@tbbbike
Napsal Šimon Čechura  |  29.07.2020

Super park, o kterým skoro nikdo neví. Řeč je o skateparku v Karlových Varech, kde jsem zažil dost možná nejlepší léta ježdění s lokální partou a mám na něj super vzpomínky. Svoje si tu najdou jak streetově, tak parkově orientovaní riders a větší část parku je dokonce pod střechou. Jestli jste z okolí, nebo budete mít na západ cestu, říká si tenhle spot o návštěvu.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  27.07.2020

Někdy si všichni potřebujeme oddychnout. Pro nás to bývá obvykle v čase o Vánocích a pak samozřejmě v létě, protože léto i Vánoce jsou jenom jednou za rok. Příští týden zavíráme, vypínáme a užíváme české léto. Po dobu dovolené bude zavřený showroom i pozastavená expedice objednávek a samozřejmě komunikace na všech kanálech. Děkujeme všem za pochopení, jsme jen lidi! 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  24.07.2020

Je tady pokračování rozhovoru s Michaelem Beranem. Michael se nám otevřel dle mého soudu na maximum a já ho rozhodně nešetřil! Michal se dotkl ve své BMX kariéře pomyslného vrcholu a tak to prostě je.  Nikdo mu to nevezme, nikdo jiný z nás to nezažil. Jak se s tím dokázal vypořádat je věc druhá a o tom a ještě víc se dočtete v tomto pokračování ..... Je Michael ready startovat na MČR 2020? .. To vše uvnitř tohoto dílu .. 

Komentářů:
Napsal Kryštof Krechler  |  23.07.2020

Nazdar zdar, partička z Kunžaku a okolí se letos dala dohromady a rozhodli jsme se natočit full-length video, ve kterým dokážeme, že kromě lámání Braníků, umíme i nějaký ty triky na malým kole. Během letoška jsme pojezdili lokál v Jindřicháči, halu v Linzi, Brumov, dirty v Kateřinici, Prostějov, Brněnský streety a spoustu dalších spotů, na kterých všichni Kunžačani zandali šílený bengrz. Je fakt na co se těšit........ 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  22.07.2020

Pozvánka na MČR BMX PARK 2020 je tady. Důležité informace hezky pohromadě tady a teď. Organizační team dělá všechno proto, aby se akce povedla na jedničku a ladí poslední detaily. Příprava probíhá také v parku kde se mění povrch a dokončují terénní úpravy v okolí parku. Prostě jde nám o to, aby byla tahle premiéra velkolepá. A proč zrovna konec světa v Brumově? Protože je zde úžasná parta, zázemí, park a kdo jezdí na Charity Jam ví, že Brumovští umí udělat tu nejlepší atmosféru! 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  20.07.2020

Někdy na podzim, když jsme s Erikem ladili pořádání M.ČR v Brumově mi jeden den volá Michal. Neváhal jsem a hned ho pozval. Sám se nabídl, že nám rád pomůže s propagací. V té době jsem ještě neměl žádnou představu o reklamní kampani ale věděl jsem, že nenechám hozenou rukavici od Michala jen tak ležet. Slovo dalo slovo a je tu macatý rozhovor, který si dáme na dvě části ... Let's go! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  20.07.2020

The main player Pepa Horáček žije BMX do plných a je tu s dalším videem, kde uvidíte v hlavní roli tentokrát jeho samotného. Joško byl na výletě za klukama na Barandoffě a jeden den spolu s Davidem Brothánkem navštívili plazu v Radotíně. Ta Pepka očividně dost bavila a tak si tu rovnou natočil tohle krátký příjemný video. Miss you broooo.

Komentářů:
Napsal Michal Kolář  |  16.07.2020

Zdary! Jo, je to tak a další ročník Vápenka jamu je před námi a to v sobotu 25.7. v Milevsku na Vápenka trails. Jak to letos bude vypadat? Klasika bude se jezdit, soutěžit , prostě veselice pro všechny příznivce hlíny !!!

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  14.07.2020

Pokud se máme bavit o budoucnosti BMX, pak je třeba koukat na ty nejmenší. Ne nejmenší v pravém slova smyslu, ale snad si rozumíme. Budoucnost je v mládí. Rád bych Vám dnes přestavil jednu naši naději, šikovného a sympatického klučinu, který má ve svých 12-ti letech BMX na prvním místě. Nezbývá nic jiného než doufat, že z něj vyroste další srdcař a BMX ho bude provázet celým životem. Přátelé, tohle je Franta Bližňák!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  13.07.2020

Někdy vůbec nevadí nechat záběry odležet a někdy zase jo. Tohle je ale ten první případ a Rap mi poslal video z výletu za BMX a relaxací do slunné Barcelony, kam se s crew známou z bikeparku na Sokolovně vydali před dvěma lety. Ikdyž časy, kdy Rap jezdil dennodenně pominuly, vždycky si najde čas a chuť jít se projet, a nebo ještě líp sebrat se a letět na místa, kde počasí a architektura ježdění přeje. A tak to má být. One love.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  11.07.2020

Daamn. Když přijde Animal s novým mixtapem, vždycky to stojí za to a video s názvem WIDDIT to jen potvrzuje. Přes dvacet minut ježdění v ulicích, žádné intro, žádné outro. Udělej si čas, protože tenhle masterpiece bude zatím online pouze do dnešních devíti večer. Právě jsem to dokoukal, je krátce po půlnoci a vyhání mě to projet se noční ulicí.

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X