BIKE CHECK - MARTIN HABADA - CULT COREY WALSHNapsal Šimon Čechura | 03.10.2019


 

Video: Honza Novák

 

Možná si vzpomenete, že tu dostal Martin menší prostor v podobě bike checku a rozhovoru v době, kdy se chystal na YOG. Od té doby uplynul už víc než rok a protože Martinovo ježdění se každým dnem posouvá dál a dál, kolo už mu dosluhovalo. Jsem víc než rád, že dostal Martin podporu TBB-BIKE a nové kolo právě teď, když ho potřeboval. Už příští týden míří na Mistrovství Evropy, které se jede ve švýcarském městě Cadenazzo.

Protože je Martin kluk šikovnej, hned co kolo složil se domluvil s Honzou Novákem, že půjdou do Strašnic něco málo nafotit a natočit. Video i fotky jsou super a neskrýval jsem nadšení, když mi to Martin poslal.

Martin k videu - "Jooo, taky se mi líbí. Když jsme natáčeli, tak se mi podařilo hned u prvního clipu píchnout zadní kolo. Pumpičku jsme samozřejmně neměli, nenapadlo mne nic jiného, než doběhnout na nejbližší pumpu. Když jsem se vrátil, můj kameraman Honza málem zmrzl :-D ,  zato já byl skvěle rozehřátý a vše jsme stihli dotočit a nafotit než nám zhasli. Takže díky Jendo že jsi to vydržel."
 

Foto: Honza Novák

 

 

Z videa to vypadá, že mu kolo celkem sedí a tak jsem Martina poprosil o první dojmy z kola. - "Nechci se opakovat jako minule,  ale opět mám kolo ještě delší než předtím. geometrie rámu se sice liší jen nepatrně, ale i tak je to při ježdění velký rozdíl. Chce to víc síly a kondice, na které denně makám. Čím větší kolo, tím méně je pro mne ovladatelnější na streetu, a to je výzva. Těším se až kolo projedu i na velkých překážkách, kde si myslím, že mi bude parádně sedět. Hlavně v poletech."

 


 

PART LIST
Rám: Cult Corey Walsh 21"
Vidlice: Tall Order Ramp
Řidítka: Cult Crew 9.65"
Gripy: ODI
Představec: Cult Salvation V4 46mm
Hl. složení: Cult Tall
Sedlo: Cult OCCULT
Sedlovka: Cult
Středové složení: TBB-BIKE MID BB 22mm
Kliky: Cult Hawk V2 165mm
Převodník: Tall Order 28t
Řetěz: Shadow Interlock V2
Pedály: Cult Dak
Pegy: Cult Butter 4.5"
Pláště: Cult X Vans 2.4"
Ráfky: Cult Match
Přední náboj: Cult Crew
Zadní náboj: Federal Motion Freecoaster

 

 

 

 


NOVINKY CULT CREW SKLADEM!!

KOMPLETNÍ KOLA CULT CREW 2020


#TBBBIKE

#THEBIKEBROS

#CULTCREW


 

Související produkty: cult crew
Související články: martin habada bikecheck


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X