@tbbbike
Napsal Marek Volf  |  11.01.2021

Ahoj, jmenuji se Marek Volf. Je mi 14 let. Občas se s klukama seberem a jedeme vlakem do haly v Malšicích nebo jezdíme dirty. Měl jsem cca roční pauzu a teď jsem začal zase jezdit, proto jsme natočili tohle video abych se někam lehce posunul. 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  08.01.2021

Takhle při pátku, jistě jste zaregistrovali, ale proč si tuhle pecku nepřipomenout? Koncem loňského roku přišel Boyd Hilder s parádním editem pro Odyssey s názvem Locked Down Unda'. Natočeno během posledních 9 měsíců s jeho kámikem Troyem Charlesworthem za objektivem. Rozhodně nevypínej, tohle tě nakopne! 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  06.01.2021

Subrosa vydala poslední díl projektu Quaranteam s číslovkou 3. Jak píše Ryan nikdo nečekal, že bude tento projekt na pokračování přesto vychází třetí díl. Pandemie zastavila cestování a tak jak se zdá, je toto jedinou možností, jak vidět Subrosa Crew ze všech možných koutů světa hezky pohromadě. Nechybí samozřejmě ani záběry Jirky Blábola! Dávej play ..... 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  05.01.2021

Na YT kanále vyplavalo na světlo video z letošního Summer BMX Campu. Slušná porce záběrů jež parádně dokumentují příjemnou atmosféru, která se nesla po celý týden. Měl jsem tu možnost strávit jeden večer ve společnosti kemperů a nutno dodat, že se letos sešla parádní parta. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  03.01.2021

Yiiiis, kluci na to jdou nenápadně, ale tohle je už třetí RM v řadě s nálekou LOC. Po videu Honzy Tischera tu byl Stano a jeho welcome video, to mě bavilo. První zmíněný Jan Tischer už roky pomalu buduje vlastní značku s názvem LOC (Lack of Color) a teď to vypadá, že se dohodli na menší spolupráci s Vykukem. :-)

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  29.12.2020

Teď během svátků vyšlo fakt moc videí a ikdyž věřím že to stíháte sledovat líp než já, OUT OF LINE by byla škoda minout. Koukal jsem na Fast and Loose video, který si už lze pustit i jinak než z DVD, Fiend a tak.. vyšlo toho vážně hodně. Na Youtube se jako dárek k Vánocům objevilo i full video z dílny Wethepeople. Čtyřka Felix, Jordan Godwin, Dan Kruk a Dillon Lloyd rozhodně nezklame a posouvá tady laťku technickýho streetu o kus dál.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  29.12.2020

Potom co Raul nedávno zveřejnil své nejnovější video pro Animal je tady zpět aby představil svůj momentální setup na kterém jezdí. Jak už Raula známe, dává si extra záležet na všem co vypustí ven a ani tento bikecheck není výjimkou. Raul reprezentuje přes naši distribuci TBB-BIKE značky Animal a Fiend. 

Komentářů:
Napsal Alex Rovný  |  21.12.2020

Jsme u konce! Známe vítěze a můžeme vyhlásit kompletní výsledky. Předtím než tak učiníme je potřeba ještě jednou poděkovat všem kdo se do Jamu přihlásil, všem soutěžícím a nakonec všem, kdo svým hlasem neváhal soutěžící podpořit. Byla to zkušenost pro nás všechny. Pojďme si naposledy připomenout celou SAVING THE ROSE Story .... 

Komentářů:
Napsal Kuba Vébr  |  21.12.2020

Čau, posílám Vám edit z léta protože koukám, že se riders monday opět pořádně rozjelo. Letos mi to ale drobet komplikovala situace a na jaře jsem byl docela off. Nějaká divná nemoc, otázka do dneška co to bylo. Tak jsem se přes léto snažil odjet co nejvíc bangeru, ale dost mi rupaly u toho nervy. To už každej kdo mě zná o mně dost dobře ví jakej jsem nervák proto jsem tomu dal takovej název. Máš se taky čím pochlubit? Posílej a další RM je tvoje!

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  15.12.2020

Corey Walsh uzavírá rok 2020 nabitým desetiminutovým editem s názvem End of the World. Co dodat? Asi nic nevypotím .... tohle je prostě moc. Letošní ocenění Nora Cupu Transition Rider of the Year bych rozhodně nezpochybňoval. Let's  check! 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  14.12.2020

Je tady finále! Téměř celý měsíc jsme byli součástí příběhů soutěžích, kteří byli vylosováni do tohoto Jamu. Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem, kdo se přihlásil a vzdát respekt těm, kdo se nezalekl a zaslal svůj příběh. Nebylo to lehké zadání ... Tento týden patří vítězům a finálovému battlu mezi Tadem a Maxem ... Kdo si odnese hlavní výhru? To je tentokrát pouze ve Vašich rukou ... 

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X