CHRÁNIČE KOLEN OD FUSE PROTECTIONNapsal TBB-BIKE | 24.04.2019

Chrániče už dávno nemusí být jen nekomfortní kus plastu omezující v pohybu. Jsme hrdým distributorem značky FUSE PROTECTION - předního výrobce ochranných pomůcek pro Freestyle BMX. Je to právě společnost FUSE, kdo přináší chrániče reagující na specifické potřeby Freestyle BMX jezdců a díky nevšední kvalitě, smyslu pro detail a celkové podařenosti svých výrobků si získávají čím dál více příznivců z řad BMX jezdců, ale i sportovců z dalších odvětví nejen cyklistiky.

V nabídce FUSE vyčnívá řada chráničů kolen, v níž se při výběru nabízí hned čtyří alternativy. Liší se především použitou technologií, která samozřejmě zásadně ovlivňuje výslednou cenu. Vyplatí se připlatit? A za co vlastně platíte? To se pokusíme objasnit. 

Jednoduchým rozpoznávacím znakem jednotlivých modelů jsou barvy. Právě ty odlišují jednotlivé modely, které nesou názvy podle písmen řecké abecedy, konkrétně Alpha, Delta, Echo a Omega. Bystřejším dojde, že základním modelem bude Alpha. Ochranu tady zajišťuje tvrdá nylonová vložka v kombinaci s EVA pěnou, která poskytuje skvělou ochranu i pohodlí za dostupnou cenu. Krom toho je chránič vybaven řadou vychytávek stejně jako modely Delta a Echo. To znamená prodyšnou neoprenovou konstrukci s příjemnou plyšovou podšívkou a dvouvrstvý zadní panel z Lycra® vláken zajišťující tvarovou stálost chrániče. Pohybu chrániče na noze zamezuje neoprenový Sharkskin grip nad kolenem. Roztržení chrániče chrání odolná Duratex tkanina v přední části. Chrániče Alpha, stejně jako všechny kolenní chrániče Fuse jsou uzavřené a mají konstrukci “punčochy”. To přispívá pohodlí a zamezuje pohybu chrániče na noze.

Model Delta je nadstavbou Alphy a jde o pokrok co se ochrany i pohodlí týče. Stejně jako u modelu Alpha nechybí Sharkskin, dvouvrstvá Lycra®, ani odolný Duratex. Ochranu tady zajišťuje měkká polyamidová vložka v kombinaci s EVA pěnou, která je navíc doplněna paměťovou pěnou DFS, která se vytvaruje přesně podle Vašeho kolene. Jako bonus je chránič rozšířen o polstrování ve spodní a boční části, což výrazně zvyšuje míru ochrany. Chránič Delta je vybaven stahovacím strapem nad i pod kolenem, které drží chránič přesně na svém místě.

Model Echo znamená krok vpřed, a to nejen co se týká použité technologie zajišťující bezpečí. Pohodlí v kombinaci s maximální ochranou zajišťuje viscoelastická SAS-TEC pěna obklopující koleno. Ta je nejen měkká a ohebná, ale zároveň nabízí mnohem větší schopnost pohltit náraz, než plastová vložka s EVA pěnou. To znamená větší pohodlí a maximální ochranu. Svrchní vrstva předního panelu u modelu Echo je ušita z nezničitelné Cordura tkaniny.  Nechybí dva strapy nad i pod kolenem, mikroplyš pro maximální pohodlí, Dual layer Lycra®, ani neoprenový Sharkskin grip. Maximální ochrana v kombinaci s pokrokovými technologiemi - to je Echo. 

Omega je kapitolou sama pro sebe. Cílem při vývoji bylo vyvinout chránič, který na noze téměř nepoznáte, pomáhající Vám podat ten nejlepší výkon a samozřejmě zajišťující maximální ochranu. O ochranu se stará nová, o 30% lehčí SAS-TEC vložka s maximálními absorbčními vlastnostmi, která ani omylem neomezuje v pohybu. O prodyšnost a tvarovou stálost chrániče se stará punčocha kombinující materiály Lycra® a Dry-fit. Protažená “punčocha” chrániče v kombinaci s množstvím Sharkskin gripperů, kompresní Lycra® s Kenesio™ pásky zajišťuje pevné usazení chrániče bez potřeby pásků. Dry-Fit se stará o co nejrychlejší odvod potu z pokožky směrem ven z chrániče. Kompresní punčocha s tištěnými Kenesio™ pásky pomáhá regulovat svalové napětí a zlepšuje funkci kloubů. Omega - jednoduše to nejlepší, co dodnes ve FUSE vytvořili. 
ROZSÁHLÁ NABÍDKA
 FUSE PROTECTION

 
ON-LINE I V KAMENNÉ PRODEJNĚ!

 

 

Související články: fuse protection


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X