BIKE CHECK - TOM CARDA - CULT DEHARTNapsal Šimon Čechura | 12.06.2019

Tomáš Carda měl v minulosti tady na blogu řadu bike checků. Pamětníci si vybaví jeho kola založená na dílech od Mutiny, především na rámu Loosefer od Tomova oblíbence Randyho Taylora (R.I.P.). Od té doby už ale uběhlo víc než pár let a teď tu je příležitost, podívat se na jeho kolo znovu. Tom se totiž rozhodl vrátit po letech s freecoasterem zpět ke kazetě a když už byl u toho, nevěděl kdy přestat. Výsledkem je téměř nové kolo a že se líbí!

 


Někdy minulé léto si Tom dopřál nový rámový set od Cult Crew. Ten se skládá z rámu dalšího Tomova oblíbence Chase Deharta a vidlice Sect IC V3. Teď na jaře potřeboval nová kola a hlásil, že se vrátí ke kazetě. Nevím, jestli je to kvůli Dehartovi, ale říkal, že si půjčil kolo s kazetou a měl jasno. Když držel v ruce nová vypletená kola, obul je rovnou i do nových plášťů. To už říká "to už je skoro na bike check ne?"... chvíli chodil po obchodě a vytáhl 4-pc řidítka Cult Cuatro. Na nová řidítka patří nové gripy, to dá rozum. Když nové gripy, tak taky nové pedály a "teď už to je na bike check!". Nové pegy taky udělají radost. Takhle nějak to probíhalo a takhle to vypadá. 

 

PART LIST
Rám: Cult Dehart 21"
Vidlice: Cult Sect IC V3
Řidítka: Cult Cuatro 9.65"
Představec: Cult Redemption
Kliky: Animal Akimbo 165mm
Pedály: Federal Contact
Převodník: Mutiny Obscura
Řetěz: Shadow Interlock V2
Sedlo: Mutiny Classic Tripod
Pláště: Federal Comand LP 2.4"
Ráfky: GSport Birdcage
Přední náboj: Fiend Process Flanged
Zadní náboj: Fiend Process SDS 
Pegy: 4x Federal PVC/CrMo 4.5"

Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X