ANIMAL BIKES - "TAKE IT" MIXTAPENapsal Šimon Čechura | 26.06.2018

Je to tu zase!!! Ta chvíle, kdy Animal vyjde ven s novým street tapem připomínajícím, o co vlastně v tom streetovém ježdění jde. Natáčelo se v Barceloně, kde se mihne i Courage Adams a samozřejmě také v domácí Philadelphii a celkově východním pobřeží USA. Ve videu jsou vidět stálice jako Abdul Fofanah, Chase Dehart a klip má dokonce i Animal owner Ralph Sinisi. Kromě známých jmen dojde ale i na velké množství mladíků jako jsou bráchové Niranonta, nebo Johnny Raekes. Jeden rider mě ale hodně zaujal v části z Barcelony a jeho jméno je Augustin Gutierrez. To je tak, když máš přirozený Animal styl. Tenhle švácek by snad ani nemohl zapadnout jinam než právě do Animalu. Jednoduše surový street mixtape, nechybí zábavné chvíle z ulic a vše co ke streetu patří. V době, kdy mixtapy nahradili vlogy a insta clipy... díky za to. Animal mě fakt hooodně baví!

Nedávno jsme pro Vás přivezli novinky Animal!!! Dodání proběhlo hodně rychle a ve skladu tak máme vše, co můžeš potřebovat. S Raulem jsme vtipkovali, že to byl soukromý tryskáč Animal, Ralph s Edwinem v kokpitu a Nigel VIP na palubě. Hahhhh, takhle to úplně nebylo, ale i Nigelovi nové signature gripy nám dorazily. A taky jsme doskladnili řidítka, kliky a další doplňky. Proklikejte si nabídku Animal bikes v našem e-shopu.


#STREETSFINEST

 

Související produkty: animalbikes
Související články: video barcelona animal bikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X