BIKE CHECK - HONZA BROŽA - TOTAL BMX KILLABEENapsal Šimon Čechura | 01.02.2018

Nedávno jsme zaplétali kola s Total BMX rainbow dráty pro Honzu Brožu a zajímalo nás, jak budou vypadat na kole. Zaslechli jsme totiž, že je to střela založená právě na komponentech Total BMX. A protože bydlí Honza nedaleko Brna, zdálo se to jako skvělá záminka pro vytvoření bike checku. Stavil se za námi v TBB-BIKE House a než se svezl v naší Mini, nafotili jsme jeho kolo.

Kolo je založené na řadě Killabee - Kyle Baldock signature od Total BMX. Sami už asi vidíte, že barevně to nemůže být vychytanější. Rámový set v tyrkysové, doplňují doplňky v barvě rainbow, nebo chcete-li oil slick. Takhle podle nás vypadá vychytané kolo pro technické parkové ježdění. Už jen dodám, že kolo váží jako pírko a letí jako vítr. Víc Vám už řeknou fotky a pár slov od Honzy.Zdarec Honzo, tak co nám ke svýmu kolu řekneš? Kolik kol jsi už jezdil? A jak dlouho vlastně na kole jezdíš?

Ahoj Šimone, ke svýmu kolu bych řekl, že mi neskutečně sedí a nevyměnil bych ho za žádné jiné. Jezdil jsem předtím dvě jiná kola a obě byla od vás z TBB BIKE. První byla WTP Arcade sériovka, na té jsem jezdil nějaký 2 roky a potom jsem měl poskládané kolo taky od Vás, které bylo neskutečně dobré. To mi vydrželo asi 3 roky a klidně bych na něm mohl ještě jezdit. Chtěl jsem ale změnu a už mě na starém kole nebavila barva. Na kole jezdím čtyři pět let.


Na oblíbenou značku se ptát nemusím, ale proč zrovna Total? Vypadá to, že tě asi baví ježdění Kyle Baldocka? Prozraď nám tvoje oblíbený jezdce.

No Kyle Baldock je mou hlavní inspirací a rozhodně můj nejoblíbenější jezdec. Jinak další jezdce co mám rád tak třeba Logan Martin. Taky Dejv Janáč, protože dělá triky co nikdo v ČR nedělá. Ale mám rád spoustu dalších jezdců


Máš na kole něco, čeho si nějak zvlášť vážíš? Co by jsi nevyměnil za nic? Ještě mi řekni na kolik foukáš kola a jestli chceš něco říct, tak máš prostor. Díky za bike check!!

No na kole bych určitě nevyměnil svůj rám. Rám mi strašně sedí a dělají se s ním dobře tailwhipy. Kola foukám na 6,5 atmosféry, přece jen když mám ty KHE pláště, tak jim dám zabrat. Na závěr bych chtěl poděkovat svým rodičům, že mě podporují v tomto sportu a Vám v TBB BIKE, že jste mi pomohli sehnat skoro všechny díly na tohle kolo.


Rám: Total BMX Killabee k2 20,7” 
VIdlice: Total BMX Hangover
Řidítka: Total BMX Killabee 8,75”  
Hlavové složení: Total BMX Killabee
Gyroplate: Mutantbikes   
Rotor: Colony rx2 
Kliky: Total BMX Hangover H2 170mm 
Pedály: Éclat Surge 
Převodník: Colony cadiz 28t
Středové složení: Vocal bmx mid bb 22mm
Řetěz: BSD 1991  
Sedlo: Total BMX Killabee
Čelisti: Shadow Sano
Pláště: KHEbikes Mac2+ 2,30”  
Zadní kolo
Ráfek: Gsport Rollcage
Náboj: Colony Wasp LHD 
Dráty: Total BMX double butted 
Přední kolo
Ráfek: Alienation Skylark
Náboj: Éclat Pulse  
Dráty: Total BMX double butted
 

Související produkty: total bmx
Související články: total bmx park bikecheck


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X