Registrace Benjamin

@tbbbike
 • 07.04.2017
  NOVINKY, NOVINKY a ZASE NOVINKY


  Kdo nás sleduje pravidelně tak si jistě nemohl nevšimnout hromady novinek, které sázíme na shop. Všechny nové produkty jsou označeny kolečkem NEW a jednoduše si je můžete zobrazit ZDE. Sklad průběžně doplňujeme také ověřenými bestsellery. A co nás čeká v nejbližší době? To zjistíte po kliku na ZBOŽÍ NA CESTĚ, které denně plníme dalším a dalším zbožím. 

 • 09.01.2017
  JEŠTĚ JEDNOU VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU 2017 - ZAČÍNÁME EXPEDOVAT, JEDEME NAPLNO!

  Po delší pauze jsme zpět odpočatí a plní elánu začít. Děkujeme všem za trpělivost s čekáním na doručení Vašich objednávek přijatých v době našeho volna. Budeme se snažit vše postupně odeslat v pořadí v jakém byly objednávky přijaty. Vzhledem k velkému počtu objednávek může dojít k malému zpoždění. 

  Letos začneme zostra, již tento týden dorazí na sklad hromada nového zboží. FEDERAL, UNITED nebo spotřební sortiment v podobě středů, ložisek, sedlovek, drátů a dalšího pod naším logem.   Díky TBB-BIKE CREW.

 • 29.10.2016
  NOVÉ ZBOŽÍ JE NA CESTĚ - VÝPRODEJ KOLEKCE 2016


  Na sklad se nám blíží hromada novinek pro rok 2017. Brzo očekáváme komplety SUBROSA, WETHEPEOPLE a UNITED 2017. Dále nás čeká velká zásilka od SHADOW, RANT, MUTINY nebo SUBROSA. Abychom uvolnili místo, spustili jsme také výprodej modelů 2016, které budou nahrazeny novinkami nebo již nebudou v nabídce pokračovat. Všechny slevněné položky najdete pohromadě v menu VÝPRODEJ.

Napsal Tomáš Carda  |  24.05.2017

Další kdo z naší party postavil na novou sézónu taky nový bike je Franta Maršálek. Franta postavil krátký ale přitom poměrně vysoký setup, který mu ale krásně padnul do ruky a tak jsme při první příležitosti prosluněného dopoledne vyrazili na plazu v Bohunicích, abychom dali dohromady tenhle bikecheck. Tahle plaza je nonstop okupovaná koloběžkami a dětmi, takže prostor pro privátní session je jenom v dopoledních hodinách. Všechno vyšlo ale podle plánu, plaza byla až na pár skaterů prázdná, slunce pořádně topilo už od rána a tak jsme chvíli po poledni odváželi všechny potřebné záběry. Frantovo WTP BUCK je tu!

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  23.05.2017

Víkendový 10. ročník Benjamínků se nezadržitelně blíží a do letošního závodu zbývá už jen několik dní. Proto tu máme poslední info s několika novými důležitými informacemi, které usnadní celý průbeh akce. 

Komentářů:
Napsal Martin Hoza  |  19.05.2017

Je tu konečně pátek a pro tentokráte tu máme zlínského Davida Adamíka, který nám poslal dost netradiční komba a k tomu ještě něco navrch! Baťa by měl rozhodně radost...

"Čau, jsem David Adamik ze Zlína. Dirtový skok je ve Strážnici a zbylé záběry jsou z našich lokálních spotů. Rozhodně by jsem chtěl poděkovat TBB crew za tuhle soutěž! Další dík patři Tomovi Procházkovi za kameru a všem ostatním felákum za pojezdy!"

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  16.05.2017

V dnešním podcastu se podíváme pod pokličku značce Animal bikes a to převážně novinkám, které k nám dorazily. Animal jako pták fénix povstává z popela a vrací se zpátky do hry v plné kráse. Možná právě proto má nový design Benny L pegů na sobě právě fénixe. Každopádně se nebudu dlouho rozepisovat, jelikož jsme se natolik nechali unést těmito novinkami, že třetí díl našich podcastů má více než 15 minut. Pokud ale milujete Animal bikes stejně jako my, rozhodně se dozvíte všechno o jejich nových produktech a možná pochytíte i nějaké zajímavé tipy a rady, na co si dávat pozor při výběru komponentů.

