BASTR BASTARDS END OF SUMMER JAM - POZVÁNKANapsal Jakub Vodička | 18.09.2018

Ahoj, rád bych vás pozval na naši akci Bastr Bastards end of summer jam, která se koná v sobotu odpoledne 22.9. v Bystrckém dirt parku v Brně. Jedná se o pohodovou dirtovou akci v duchu "from riders for riders“  a těšit se můžete na odpolední Jam o tekuté ceny, pořádný oheň a večerní akustickou session.

Kdo byl na našem posledním Čarodky jamu v dubnu tak si určitě pomatuje všude ty úsměvy a positive vibes. Už tenkrát jsme si s partou říkali, že tento rok musíme udělat ještě jednu akci. A po tropickém létě, kdy se ti na louce fakt jezdit nechtělo, padla volba na tuhle sobotu. 

Skoky jsou ready!


Není to jen o naší partě která jezdí a šejpuje skoky ale o všech, kteří nám s akcí pomáhají byť jakýmkoliv způsobem...a to bez nároku na honorář. A proto je to tak krásný! Všichni jsme jedna velká Bástr bastards crew a v sobotu si to užijeme! 


Přijeďte nás podpořit, podpořit Bástr dirt park a naše snažení udržet tohle místo a posunout ho zase o něco dál ! 


Na místě budeme již od rána, takže pokud se budete nudit, na nic nečekejte a doražte za námi. Nicméně hlavní závod a celou show odstartujeme v 16:00! Pojede se  Jam na lavicích a na pravé lajně. Muzika bude hrát a naši skvělý komentátoři Calwi Lasnovský a Pepa Horáček nás budou provázet celým odpolednem až do večera. Společně se všichni pokusíme vyhecovat jezdce k co nejlepším výkonům a trikům.

#galerka

Pitný režim bude zajištěn tak, že od 14:00 nakopneme bečky a nachmelená Opice poteče proudem po celý den až do noci. K dispozici bude také gril, který může každý využít dle libosti. Rozhodně doporučuji si před večerem pořádně namastit pupky, protože jakmile se setmí, zapálíme pořádnou vatru a rozjedeme akustickou session. Bude se hrát na kytary, zpívat a budeme se mít dobře! :-)
 


Info pro jezdce, časový harmonogram aneb jak to bude probíhat

Ve 3 odpoledne spustíme symbolickou registraci, startovné je 50 ,- Kč a pojede se o tekuté ceny. Všichni jezdci musí jezdit s helmou. Závod se pojede stylem jamu, kde vždy u prvních jízd jezdce představíme a pak už záleží jen na vás, kolik toho budete chtít ukázat. Vedle skoků je možné stanovat. Pokud přijedete autem, prosím  nejezděte přímo na dirty, ale zaparkujte na velkém parkovišti nahoře na ulici Štouračova.

10:00 – 15:00  volné ježdění, muzika bude hrát 
15:00 – 15:45 registrace, 
15:45 - 16:00 riders meeting a společná fotka
16:00 – 17:00  jam na lavicích o best trik, best line, best style
17:00 – 17:15  polití, nachystání skoků 
17:15 – 18:00 jam na pravé lajně o best trik, best line, best style
18:00 – 18:30 high air contest na lavicovém transferu
19:00 – vyhlášení výsledků, zapálení ohně 
20:00 – acoustic session


Doufejme, že počasí nám bude přát a v sobotu 22. září se všichni vidíme v Bystrckém dirtparku ! 

Za celou BB crew, Kuba.

JO A JEŠTĚ JSEM ZAPOMNĚL, ŽE TAM ZAPIJEME NAROZENÍ KORČUSOVO SYNA KUBÍKA A MOJE NAROZKY!!


FB EVENT

 


VÁHÁŠ? TAKHLE VYPADALO PÁLENÍ ČARODEK V PODÁNÍ BASTR BASTARDS

 

Související články: trails dirt brno bastr bastards


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X