BIKE CHECK - JUSTIN CARE - UNITED REGIONNapsal Šimon Čechura | 01.05.2018

Justin Care byl na výletě v Anglii těsně před tím, než se spolu se zbytkem United party vydal do Maroka. Druhý díl video projektu "No Foreign Lands" jste už doufám viděli a teď je tu bike check kola, na kterém Justin jezdí. A kdo je Justin Care? To je ten týpek, co nemá problém udělat 180 downsidewhip ze smithu, ani flair v banku. A tohle je jeho kolo na rámu United Region s komponenty Merritt.

Je to už celkem dlouho, co nám došlo Merritt zboží v šedé barvě. Jesti si někdo neuměl představit, jak budou šedé pláště a další doplňky vypadat na kole, tady je náhled. I Justin vozí hubguardy Merritt Tension, které si chválí Tomáš Tydlačka. United Region je rám se streetovou geometrií a čistým vzhledem. Rám je zbaven všech přebytečností a dokonce není připraven ani na montáž brzdy - je čistě brakeless. V průhledné černé vypadá fakt skvěle. Dost dobře vypadá taky sedlo United v hodně tmavé hnědé kůži (poslední kus skladem). A jako celek vypadá kolo úplně nejlíp, navíc na fotkách od Fooman-a.
 

PARTLIST

Rám:
 United Region 21" TT

Vidlice: United Dinero V2

Představec: Merritt Upload (Justin Care Signature)

Řidítka: Merritt Andre

Gripy: Merritt Pete Sawyer Signature

Sedlo: United Reborn Fat 

Sedlovka: United Reborn

Pedály: Merritt P1 

Převodník: United Machinez

Řetěz: Merritt HL1

Náboje: Merritt Non-stop

Ráfky: Merritt Battle

Pláště: Merritt Option 

Pegy: United Stealth

Související produkty: united bikes merritt bmx
Související články: united bike co merritt bikecheck


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X