@tbbbike
Napsal Tomáš Tydlačka  |  18.10.2017

Na stránkách Subrosa brand se objevil aktuální bike check Jorise Coulomba, který vám teď přinášíme se vším co máme na eshopu skladem!

Komentářů:
Napsal Alex Rovný / Tomáš Carda  |  17.10.2017

Minulý víkend proběhla v našem novém TBB-BIKE BMX HOUSE otvíračka spojená s pohodovým BBQ jamem a následnou premiérou videa Etnies Chapters. Nemohla chybět ani premiéra Víťova projektu pro United. Pojďme si lehce připomenout, jak jsme si to užili ..

Komentářů:
Napsal Alex Rovný  |  16.10.2017

Riders Monday rubrika je tu pro Vás! Je super, že stále posíláte své edity. Vojta Chuchma píše, “Ahoj sdílíte mi prosím můj edit je mi 14 let jsem z Brumova-Bylnice a jezdím přes dva roky, díky”. Tak na to pojďme mrknout.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  13.10.2017

Zdeněk Weiter je jméno, které si asi každý dirtař spojí s Army dirt parkem v Pohořelicích u Brna. Právě v Pohořelicích se letos jelo MČR v Dirt Jumpu, za jehož organizaci stojí z velké části právě Zdenda. Jiní si možná zase vybaví jeho pokusy o frontflip z banku na BENJAMIN contestu v Pardubicích pár let zpět. Dnes tu máme jeho vymazlené kolo na rámu United T.R.U.

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  12.10.2017

Minulý týden jsme Vám přinesli video z poslední zastávky letošního Streetjammin 2017. Pokud Vám tento sestřih z rumunských ulic uniknul, běžete to honem rychle napravit. Nyní už se ale vrhneme na fotoreport od Milana Tykala a pěkně dopodrobna si příblížíme, co že se to vlastně v Bukurešti událo.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  09.10.2017

Filip Rapant, kterému nikdo neřekne jinak než Rap,  je dalším riderem závislým na pobytu v Barceloně. Proto poté co navštívil tohle město poprvé, netrvalo dlouho a seděl v letadle znovu. Právě při této, druhé návštěvě Barcelony si natočil tohle video, o které se s Vámi chce podělit. Je prostě skvělé vidět nadšení, které v riderech barcelonské ulice probouzí.

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  06.10.2017

Rumunské kolo uzavřelo celou sérii Streetjammin 2017, kterou jsme připravili společně se Streetlife crew. Letos jsme si vzali pořádné sousto a k dvěma tradičním městům v Čechách a na Slovensku jsme přidali dvě nové zahraniční destinace. Právě jednou z nich byla rumunská Bukurešť, kde jsme symbolicky završili celou tour. Jak to v ulicích Bukurešti vypadalo? To uvidíte v oficiálním videu.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  04.10.2017

Nedávno jsme tu měli Johnnyho video "No sleep out east" a stejně jako jeho předchozí videa, bylo plné nevídaných kombinací. Právě u progresivních riderů, kteří přinášejí do současného ježdění něco nového, určitě stojí za to okouknout na čem jezdí a proč. Černá na kole vypadá prostě skvěle a tenhle bike složený z dílů Animal a Fiend není vyjímkou. 

Komentářů:
Napsal Tomáš Tydlačka  |  03.10.2017

The Shadow Conspiracy přicházejí s novým videem na jejich gripy pro letošní rok. V minutu dlouhém promu najdeme čtveřici gripů z Shadow nabídky. Pojďme si je postupně představit ....

Komentářů:
Napsal Tomáš Carda  |  02.10.2017

Dany je rider z Českých Budějovic, který se poslední dobou moc dobře vyjezdil. Jezdí hlavně barspin kombinace, které propojuje s grindy ale v zásobě toho má mnohem víc. Když navíc přihodí do svého videa ještě pár záběrů od Běhyho, Tonyho nebo taky Milana Pouzara je to hned hodně slušná podívaná. Tenhle kousek je sice už nějaký ten pátek venku, ale rozhodně stojí za to!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  29.09.2017

Ikdyž náš blog nemá ambice mapovat českou BMX scénu, co se děje sledujeme a aktivity si všímáme. David Adamík je zrovna takovým aktivním riderem a nezřídka přináší nová videa ze Zlína a okolí. Jeho zápalu pro BMX si všimli lidé okolo Modest Apparel a domluvili se s Davidem na spolupráci. Při té příležitosti natočil David welcome video a je to skvělá podívaná! Ikdyž už video visí nějaký ten týden na youtube, dost možná Vám uniklo. Tak si ho dejte teď!

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Nevíte si rady?
Zeptejte se - jsme tu pro Vás

E-mail
Skype
Facebook
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X