BEN-ALL-JAMIN 2017 REGISTRACE

 

 

Řada z Vás netrpělivě píše, kdy spustíme registraci. Je to tady, REGISTRACE JE ONLINE.

Níže najdete ke stažení registrační formuláře ve dvou formátech, pdf a doc. Je jen na Vás, který si stáhnete, vyplníte a zašlete zpět. Podpis na prohlášení nám bude stačit až na místě při potvrzení registrace. V případě, že Vám není 18 let a Váš zákonný zástupce nebude na místě, je nutné zaslat podepsané prohlášení včetně podpisu. Stačí si přihlášku vytisknout, ofotit a zaslat.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 17.5.2017 na adresu alex@tbb-bike.cz. Po tomto datu se již nebude možné do závodu přihlásit, případně Vám nezaručíme obdržení Welcome balíčku včetně cateringu. Počty musíme dohodnout předem, proto Vám děkujeme za pochopení. 

STARTOVNÉ

Uhradí každý jezdec dle kategorie v místě při potvrzení registrace. Startovné se ukládá do banku, který se rozdělí do prizemoney. Účtenky nevystavujeme, nejde o příjem.
Každý předem registrovaný rider obdrží Welcome balíček, který bude obsahovat samolepky, kšiltovku s logem jubilejního ročníku Benjamin BMX Style, drink, poukaz na oběd formou cateringu a poukaz na pitný režim či dobrou kávu pro rodiče v hodnotě 750 kč.

YOUNG    100 Kč
MASTER  100 Kč 
KILLER     200 Kč

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ - pro stažení klikni na obrázek

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X