CYKLOPEKLO 12 - POZVÁNKANapsal Třebeach Crew | 30.08.2019

12. ročník dirtové akce Cyklopeklo se letos koná 7. Září a klasicky to bude pohodová akce před závěrem sezony, kde každý dostane prostor ukázat co za rok natrénoval a vyjezdit si tak ceny od sponzorů akce.
 

CO: Cyklopeklo 12 BMX/MTB Dirt jam
KDY: V sobotu 7. 9. 2019 od 10:00 KDE: Bikepark Třebíč (najdete na google maps) za plaveckým areálem Laguna
KDO: Každý kdo má rád malý nebo velký kola (nebo pivo) je vítán
 

Tento rok pojedeme kategorie BMX, MTB a Junior (do 15ti let). Lajnu skoků si každý jezdec vybírá sám a může i průběžně změnit. Pojedeme kvalifikaci všech kategorií a pak samozřejmě finále. S lokálním týmem Třebeach Crew si dáme záležet, abychom Vás jezdce přivítali parkem v super stavu a díky tomu si každý mohl užít ježdění naplno. Harmonogram se nejspíš trochu upraví podle konečných počtů jezdců, tak aby nikdo nedostal málo času. 

 

Disciplíny
BMX
MTB
Junior
Best Trick

Registrace do závodu zde.

Startovné 
Placeno na místě

při vyplnění registrace on-line 60Kč
při vyplnění registrace na místě 100Kč

Výdělek ze startovného použijeme pro vylepšení našeho areálu. 


Jídlo, pití a ubytování
Pitný režim není žádná legrace, my to samozřejmě víme, a proto přímo na místě bude výčep s pivem a limonádou. Díky naší super lokalitě ve městě jsme letos namísto stánku s klobásama radši napsali do místní pizzerky 100 metrů od bikeparku že bude rušno, ať si vezmou o brigádníka navíc. Co se týče ubytování, zařizujeme zahradu kousek od centra, kde by se dalo zdarma stanovat, takže jestli už teď víš, že se tě to týká, napiš nám na stránku Třebeach crew.
 

Afterparty
Hudba bude samozřejmě hrát celý den, ale nemůžeme si dovolit rušit noční klid přímo v bikeparku, a proto Afterparty bude v třebíčském Klubu B. Můžete se těšit na tři rockový kapely který udělají pořádný peklo a nikdo nezůstane v klidu.
Zatím máme potvrzenou kapelu Procz a další jsou na cestě.


Těšíme se na Vás!
Odkaz na událost tady. 


 

Související články: dirt


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X