XCUP FOREVER

 

 

EDIT 5.6.: Přípravy vrcholí, trofeje se vyrábí a všichni se už těšíme na víkend! Přinášíme poslední info k akci a související harmonogram. XCUP FOREVER nebude jen další XCUP. Dali jsme hlavy dohromady a výsledkem je tak trochu jiný průběh "závodu". Věříme, že tohle přinese do téhle soboty hodně zábavy a všichni oslavíme vzpomínku na XCUP jak se patří!  Kompletní info k sobotě najdete tady.

PS: Pokud se někdo z přihlášených riderů nedostaví, na místě bude možnost se registrovat a v contestu ho nahradit!!


 

XCUP? Ano XCUP je zpět čtete správně! Tradiční seriál BMX závodů XCUP Český pohár Freestyle BMX na jeden jediný den znovu ožije. Pište si datum 8.června 2019, kdy dojde v kladenském skateparku k netradičnímu setkání legend české BMX scény. Ať už jsi legenda, nebo ne, tady nemůžeš chybět. 


Oslovili jsme celou generaci jezdeckých osobností, kterou máme s nezapomenutelnou dobou počátků série XCUP spojenou. Generací, která postavila základní kameny české freestyle BMX komunity. Generací, která zásadním způsobem formovala tuto subkulturu celou řadu let. Generací, která nesmí být a pevně doufáme, že nebude zapomenuta. 


Každá z těchto předem oslovených osobností bude pro tento den postavena do role kapitána svého vlastního teamu. Teamu, kterého můžeš být součástí. 12 team leaderů, 12 legend z nichž každému na místě vylosujeme konkrétní složení teamu a to i tebe. Teamy budou složeny z předem přihlášených jmen, jejichž počet je omezen na 60 riders. Pevně věříme, že vybrané osobnosti doplní další legendy našeho odvětví a všichni pamětníci série XCUP.

Registrace byla spuštěna 15. května a aktuálně je seznam riders plný!! 60/60 Přihlášky stále přijímáme do role náhradníků. Deadline pro odeslání přihlášek je stanoven na 5. června. 


Tak na Kladně!! YEAAAAHHH!

 

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X