CHCEME V BRNĚ MULTIFUNKČNÍ HALU PRO AKČNÍ SPORTY?Napsal Alex Rovný | 05.11.2019


Nejenom nabrat inspiraci, ale především ukázat Vám názorně, co si pod pojmem "multifunkční hala akčních sportů" vlastně představit jsme vyrazili do švýcarského Winterthuru. Místní hala zapadla do šetrně obnovené "vyloučené" skladové lokality navázané na vlakové nádraží. Lokalita nabízí příjemné venkovní prostory s posezením, restaurací, obchody a součástí je také hala nesoucí název "Skills Park". Je určena volnočasovým aktivitám sportovců, dětí ale poslouží také jako celodenní útočiště pro celé rodiny.
 


V participativním projektu "Dáme na vás" žádám prostředky na studii podobného sportoviště, které bude dle mého názoru v Brně dlouhodobě udržitelné a plně využité. Studie je základním kamenem přípravy každého velkého projektu. Dobře zpracovaná studie může plně využít potenciál pozemku či stavby a stát se kvalitním komplexním podkladem pro následné projektové práce a realizaci samotné stavby. Město Brno disponuje nemalým množstvím vyloučených lokalit a staveb, tzv. "brownfields", nevyužitými stavbami v rámci areálu BVV i řadou vhodných pozemků pro případnou výstavbu na zelené louce. 

"Mým záměrem je dát s vaší podporou současnému i budoucímu vedení města jasný signál, že má smysl tyto mladé atraktivní sporty pěstovat, podpořit a poskytnout adekvátní podmínky. Položit základní stavební kámen jedinečného sportovního zařízení evropského formátu. Zařízení, jež nabídne kvalitní zázemí pro celou řadu mladých sportů neprofesionální i profesionální úrovně. Domov pro zájmové sportovní spolky a kroužky. Mým záměrem je vytvořit místo pro kvalitní a nevšední trávení volného času. Místo pro sportovní i kulturní setkávání široké veřejnosti."

JAK TOMUTO PROJEKTU POMOCI?

Vaší pomoci si nesmírně Vážím! Jestliže jsi občan města Brna ve věku 18+, pak nám nejvíce pomůžeš hlasováním pro náš projekt! Pokud tomu tak není, požádejte o hlas rodiče, babičku, strejdu s tetou nebo sousedy! Velká pomoc je i sdílení této informace na sociálních sítích, opakovaně až do 29.11. s vlastním komentářem. Tvoje promo a tvůj názor je důležitý a třeba zasáhne někoho v Brně!


JAK FUNGUJE HLASOVÁNÍ?

Občané města Brna starší 18-ti let mohou hlasovat pro finálové projekty. Každý hlasující má 5 kladných a 2 dva záporné hlasy. Každý jednotlivý projekt může podpořit dvěma kladnými nebo udělit jeden záporný hlas. 

KDE HLASOVAT?

Hlasovat můžete na stránce https://damenavas.brno.cz/hlasovani/. Celá akce nezabere více jak 5 minut a budeš potřebovat číslo svého občanského průkazu. 

JAK NA TOM JSME?

Zapoj se do honu na králíka a sleduj naše průběžné pořadí ZDE. Všechny projekty nad čarou budou realizovány! Momentálně jsme pod čarou a chceme nahoru! Pomůžete nám?


CO SE STANE KDYŽ BUDEME NAD ČAROU?

Náš projekt získá podporu a bude realizován. V první fázi bude město hledat vhodnou lokalitu, objekt, pozemek na kterém tento projekt v budoucnu vznikne. V druhé fázi se zadá vypracování studie, která dodá vybrané lokalitě a projektu konkrétní podobu. Na základě těchto podkladů bude možné ucházet se o různé dotační tituly pro financování, vlastní realizaci a výstavbu multifunkční haly pro akční sporty.


CO SE STANE KDYŽ SKONČÍME POD ČAROU?

Nic se nestane. Projekt nebude realizován a skončí v propadlišti dějin .... Budeme dále všemi směry iniciovat vznik tohoto projektu.Děkuji za Vaše hlasy, děkuji za podporu.  Alex RovnýZpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X