27.1. bude konat již třetí ročník téhle bmx párty! Jak je již známo, tak po celý víkend bude hala patřit jen BMX, takže pokud máš rád dětská kola, nesmíš chybět!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  07.01.2019

Tomáš Bartch posílá sestřih záběrů z roku 2018 a je na co se dívat!! Hned v úvodu totiž vyrazí dech trikem, který se moc často nevidí. Bike Flip na začátek videa? A vůbec nepolevuje. Z celého videa je cítit velké odhodlání, a dojde na spoustu těžkých triků. Tomáše potkalo velké štěstí a v uplynulém roce vyrostl v jeho rodném městě nový skatepark. Junkyard v Trutnově je nově postavený areál, kde se kromě luxusního betoňáku nachází taky asfaltový pumptrack. Málem bych zapomněl zmínit, že je Tomášovi 16 let. Hooodně slušně! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  30.12.2018

Je už tradicí ohlédnout se za tím, co přinesl uplynulý rok a kdy jindy, než před začátkem roku nového. Tahle chvíle nastává právě teď. Pojďme se ohlédnout za tím nejzásadnějším, co přinesl rok 2018 a odrazit se tak do dalšího roku. Nepochybuju, že bude zase o kus lepší, než rok uplynulý. Všem přeju za celou TBB-BIKE partu jen to nejlepší do roku 2019!!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  19.12.2018

Jak se ukázalo, Martin Šťastný není ani zdaleka obyčejným nadšencem do BMX. Dle jeho slov je začátečníkem, který si plní svá přání z mládí. Jde o trochu odlišný přístup k BMX, než s jakým se běžně setkávám, ale sympatický. Samotné skládání kol bere Martin jako koníček, což se v BMX už vůbec nevidí. Prohlédněte si jeho kolo a přečtěte si rozhovor.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  18.12.2018

Palo Holík je jedním z nejnadšenějších lidí, které jsem tenhle rok v BMX potkal. Jen s těží ho uvidíte jinak, než s úsměvem od ucha k uchu. A to se mi líbí. Jeho zápal do BMX je k nepřehlédnutí. V průběhu roku nelenil a teď je tu s hodně povedeným videem, které zaručeně zahřeje. Nejde o úplně obyčejné video a i díky větší míře prostřihů má video svůj vibe, jaký má jen málo videí vznikajících v našich končinách. Líbí se?

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  17.12.2018

Tohle video jsem chtěl nahodit už minulý týden, ale... nějak jsem nemohl dohledat, kde jsem k videu přišel a ani celé jméno ridera. Teď už ale vím víc a to že @standajepan. No a nic víc. Video začíná nakupováním toaletního pepíru, což jistě zaujme. Proběhne nějaké to ježdění streetu ve skateparku - zábradlíčka, bedny a hodně barspinů. A co rozhodně dodává videu na osobitosti, jsou prostřihy jako skoky do bazénu uprostřed léta, střelba z okna, nebo parkour uprostřed pole. Pravděpodobně jde o sestřih Standových letních aktivit. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  13.12.2018

Už před víc než týdnem vyšlo nové video Honzy Nováka a bylo ho všude plno. Ne náhodou, protože jde o hodně slušné video ze streetu navíc v koukatelné kvalité. A to tu nevychází denně. Při zjištění, že Honzovi je 16 let, zůstane asi nejedna huba otevřená. A pokud snad video někoho minulo, je na čase to napravit. A jinak si to dej znovu, protože si to zaslouží víc než jen jednou.  

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X