ADAM HALBICH - BMX VIDEONapsal Tomáš Carda | 04.10.2016

Před pár týdny mi píše Adam, jestli náhodou nemám čas s ním strávit jedno odpoledne a natočit mu pár záběrů. Celkem lehce jsem se dokázal vcítit do Adamovo situace, protože jako kameraman je většinou těžké najít někoho s kým si vyměníte role. Nakonec jsme minulý týden vyrazili s Adamem do Pohořelic a tohle video natočili společně se Zdeňkem Weiterem za přibližně 3 hodiny. No výsledek stojí víc než za to!

Adam Halbich:
Videa točím už dlouho a na kole jezdím ještě déle. Často se tyto činnosti skloubily dohromady, nicméně to bylo vždy tak, že jsem já natáčel někoho jiného. S každým dalším natáčením mi v hlavě rostla myšlenka na vlastní video. Během posledních měsíců jsem si udělal jasnou představu o tom, jak by to mělo vypadat a co všechno bych chtěl natočit. Výběr lokality byl jasný – nejlépe postavené a udržované skoky v širokém okolí Brna a můj prakticky domácí spot – Army dirt park Pohořelice.

To, že bych si natočil video sám, jsem brzo zavrhl, proto jsem oslovil Tomáše Cardu s kamerou a Zdenka Weitera s dronem. Potom, co oba souhlasili, už nic nebránilo dílo zrealizovat. S oběma se mi výborně spolupracovalo. Kromě mé představy přenesli do záběrů spoustu vlastních nápadů. O postprodukci jsem se nakonec postaral sám. No a výsledek posuďte sami!

tomascarda.com     |      videodronem.cz

Související články: tomáš carda army dirt park adam halbich


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X