BACK TO SCHOOL - NABÍDKA OBLEČENÍ, VÝHODNÝ SET, NOVINKYNapsal TBB-BIKE | 03.09.2019

Prázdniny jsou v tahu a teď je tu zase ta část roku, kdy i pro školou povinné převládají povinnosti nad radostmi. A že je potřeba si to každodenní vstávaní nějak zpříjemnit, to dá rozum. Dost možná si navíc všechny trika i mikiny roztrhal na kole, nebo při jiných letních radovánkách a první školní den se za tebe mamka hanbila. No a jestli máš snad choutky na tu novou spolužačku, nemáme dál o čem...
 

OBLEČENÍ V NAŠEM E-SHOPUŽe u nás najdeš slušný výběr oblečení, o tom už dávno není pochyb. Největší oblibě se těší kousky od TheShadowConspiracy, Subrosa, Tall Order nebo Cult, a právě od těchto značek nám nikdy nechybí kousky z nejnovějších kolekcí. Stejnou oblibu si našel náš vlastní merchandise THEBIKEBROS a jsme rádi, že nechybí ani ve vašem šatníku. Novinky od nás už velmi brzy!

  Pokud sis právě uvědomil, že potřebuješ pořádný refresh, nabízí se také využití výhodného setu BACK TO SCHOOL. Ten nabízí triko, mikinu, pokrývku hlavy a batoh dle vlastního výběru za zvýhodněnou cenu. Stačí zaplnit volná pole a sleva je tvoje.
Jen před pár dny vyšla na povrch nová kolekce Doomed, která reflektuje všemi oblíbenou partičku ve složení Jordan Godwin, Felix Prangenberg, Lewis Mills a další. Vybrané kousky očekáváme už velmi brzy také u nás! Brzy!
 V nabídce oblečení se mihnou také další značky, nechybí nám třeba ani kulichy a bundy od Merritt, nebo kolekce trik Flybikes a není to tak dávno, co jsme zpestřili nabídku pár kousky kšiltovek od S&M a T-1. Rozhodně nezpomalujeme. BMX oblečení nás baví a jsme rádi, že Vás taky.  

 

 

OBLEČENÍ V NAŠEM E-SHOPU
 

BACK TO SCHOOL SET

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X