CO STOJÍ ZA FOTKOU Z PLAKÁTU: CRAIG STEVENSNapsal Šimon Čechura | 09.08.2018

Originál na profileracing.com
Přeložil Šimon Čechura

 

Celým důvodem mojí dovolené v Jihoafrické Republice bylo, že jsem tam chtěl požádat teď už mou ženu o ruku. No a taky tam vznikla tahle fotka.

Chtěl jsem to mít co nejdřív za sebou, protože jsem z toho byl trochu ve stresu.

 

Takže, pokus č. 1 - Jeli jsme 4 hodiny do rezervace Hluhluwe a do nesmyslně prudkého kopce, odkuď jsme mohli vidět divokou zvěř jak se válí na pláních. To byla příležitost! Nadšeně jsem vyskočil z auta a pobídl ženu ať jde se mnou na vrchol. Odpověděla asi takhle “Naser si, nechci se nechat sežrat lvem.” Potom jsme se trochu pohádali. No a jeli jsme 4 hodiny v kuse zpátky, protože jsme nepotkali žádné místo, kde bychom mohli pobýt. Nebyla moc nadšená.


Pokus č. 2 - Vzal jsem ji ven na skvělou snídani a celý den jsme strávili mazlením se na lesknoucích se pobřežích severu provincie Natal. Když začalo zapadat slunce, vzal jsem ji na příjemnou procházku podél pláže a když jsem se už už chystal vyslovit tu otázku, z moře se vyplavilo mrtvé tělo. To přerušilo moje plány.


Pokus č. 3 - Jeli jsme do Dračích hor, že vylezeme na Giant castle (název hory v dračích horách pozn. red.) a po chvíli jsme zahlédli množství zlověstně vypadajících paviánů. Rozhodl jsem se tak vytáhnout svou otázku hned a splnit svůj úkol dřív, než mi to cokoliv stihne překazit. 

 

Tak jsem se stal zasnoubeným mužem. Mohl jsem se konečně uvolnit, užít si trochu dovolenou a taky zajezdit. Můj kámoš Clive za mnou přijel do Durbanu, že spolu půjdeme jezdit. Vydali jsme se na výlet do parku na North beach, kde jsem narazil na svého starého známého jménem Hanky. Nějak se stalo, že měl při sobě zrovna foťák, cvakl tenhle polet a poslal to do Profile. A ti, ti z toho udělali tištěný plakát a díky tomu i mou nejoblíbenější fotku vůbec. 

Vždy když tu fotku vidím, zaplaví mě spousta skvělých a zábavných vzpomínek na tenhle výlet a vše s ním spojené. Tahle fotka je pro mě opravdovým ztělesněním toho, co pro mě BMX znamená. 

Související produkty: profile racing


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X