ANGIE MARINO ZA FUSE PROTECTION - NOVINKY V ŘADĚ OMEGANapsal TBB-BIKE | 18.03.2020Angie Marino byla nedávno přidána do PRO teamu Fuse Protection. To ale není jediná novinka, protože v řadě OMEGA přibylo několik nových produktů, které si zaslouží pozornost a právě sama Angie je používá. Kombo chráničů kolen a holení, chrániče holení, nebo chrániče kotníků, které jak je tomu u řady OMEGA zvykem spojují maximální komfort s vysokou mírou ochrany.

 


 

Chrániče Fuse OMEGA kombinují maximální pohodlí a maximální ochranu. Konstrukce kombinuje odolnou kevlarovou tkaninu v přední části s prodyšnou a lehkou Lycrou v části zadní. Maximální ochranu zajišťují vložky SAS-TEC s vysokoabsorbčními vlastnostmi. Lehký a prodyšný design nelimituje v zátěži. Pevné usazení chráničů zajišťuje kompresní technologie společně s Sharkskin pásky v několika zónách. Nechybí ani tištěné Kenesio pásky typické pro řadu OMEGA zamezující únavě a pomáhající správné funkci svalů. 

 

Chrániče kolen a holení byly nově doplněny také holeními chrániči s vložkami SAS-TEC a také setem kolen a holení.

 

KOMBO HOLENÍ A KOLEN OMEGA

CHRÁNIČE HOLENÍ FUSE OMEGA

CHRÁNIČE KOLEN FUSE OMEGA

CHRÁNIČE LOKTŮ FUSE OMEGA


 

Neoprenový stretchový chránič kotníku dokonale obepíná nohu a zajišťuje jeho pevné usazení na noze. Chránič obsahuje tvrdou polyethylenovou vložku, která zajisťuje bezpečí a doplněná EVA pěnou pro pohodlí. Silnější a rozměrnější ochrana z obou stran kotníku společně s chráničem achylovy šlachy dělá z chráničů OMEGA jedny z nejlepších chráničů kotníků na trhu, které příiš neomezují v pohybu.


 


CHRÁNIČE KOTNÍKŮ FUSE OMEGA

 

 

KOMPLETNÍ NABÍDKA OCHRANÝCH POMŮCEK FUSE PROTECTION V NAŠEM E-SHOPU

 

 

Související produkty: fuse protection


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X