BACK TO THE ROOTS JAM 2021 - POZVÁNKANapsal TBB-BIKE | 01.09.2021Dovolte mi, abych Vás všechny pozval na oslavu 25-ti let fungování TBB-BIKE "BACK TO THE ROOTS JAM 2021" v ARMY DIRT PARKU Pohořelice aneb symbolický návrat zpět ke kořenům. Letos tomu bude 35 let od doby, kdy jsem dostal své první BMX kolo. Stalo se tak na Vánoce roku 1986 v Pohořelicích. Není tak lepší příležitosti pro uspořádání oslavy spojené s ježděním právě tady v Army Dirt Parku. Alex Rovný ...

Aby to byla oslava jak se patří, připravili jsme pro Vás společně s Army Dirt Park Crew vypečený program s večerní show. Do areálu natrvalo přibudou dvě novinky v podobě mini rampy. Stavět se začíná nová velká lajna od těch nejpovolanějších - Dirty Parks. Areál se otevírá již v pátek, kdy bude pro skalní připravena kemp zóna. Vedle areálu pojede po celý víkend již třetí ročník Vpoho Food Festu, kde ti nejlepší kuchaři a food truckeři rozjedou svou gastronomickou show. Ani naše ratolesti nepřijdou zkrátka, kolotoč prý taky bude. 


BACK TO THE ROOTS JAM 2021


KDY: 18.9.2021

V KOLIK: prezentace do 11.00, Start ve 12.00, startovné ZDARMA

KDE: ARMY DIRT PARK POHOŘELICE

KDO: BMX / MTB Riders


DISCIPLÍNY


- DIRT JUMP BATTLE

- PUMPTRACK DUAL RACE

- MINI RAMP BEST TRICK JAM  

DIRT JUMP BATTLE

KATEGORIE - BMX + MTB do 15 let včetně / BMX + MTB od 16 let
 
Riders budou rozlosováni heatů po 4-5 riderech v poměru 4x5, 6x4 nebo 8x4 dle počtu přihlášených. Každý rider v heatu má dvě jízdy z nichž se do výsledků počítají obě dvě. Z každého heatu postupují nejlepší dva do vyřazovacího BATTLU, ve kterém se utkají s vítězem následujícího heatu. Battle se pojede pavoukovým systémem na dvě jízdy. Do výsledků se počítá pouze jedna lepší jízda. Vítěz batllu postupuje dál než zůstanou dva nejlepší riders pro finálový battle, který určí vítěze. 

PUMPTRACK DUAL RACE

KATEGORIE -
Jedna kategorie pro všechny přihlášené riders

Riders budou rozlosováni do dvojic, které pojedou proti sobě pavoukovým systémem od startu do cíle. Rychlejší vítězí. Před startem si riders způsobem "kámen, nůžky, papír" vylosují kolo a startovací pozici. K dispozici budou dvě kola Alexe Rovného, Mutiny Villij a Subrosa Speedwolf !!

MINI RAMP BEST TRICK JAM

Půlhodinový jam v nové mini rampě kde nej trik bere vše!

Po příjezdu do areálu prosím respektujte níže vyznačené zóny. Na místě bude velký pohyb a parkování bude řídit Městská policie.  
 


Jelikož jde o oslavu a pořádnou pátry, nesmí chybět večerní program o který se postará trio kapel. Kromě lahodného moku nás zahřeje pořádná kytarová nálož. Start prvního koncertu plánujeme na 21:00. 

 

Všechny aktuální informace sledujte na fcbk stránce události ZDEZpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X