@tbbbike
Napsal Šimon Čechura  |  14.12.2017

Tak na tohle jsme čekali od doby DVD StillUnited. Unitedbikeco. je stálice na scéně, produkující vždy ten opravdový obsah. Ať už to jsou projekty zaměřené na dirtové ježdění s bratry Forte, nebo projekty do kterých jsou zapojení street riders jako Nathan Williams nebo Corey Martinez. Corey a Nathan bez pochyby patří mezi nejlepší street ridery planety a nyní je tu hodně našláplý edit, kde se kromě nich objeví i celý team. 

Komentářů:
Napsal Alex Rovný  |  13.12.2017

Rok utekl jako voda a jsou tu opět Vánoce! Rok to pro nás byl extrémně náročný, plodný a náležitě jsme si ho užili. O tom ale jindy...Máme před sebou poslední pracovní dny a je tedy vhodné připomenout si kolik času že nám to ještě zbývá na pořízení dárků z TBB-BIKE. Zásilky odesíláme do 20. 12. a prodlužujeme otevírací dobu v TBB-BIKE HOUSE! 

Komentářů:
Napsal Šmon Čechura  |  11.12.2017

Mártyho znám v podstatě od jeho začátků, kdy jsme spolu často jezdili ve skateparku ve Františkových Lázních. Ikdyž říkám jeho začátků, nějak si nepamatuju, že by se s něčím v ježdění trápil. Spíš jakoby nějaké ty základy měl prostě v sobě. Přesně podle toho vypadá i tohle video, které už sice na ytb chvíli visí, ale pořád je čerstvé a dost možná se k Vám nedostalo. A jak že to vypadá? Pěkný filming a čisté ježdění. Jo a skatepark je v německém Waldsassenu.

Komentářů:
Napsal Ludis Tóth  |  11.12.2017

Čaute, chcel by som vás šeckých pozvať do NMnV 22.12. do Klubu za Rampami, kde sa uskutoční premiéra nášho tretieho videa, tentokrát čiste streetového spojená s krutoprísnou afterkou! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  08.12.2017

Čenda a Anthony Perrin se ocitnuli zamknutí v Source BMX parku a nenapadlo je nic jinýho, než si natočit nějaký ty záběry. Výsledkem je tohle video a je to jak jinak než pěkná podívaná. Steez vol. MAX a k tomu i nějaké ty nečekané triky. Tohle by Vám nemělo uniknout!! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  08.12.2017

Dvojka Jordan Godwin a Mike Curley navštívila Frankfurt a natočila dost podařený edit. Oba tady jezdí svoje klasiky, které mají fakt neskutečnou úroveň. Godwin už evidentně udělá hard3 i z prudkého handrailu a rovnováha Mike Curleyho je prostě fascinující. O video se už klasicky u WTP postaral Cal Earnshaw a tentokrát se to v mých očích povedlo. Dejte si to a těšte se na novinky od WTP, nové barvy rámů vypadají fakt libově.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  07.12.2017

Toma mám tu čest už pár let znát a troufám si říct, že jeho osobnost si prostě oblíbíte. Hned o chvíli Vám navíc dojde, že ho nejde nerespektovat. Je skvělé vidět člověka, který si jde za svým a věřím, že je ve svém věku přesně tam, kde by asi chtěl být. Během let po dvacítce stihl obletět půl světa, dostudovat magisterské studium, podílet se na mnoha skvělých projektech v BMX i mimo něj a co víc, žít i svůj osobní život. To je multitalent, dříč i pohodář v jedné osobě - Tomáš Carda.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  04.12.2017

Jak už to tak bývá, na podzim se s edity roztrhl pytel a je super to sledovat. Sledujeme sítě co se kde objeví, ale přednost má to, co nám dorazilo do mailu. Stejně jako minulé pondělí i tentokrát jsme na Slovensku. Matúš Zápotočný poslal video a k němu i super info o co jde. Po puštění videa jsem byl trochu na vážkách z dlouhého intra, ale když se to odpálilo, hned mě to přešlo. Dobrá hudba i triky rozhodně vyváží pár rozklepaných záběrů a výsledkem je parádní video! Z textu co Matúš k videu přidal to navíc vypadá, že ví proč to dělá a my se tak těšíme s čím přijde příště!!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  03.12.2017

Víťa Kácha už v minulosti sestříhal nejedno video a co si pamatuju, byly to vždycky dost zábavný počiny plný super momentů a vzpomínek. Takže když mi Viťan volá s tim, že vyhrabal kazetky z kamery a má tam nějaký memories z minulých let, dost jsem se těšil. Název videa “RAW CUTS” Vám jasně napoví, jakou podobu video má. Tenhle styl videí mám moc rád, protože poodhaluje tu pravou krásu BMX a v tomhle případě felení v ulicích.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  30.11.2017

Když jsme viděli nové komplety FIEND, věděli jsme, že pro Vás musíme nějaké přivézt do ČR. Vybrali jsme co se nám líbilo a pár kousků nedávno přistálo ve skladu. Pokud uvažujete o koupi nového kompletu, tak tyhle novinky od Fiend jsou teď náš skromný tip. Jedná se navíc o kusovky, díky čemu by se Vám nemělo stát, že potkáte někoho na stejném kole. Neváhejte, máme skladem po kuse od každého modelu!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  29.11.2017

Už několik let pořádá partička z Paříže ve spolupráci s francouzským mobilním operátorem Sosh vlastní video contest, kterého se může zúčastnit každý. Vyhlášený je souboj o divoké karty a postup do Paříže, kde se pak vítězové pomyslně utkají s předem vybranými "profesionály". Musím se smát jak to teď zní jako utkání, protože ve skutečnosti jde jednoduše o to natočit co nejlepší video. Celý tenhle contest dost dává smysl a je v souladu s BMX takovým, jak ho vnímám já. Natoč video a leť do Paříže.

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Nevíte si rady?
Zeptejte se - jsme tu pro Vás

E-mail
Skype
Facebook
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X