@tbbbike
Napsal TBB-BIKE  |  15.08.2019

V pátek 16. 8. máme zavřeno. Odesíláme všechny vaše objednávky tak, jak se má, ale Showroom má zavřené dveře. Díky za pochopení.

Komentářů:
Napsal Pavel Kohout  |  14.08.2019

Řáholec Jam se nezadržitelně blíží, tak házíme nějaké info. Les jede, vše hotovo, našejpováno, nakonec se docela povedlo to zase o kousek posunout dále. Levá napojená do Dicka má úplně nový rozměr, Bordel se zbrusu novým zábavným začátkem až ze silnice a novým koncem, na poslední už to jede, Panna zase po letech ready, v novým hávu a určitě k lepšímu, ten Dick nás sakra baví.. Zkrátka spousta zábavy pro všechny. Nejlepší rok lesa byl 2011, když jsme se s Kudrem vrátili ze států, ale letos jsme se možná dostali konečně na stejný level, ne-li lepší, ač je to úplně jiný než tehdy.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  09.08.2019

Píše mi Ludis Toth, že jsou s partou na tour po ČR a jednou ze zastávek je Brno. Jasně, že vás ubytuju a jasně, že půjdu jezdit. Začínám se těšit. To už je tu středa, den kdy se má partička dostavit. Utrhávám se z pracovního koloběhu a čekám kluky. Český silnice, co si budeme... přijíždějí s asi dvou hodinovým zpožděním Ludisovým autobusem a vezou poklad. Vezou pohodu! Pět feláků, dva psy, když vidím jak vyfelení jsou, padám na záda a směju se. Složení následující - Ludis, Kiko Kmeť, Gabson, Ondra Valent a Tristan. 

Komentářů:
Napsal Michal Kolář  |  07.08.2019

Tak jo, je to tady - report z Vápenka jamu 2019. Již 6tý ročník svátku na jednom z nejznámější trails/dirt plácků v ČR i ve střední Evropě. Legendární to spot, který se po generace předává. Za jeho cca 20ti letou histori pamatuje legendární jezdce, jak z řad domácích, tak zahraničních.

Komentářů:
Napsal Michal Maroši  |  06.08.2019

A je to opět tady! Po posledním seriózním klaní Red Bull Pumpriders v roce 2012 na Pražské Štvanici bude možnost zůčastnit se soutěže v Pumptracku na BMX kolech. Opět se pojede bez řetězů na jedno kolo. Místní hlíněný okruh je vystavěn pro jednoho jezdce a soutěžit se bude na čas. Neváhej a pojdˇ do toho!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  05.08.2019

Kryštof Krechler poctivě dokumentuje scénu na jihu Čech a teď je tu s dalším počinem. Kryštof k videu: "Nazdar zdar, tuhle sobotu proběhl ve Strmilově na dirtech takovej menší džemík, sešla se Kunžatecká a Hradecká parta a i spoustu dalších rajdrů z okolí, takže to bylo kvalitní poježdění. :-D Udělal jsem z toho videjko, tak bych byl moc rád, kdybyste ho zčekli!". Já si z videa odnáším to, že parta na jihu to žije a baví se, a že nejvíc jsou vidět brášini Pflugové. Check it.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  05.08.2019

Ještě jsi video neviděl? Už jo? Vlastně na tom vůbec nesejde! Sobota 10/8/2019 - Mejdlo vol. 3 - TBB-BIKE HOUSE - Federal FTS Premiere - Backyard Jammin', BBQ, Beers se speciálními hosty a aktéry videa - Michal Šmelko a James Cunningham budou na místě!!! Přijeďte za námi užít si sobotu zakončenou českou premierou ještě horkého videa z dílny Federal bikes a Rich Forne. 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  01.08.2019

Léto je nabité k prasknutí a my nevíme, kde nám hlava stojí. Už v sobotu 3. 8. je tady Off The Wall Jam, tradiční to akce na písečku Zdendy Peška. V pátek 2. 8. se zvedáme trochu dřív, hned po tom co odešleme Vaše objednávky a jedeme směr Litomyšl. Showroom má tak zavřené dveře. Díky za pochopení! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  29.07.2019

Riders z okolí Bratislavy jmenovitě Tomáš Bago, Niko 911, Michal Kovačovič, Lojzikson a Marek Grill dali dohromady tohle video a je to strašně super! Právě první zmíněný a tedy Bago dodal videu potřebnou šťávu. Nejen že má ve videu nálož záběrů a jezdí už tradičně 2x rychleji než normální smrtelníci, ale ujal se taky střihu a to úspěšně. Z videa na mě dýchají emoce, což je něco, co nejde koupit. Díky moc za poslání videa!! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  26.07.2019

Už jsem to tu párkrát zmiňoval, Federal bikes přichází s full-lenght videem. Asi nejvíc je fakt, že vlastní part ve videu má i Michal Šmelko a to po boku jmen Bruno Hoffmann, Anthony Perrin, Ryan Eles, James Cunningham, Joe Jarvis a Dan Lacey. Teď je tu moment, kdy se FTS video dostane mezi vás a to fakt jooo, zdarma k objednávkám. Federal FTS video na DVD nosiči od teď ke každé objednávce obsahující zboží Federal. Stačí si ho jednoduše přidat v sekci bonusů.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  25.07.2019

Někdy v zimě psal Johny Rum, nevím už kvůli čemu, asi chtěl něco z obchodu... A v tom jsem si vzpomněl na Johnyho feeble do crashu a napadlo mě, že by bylo super zmínit tuhle osobitou éru BMX v Hradci Králové tady v rubrice Trocha Historie. Domlouvám se tak s Johnym, že mu pošlu pár otázek a spácháme to, a on mi na to posílá pár dle něho zásadních videí z HK co točil, nebo se točil kolem nich. 

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X