ANIMAL BIKES - WIDDIT DVD ONLINE JEN DO DNEŠNÍCH 9 VEČERNapsal Šimon Čechura | 11.07.2020

Daamn. Když přijde Animal s novým mixtapem, vždycky to stojí za to a video s názvem WIDDIT to jen potvrzuje. Přes dvacet minut ježdění v ulicích, žádné intro, žádné outro. Udělej si čas, protože tenhle masterpiece bude zatím online pouze do dnešních devíti večer. Právě jsem to dokoukal, je krátce po půlnoci a vyhání mě to projet se noční ulicí.

 

PRO SLEDOVÁNÍ VIDEA KLIKNI NA OBRÁZEK

ANIMAL WIDDIT DVD ONLINE EXKLUZIVNĚ NA WEBU MAGAZÍNU DIG BMX
JEN DO DNEŠNÍCH 9 VEČER!

 

film&edit Justin Benthien

 

Trochu netradičně odpaluje video kytarová hudba a s ní jeden z nejnedoceněnějších riders současnosti, kanaďan Jordan Hango. Po jeho X Games Real BMX partu už si ho snad pamatuje víc lidí, ale stejně. Opět bere dech a ukazuje svůj unikátní jezdecký styl. Následuje spousta legendárních jmen i neznámých fellas převážně z východního pobřeží USA a stejně tak nálož netradičních i známých spotů v NYC / NJ area. Steven Hamilton je mezi nimi, což potěší nejen všechny pamětníky. Co mě vždycky potěší je záběr zakladatele značky, Animal bossman Ralph Sinisi nechybí ani tady. Svě místo tu mají i zástupci japonské scény 4pegy a Daisuke, přičemž především druhý zmínený si rozhodně zaslouží pozornost. Víc lidí možná zná obrovské afro týpečka jménem Pasha Sitko. Jo, Pasha je z ruska a jak velké má afro, tak malá má řidítka. Jeho ježdění přetýká kreativitou a to co jezdí, jinde neuvidíš. Jeden z triků, co ve videu odjede zatím asi nemá jméno, ale ve snaze to pojmenovat bych použil spojení change hand. Když se video blíží ke svému konci, nabere nesmyslný obrátky a to díky ježdění ridera jménem Agustin Gutierrez v ulicích Barcelony. Mihne se tu i UK spojka Emerson Morgan, ale hlavní slovo má barcelonský lokál Agu, který svým stylem totálně zapadá do Animal crew a pokud sledujete barcelonskou scénu, je to právě on, kdo nenápadně vládne a jeho ježdění bezpochyby ovlivňuje i jména jako je třeba Miki Fleck. 

 

 

Já si to jdu rozhodně dát ještě jednou. Kromě prvního tracku je video proložené černou hudbou, nutnou dávkou graffitti a vůbec pouličním životem. Animal a tohle video znázorňuje BMX přesně v té podobě, jak ho mám nejradši. Díky za to. WIDDIT!!

 

Kdo dočetl až sem, dozví se taky, že na sklad TBB-BIKE právě dorazil potřebný re-stock zboží Animal bikes a s ním i dávka novinek. Jde o nové barvy, chrom ráfky a řidítka, legendární pláště Animal GLH a hlavně novou verzi gripů s podpisem samotného otce streetového ježdění Edwina.

 

 

 

ANIMAL ZBOŽÍ SKLADEM 
E-SHOP TBB-BIKE

 

 

 

Související produkty: animalbikes
Související články: street animal bikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X