@tbbbike
Napsal Šimon Čechura  |  28.09.2020

Už jsem si zvykl, že se můj názor liší od většiny a platí to i o holkách na BMX kolech. To znamená, že se mi to prostě nelíbí, hehe. Třeba se můj názor změní a tohle video tomu dost přihrává, ale za jedním si stojím, sexy to fakt není. Angie Marino a Perris Benegas zajezdí před objektivem množství bazénů, hlínu i pár street spotů a kouká se na to moc příjemně. Pohodová nálada ve videu mi sedí a co hlavně, je vidět že holky se cítí na kole pohodově. Pecka a další krok vpřed od Cultu.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  24.09.2020

Poslední měsíc jsem společně s Ondrou Konrádem strávil na cestách a kromě všeho navštívil i několik skateparků. Řekl jsem si, že se o pár z nich podělím a vám tak třeba pomůžu s plánováním výletu v budoucnu. Skatepark v Luxembourgu je nejen podle mýho názoru jeden z nejlepších v Evropě. K tomu vypadá skvěle díky umístění pod mostem spojujícím starou a novou část města.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  21.09.2020

Jméno Stephan Atencio už asi většina zaznamenala. Je to necelý rok, co přišel na scénu se svým video partem publikovaným na webu magu DIG BMX a pokud ne ničím jiným, závěrečným truckdriverem ze spliffu na Paral-lel se musel zapsat do paměti. Krátce poté byl hodně oprávněně přivítán do rodiny Wethepeople a teď je tu s prvním videem pod jejich záštitou.

Komentářů:
Napsal Jakub Kriško  |  15.09.2020

Chrudimská parta a Jakub Kriško Vás zvou na otevíračku nové plazy! V sobotu 19. září proběhne v nově otevřené skate plaze v Chrudimi contest, který prověří kvalitu tohoto super fresh skateparku. Pojďme si užít super den, plný skate/bmx ježdění. Jezdci se poperou o tučné prize money 30 000 Kč !!!

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  10.09.2020

WDGF parta do toho letos šlape hodně zostra. Punk do BMX rozhodně patří a nejen to, punková rebelie vlastně stála na samotném začátku. Miluju ten kontrast. Letošní Bajkon Jam se rozhodně zapsal do českých BMX análů rudým písmem a jsem zvědav, co přijde dál. Že by Českej Swampfest? A překonal letošní Kalbus tento hell?  Prostě tleskám ...

Komentářů:
Napsal Dominik Halačka  |  07.09.2020

Dominik nám zaslal videjko z akce v Hostěradicích pod názvem BMX DAY. Jedná se už o třetí ročník a tak nějak přemýšlím kde jsem ty tři roky byl, když mi tento feláckej spot utekl? No nic, snad příští ročník ...  Třetí ročnik této akce u nás v Hostěradicích byl zatím nejlepší, bylo hodně lidí a hlavně jezdců. Věříme, že si to všichni užili na max a těšíme se na další rok!  Díky moc všem!

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  06.09.2020

Jak jistě víte 8.8. se v Brumově Bylnici uskutečnilo v náhradním termínu Mistrovství České republiky v disciplíně BMX Park. Právě teď uzrál čas a můžeme se v klidu ještě jednou poohlédnout za tímto závodním víkendem. Kromě oficiálního videa z dílny studia Steezy si připomeneme pár zásadních faktů v krátkém reportu.

 

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  03.09.2020

Přestože se rozhodl vzdát kariéry profi BMX jezdce pod křídly WTP a věnovat se svému civilnímu oboru neznamená, že se ztratil. Mo je náš kámik, hodně příjemnej a slušnej týpek a když vypustil ven tento edit, zahřálo mě to u srdce. Dva roky sbírání záběrů v lokacích jako jeho rodný Berlín, Mnichov, Valencie, Barcelona nebo Atény dalo dohromady slušnou porci kvalitního ježdění.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  01.09.2020

Prázdniny jsou ty tam, léto vypadá že taky .....?  Ideální okamžik k ohlédnutí se za jedním prázdninovým víkendem. 11.7. hostil po tříleté pauze Starý Plzenec legendární akci pod názvem Jumparade 2020 s číslovkou 8. 

Komentářů:
Napsal Mrawenec  |  25.08.2020

Čau čau čau z pražskýho doupěte se po dlouhé době z kryo spánku ozývá pan Mrawenec. Přesně před deseti lety jsem ještě s bmx-street.com udělal bmx street jam v Praze. Byl to takový předvoj dnešního Street N Cash, tak jak dnes vypadá.

Komentářů:
Napsal Martin Habada  |  21.08.2020


Martin se společně s výběrem České BMX Park repre vydal do Chorvatska na letošní "ořezané" Pannonian Chalenge. Mám obrovskou radost, že dostala podporu také Juniorská kategorie. Jak to v době Kovidí na takové akci vypadalo a jaké dojmy si odvezl Martin se už dozvíte prostřednictvím reportu uvnitř článku. Díky Marťas!!! 

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X