BÁSTR DIRT PARK - ČARODKY JAM - POZVÁNKANapsal Kuba Vodička | 24.04.2019

Ahoj bando, 

čas letí jako voda, máme necelý týden do čarodek a letos jako vždy pro vás chystáme pohodovej jamík o pět nejlepších riderů. Bude hrát muzika a pivko poteče proudem. Podvečerní jam nám pomůže okomentovat dvojice Pepa Horáček a Martin Hoza :) Těším se už teď, pojezdíme, pokecáme, popijeme, večer oheň a kytary snad taky budou. Všichni jste srdečně zváni.Na místě to začneme chystat počítám tak ve 14:00. Do té doby volné ježdění a v 17:30 start registrace - symbolické startovné 50,- Kč. Jezdit můžou pouze jezdci s páskou. V 18:00 rozjedem volný jam na lavicích a v 19:00 na pravé lajně. Na konec vypukne high air na transferu. Vyhlášení a zapálení ohně nějak až nebude vidět na ježdění.


Osobně doufám, že letos dorazí legendy z Brna a pár starých známých feláků, které jsme na dirtech už dlouho neviděli a přitom to nemají ani tak daleko ... co Franto? Predy?  :D   Dál nemám co bych řek, mrkněte na fotky a videjko z naší poslední akce na ukončení lonské sezóny, ať víte na co se těšit :)) díky, mějte se fajn a v úterý odpoledne, poslední duben, Bastr Bastards Čarodky jam 2019, positive vibes only.

Kuba

PS: Sledujte FB událost pro aktuální info.
 

FB EVENT

 

Související články: dirt brno bastr bastards


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X