BIKE CHECK - JACMAN HINSS - WETHEPEOPLE PATHFINDERNapsal TBB-BIKE | 09.01.2020

Jacman Hinss je další z mladých riderů, který si po boku australanů jako Boyd Hilder, Lewis Mills, nebo filmer Ben Norris právem získává svou pozornost. Minulý rok byl přidán do AM crew Wethepeople a teď je tady s bikecheckem pro rok 2020. Jacman vozí rám Pathfinder - Felix Prangeberg signature doplněný díly Wethepeople a Éclat BMX.

 

Kdo by si nebyl jistý o koho jde, tohle video to buď připomene, nebo objasní. Jacman má newschool streetový styl, nechybí mu technika na bednách a railech, ani množství triků. A nechybí mu ani kreativita a styl.  

 

Jacman o svém kole.

"Na novém kole jsem změnil výšku řidítek. Většinou vozím 10" vysoká řidítka, ale teď jsem zvolil trochu menší 9.45" WTP Buck a je to super pocit. Jsem z toho nadšenej.

Nový Pathfinder 2020 se mi zatím zdá super. Chvíli jsem si musel zvykat na hodně strmý úhel hlavovky 76° a taky 9.35" vysoký standover, ale už jsem si na to zvykl a je to skvělý. Nejlepší rám co jsem měl for sure. Pro rok 2020 má rám ještě kratší zadní stavbu 12.75", která dělá rám velmi citlivým a obratným. 

Chtěl jsem zkusit skládací pláště Mirage. Zdají se mi fakt super, ani se moc nesjíždí a hlavně jsou o dost lehčí, což někdy pomáhá haha.

Zbytek je v podstatě to stejný, co jsem vozil na svém předchozím kole. Už víc než rok vozím 160mm kliky a to můžu jedině doporučit!"


 

 
 

 


PART LIST

Rám: WTP 21” Pathfinder 2020 
Řidítka: WTP Buck 9.45” 
Vidlice: WTP Battleship 24mm offset
Představec: WTP Patrol 28mm rise 
Hlavové složení: WTP Compact
Gripy: WTP Remote
Přední náboj: ECLAT Cortex
Zadní náboj: ECLAT Cortex Freecoaster RSD
Ráfky: ECLAT Bondi
Pláště: ECLAT Mirage foldable tire 2.45”
Sedlo: WTP Tripod
Převodník: ECLAT AK 25t
Kliky: ECLAT Spire 160mm
Středové složení: WTP Compact 22mm
Pedály: WTP Logic
Pegy: WTP Dill Pickle
Řetěz: ECLAT Stroke


 

NOVINKY WETHEPEOPLE A ECLAT NASKLADNÍME V PRŮBĚHU JARA
ZATÍM MŮŽEŠ ŠETŘIT

 

 

Související produkty: wethepeople éclat
Související články: bikecheck


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X