Komentářů:
Napsal Martin Hoza  |  14.05.2017

Už to vypadá, že pondělní klasiku pomalu přejmenujeme na "Slovak's Monday". Bratislavská crew, jmenovitě Tomáš Bago, Marek Grill, Michal Ondruš a Lojzik, se vydala hledat nové spoty, což je jedna z nejzábavnějších činností, které street nabízí. A ještě zábavnější je, když se najdou parádní novinky a dobře si pojezdíte! Krom některých známějších bratislavských spotů si kluci pofelili i mezi lokomotivama ČSD a nejvíc precítili nově objevený vypuštěný vodní kanál v Čunově... Blava got spots!!!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  14.05.2017

Je tomu přesně rok, co jsme byli vysmátí spolu s Davidem Keprtem v tomhle městě na samém jihu Španělska. Ve dny kdy je dobrá viditelnost lze z pobřeží kolem Malagy zahlédnout africký kontinent, což Vám snad dost objasní jaké počasí tady panuje. Nyní tu pro Vás máme trochu dojmů.

Komentářů:
Napsal Martin Hoza  |  12.05.2017

Druhý májový pracovní týden uzavírá nejznámější český cervezaboy Pepek Diblík se svou soutěžní čtyřkou! (Věřím, že za každý klípek padlo minimálně jedno orošené). Kde a jak proběhla rychlá videosesh? To už nám poví Pepa...

"Zdarec, natáčeli jsme v lokál parku v Rychnově nad Kněžnou jednoho večera po pár Braníčkách; jméno mé Pepek Diblík. Dík za soutěž!"

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  10.05.2017

Od momentu co jsem Honzu poznal vím, že má srdce na správným místě a BMX má v jeho srdci ten správný prostor. Nedávno jsem si všiml, že má pěkný kolo na rámu Eda Zundy, a tak jsem mu dal vědět, že bych s ním rád udělal bike check. Můj návrh byl že až se uvidíme, tak to sklepnem. Honza se ale nabídl, že zkusí udělat s kámošem fotky a uvidíme. 

Komentářů:
Napsal Martin Hoza  |  08.05.2017

Už třetí pondělí v řadě patří hochům ze Slovenska a je třeba podotknout, že jejich tvorba je čím dál více na úrovni! Tentokráte nám poslal svoje video z Puchovského dirtparku teprve sedmnáctiletý Adrian Miko, který tomu nakládá, jak se sluší a patří! Točky, whipy, salta, průtahovky a bez problémů i kombinace těchto triků = high level ježdění a krásná podívaná!

Komentářů:
Napsal Martin Hoza  |  05.05.2017

Naši soutěž otevírá mlaďoučký Jonáš Soukup, který tomu i ve svých "mid - teens" řádně nákladá... Whippin má Jonáš v malíčku, takže lajkujte, sdílejte a znova lajkujte! Jonášovo úvodní slovo níže...

"Jmenuji se Jonáš Soukup, jsem z Písku, je mi 15 let a na kole jezdím cca 3 roky. Klipy jsou natočené ze skateparku ve Strakonicích. Snad se bude líbit, čau :-) "

Komentářů:
Napsal Martin Hoza  |  02.05.2017

Jakub Hanák je jeden z míň "provařených" mlaďochů z brněnské YoungCrew partičky. Tenhle vyklidněný, nadmíru skromný týpek má ale kolo po technické stránce tak v ruce, jako u nás jen málokdo. Nejezdí sice moc nosemanualy, ale jinak je na předním kole úplný čaroděj dobroděj! Takže doufám, že u některých "hang 0, 1, 2, 5, cokoli..." variací zakroutíte hlavou a že je, jak říkají slovenští bratia, "silno precítite"! Ještě jednou představíme... Originál, jménem Jakub Hanák!

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Nevíte si rady?
Zeptejte se - jsme tu pro Vás

E-mail
Skype
Facebook
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X