XCUP FOREVER - REGISTRACE


Podrobný průběh akce si podržíme pod pokličkou až na místo. Leccos ale prozradí názvy jednotlivých jamů a vložených soutěží. Street? Bowl? Go Fast? Stay Strong? Tohle si užijeme všichni... YEAAAAAAAHH!! 

Kdo pozorně četl informace na úvodní stránce pochopil, že půjde o soutěž teamů. Teamů, kde roli leaderů zastane 12 předem oslovených osobností českého BMX. Osobností, které se nebojíme označit za legendy. Kam zapadneš si vybrat nemůžeš, stejně jako tady nemůžeš chybět!! Vyplň přihlášku a odešli na e-mail alex@tbb-bike.cz co nejdřív! Po přijetí přihlášky registraci potvrdíme na tvůj e-mail. Počet riderů je omezen na 60 jmen a registrace je možná pouze on-line. Vzhledem k formátu akce je věk jezdců omezen spodní hranicí 15 let v den konání akce. Registrace končí 3. 6. 2019.

U jezdců mladších 18 let podepíše prohlášení zákonný zástupce na místě při potvrzení registrace. V případě, že Vám není 18 let a Váš zákonný zástupce nebude na místě, je nutné zaslat prohlášení včetně podpisu. Stačí si přihlášku vytisknout, ofotit a zaslat.


 

STARTOVNÉ
100Kč

Uhradí každý jezdec na místě při potvrzení registrace.

 

 

PŘIHLÁŠKU V DANÉM FORMÁTU SI STÁHNĚTE KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK

 

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X