ARMY JAM 2017: REPORT + VIDEONapsal Zdeněk Weiter | 12.09.2017

Již čtvrtý ročník závodu ARMY JAM je za námi, společně se závody skončilo i léto, tak se pojďme poohlédnout za posledním prázdninovým víkendem, kdy probíhal ARMY JAM 2017!

Jak jsme psali v pozvánce, každý rok se snažíme naši práci dělat na 110%. Tím myslíme dělat závody na super úrovni tak, abychom jezdcům i divákům mohli nabídnout to nejlepší! Za naší partu jsme s výsledkem akce velice spokojeni a vše vyšlo podle našich představ.

Jako minulý rok jsme umožnili jezdcům kvalitně potrénovat už v pátek, protože sobota byla opravdu nabitá, takže to jezdcům určitě přišlo vhod! V pátek se nám sjeli srdcaři BMX, to znamená kluci z Vápenky, TBB BIKE partička v čele se Sašem, Honzové Brožovi a spousta dalších kamarádů a riderů. Celé odpoledne se jezdilo, hrála muzika a pivo teklo, takže pěkná představa toho, jak to asi bude vypadat následující den. Ježdění jsme rozpustili až kolem deváté večer, kdy jezdili už jenom ti odvážnější, ale to jsem ještě netušil, co příjde. Těsně před půlnocí to partička z Vápenky vzala za svý a rozjela night session s čelovkama a foťákem. Jako organizátor jsem z toho moc nadšený nebyl kvůli bezpečnosti, ale kluci mě utvrdili, že dají jenom pár fotek a jdou. Nakonec se z toho stala asi 30 minutová super session a bylo na co koukat! Minulé ročníky jsme se budili do krásného letního rána a tento rok tomu nebylo jinak. Den byl opravdu nabitý a my začali s registrací. Celkový počet registrovaných čítal nějakých 31 riders. Tímto číslem jsme byli celkem překvapeni, ale bohužel ne moc kladně. Protože minulý rok bylo registrovaných celkem cca 40 riders, tak byl vidět značný úpadek a je škoda, že nedorazili např. pražáci, kluci z VSA partičky atd., ale dál od registrace. Celé dopoledne pse trénovalo a vše probíhalo v maximální pohodě! Tento rok jsem měl konečně možnost se koukat na celý závod a můžu říct, že mě atmosféra maximálně vtáhla. Mám radost z toho, když vidím, jak si závody všichni užívají a dokonce si z tohoto závodu umí udělat i celovíkendovou dovolenku. O tom to je, vzít kolo, sednout na vlak nebo do auta a přijet si užívat pohodovej BMX WEEKEND.

 

1
Související články: army dirt park dirt


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X