@tbbbike
Napsal Šimon Čechura  |  20.05.2019

Kdo nás sleduje na sociálních sítích zaznamenal, že nás Pejda navštívil a složil si nové kolo. Většina už ví, že sáhl opět po rámu 215, který dostal pár vylepšení a také nové barvy. Pejda měl s barvou jasno a hned věděl, že bere béžovou. Ke komponentům Tall Order skvěle sedly doplňky od Federal a kolo působí jako celek hodně kompaktně. Dřív než dostalo kolo první šrámy, nafotili s Pepou Šulcem v dost zajímavém prostředí fotky pro bike check. Tady to je. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  20.05.2019

Matěj Šuran je mladý lokál ze Strážnice, kde se nachází rozsáhlý bike park obsahující kromě všeho také molitan a resi. Právě resi si kluci očividně hodně oblíbili a posouvají tady své hranice. Matěj má 15 let a v paměti mi utkvěl především hodně protažený superman seat grab. Za necelý měsíc čeká místní bike park charitativní akce s názvem Charity Dirt Jumps Event, kde věřím Matěj odjede, co se mu ve videu nepovedlo. Kdo je z okolí, tuhle akci si věřím nenechá ujít! A kdo to má na jih moravy daleko, kontroluje kalendář BMX akcí!! 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  17.05.2019

Stránka byla spuštěna, jména Team Leaderů byla odhalena a registrace na XCUP FOREVER byla spuštěna. Počet registrovaných riderů je omezen na 60 a míst zbývá už teď vážně málo. Dnes tu máme druhé pokračování rozhovorů s legendami českého freestyle BMX, které přijali naše pozvání a nebudou tedy na Kladně 8.6. chybět. Legendy? Ano, pro nás 100% ano! Tentokrát tu máme dvojku Jirka Karlík a Štěpán Herink. Bude to výživný, pohodlně se usaďte.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  15.05.2019

Sezóna je už dávno v plném proudu a to znamená jediný. Jezdí se na výlety, dokonce už probíhají první jarní jamy, nové spoty a parky rostou že se nestačím divit, a tak nějak už se snad všichni probudili ze zimního spánku. Probudili jsme se taky my a 1. máje jsme se vydali na menší tripek. A při té příležitosti jsme oblékli nové oblečení, které vám chceme ukázat. Kdo si pamatuje loňskou kolekci, kousky mu asi budou povědomé, ale... má to svěží look.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  15.05.2019

Snad nikoho už neminulo info o rychle se blížící akci s názvem XCUP FOREVER. Postupně poodhalujeme informace a jsme víc než rádi, že s námi sdílíte nadšení!! Jestli se stejně jako my už nemůžete dočkat, právě teď přichází moment, kdy spouštíme on-line registraci. Počet riderů je omezen na 60 jmen a registrace je možná pouze on-line. Neváhej, vyplň přihlášku a nenech si užít tuhle akci, která se nebude opakovat! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  13.05.2019

Mnozí si určitě pamatují spot check haly v Malešicích u Tábora, za jejíž realizací stojí právě Vicek Zbořil. Ten nejen že vybudoval solidní místo k ježdění, ale samozřejmě taky jezdí co to jde. Teď je tu s novým videem z domácího prostředí a dokáže, že má svou halu patřičně najetou. Víťův styl je značně ovlivněný už pominulou érou, kdy v ježdění převažovaly footjam tailwhipy, rotace z fakie a různé variace tailtapů. Právě takových kombinací má Vicek v rukávu nespočet a pozorný divák si všimne i smithu bez... nebo s?

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  12.05.2019

Stránka byla spuštěna, jména Team Leaderů byla odhalena a příprava XCUP FOREVER pokračuje na plné obrátky. Právě teď přišel ten pravý čas na lehké představení prvních tří legend českého freestyle BMX, které přijali naše pozvání a nebudou tedy na Kladně 8.6. chybět. Legend? Ano, pro nás 100% ano! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  09.05.2019

Nová footage od Simoneho, to je aspoň pro mě velký svátek. Simone má dar, vytvářet na svém kole nevídané věci a to v překladu znamená, že vždy dokáže přijít s něčím novým. Jinak tomu není ani v tomto krátkém videu, kde dokazuje že je král kreativity a taky stylu. Video přináší Subrosa při příležitosti uvedení nové Simone Barraco signature řady s názvem Simo na trh. Záběry byly natočeny v Simoneho domácí Barceloně, v průběhu natáčení X Games Real Street video partu s Ryanem Chadwickem.

Komentářů:
Napsal Alex Rovný  |  06.05.2019

Kdo nás sleduje, už tuší o co tady jde. X CUP je na jeden jediný den zpět! Aby šlo všechno uskutečnit a zrealizovat podle pravidel a ve vší slušnosti, bylo jasné, koho je třeba oslovit jako prvního. Ano, přesně tak, kdo pamatuje ví, kdo nepamatuje nevadí, třeba se něco dozví... Co by to bylo vlastně za X CUP bez lidí, kteří ho stvořili a stáli za ním od A do Z?  To si nedovedu, ani nechci představit.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  06.05.2019

Brzy z jara jsme v pondělní rubrice měli video od crew z Kunžaku a jejich výletu do Litomyšle a Pardubic. Lepší pozdě než vůbec, od té doby si dost jasně pamatuju jméno Jan Prokeš. Bílý Federal DLX, nosemanualy co se nevidí, točky, tailwhipy, styl, tenhle týpek to tam má! Teď je tu s videem z jeho (asi) domácího parku v Jindřichově Hradci. Jenda omlouvá kvalitu a já nemám problém, protože kvalitu obrazu značně vyváží kvalita ježdění. Díky za poslání videa a jen tak dál!! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  03.05.2019

Zahradu svého domu na Floridě má Trey Jones upravenou pro maximum zábavy a co ho baví, je stavět ty nejšílenější věci k ježdění a následně se na nich pokoušet nezabít. Trey to přežil a svým ježděním spíš zabil svou zahradu. Video vzniklo v průběhu času, který strávil na návštěvě u Treye parťák Mark Burnett. Právě Mark se postaral o natočení i sestříhání tohoto videa a jako jediný projel prototyp vortexu!! R.I.P. Jesco Jones

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X