BMX CUSTOMIZER - JAK VÁS BAVÍ?Napsal TBB-BIKE | 16.04.2021


Credit by: @tomascarda

Prvním kolem, které bych Vám rád představil je stavba na rámu Federal Perrin pro našeho zákazníka z Rumunska. Na kole na první pohled zaujmou camo pláště od Cult. Po hlubším nahlédnutí uvidíte rozdílné barvy Profile Mini SS nábojů jež reflektují odstíny předního ráfku Shadow Truss Extinguish. Doplňky v Oil Slick provedení pak šílenost této stavby umocňují. Je vidět, že tady se kreativitou nešetřilo a po hromadě celo černých staveb jsem slintal blahem :)
U druhé stavby, která mířila do Prahy jsem si ani nečetl part list. Po zapletení kol a vytažení rámu z krabice následovalo yes ... yessss. Zákazník naplno využil potenciál, který barva "Teal" na rámu Federal Boyd nabízí a velice příjemně ji obohatil chromovými doplňky. Tohle mě moc bavilo, jeto raketa!!!
Co dodat? Děkujeme, že klikáte, děkujeme, že stavíte, děkujeme, že Vás to baví .... Denně leží v customizeru hromada lidí z celého světa a to je pro nás ta nejlepší odměna.


PŘEJÍT NA CUSTOMIZER

 

Související články: bikecheck


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X