DÁMENAVÁS - PUMPTRACK POD PEKÁRNOUNapsal Kuba Vodička | 15.11.2018

Zdravím Brno!

Tohle je článek hlavně pro vás. Dali jsem dohromady projekt asfaltového pumptracku, který by mohl vyrůst v Bystrci hned vedle dirt parku. A od 1.11 do 22.11 2018 probíhá veřejné hlasování o to,  zda tenhle projekt uspěje či ne.  Chtěl bych vás tímhle všechny znovu poprosit a požádat o to, aby jste hlasovali a sdíleli náš odkaz všude kde se dá.  Tohle je velká příležitost jak v Brně vybudovat zas něco nového a prospěšného nejen pro bmx ale pro celou freestyle komunitu. 

HLASUJTE
DETAIL PROJEKTU - PUMPTRACK POD PEKÁRNOU


Začátkem roku mě oslovil kamarád Jakub Kmínek a díky němu jsem se dozvěděl o participativním rozpočtu města Brna a projektu Dámenavás. Dali jsme dohromady hlavní myšlenku projektu a to pořádný pumptrack s asfaltovým povrchem. Společně zašli na prezentační schůzi dámenavás, kde tento nápad ihned vzbudil velkou pozornost. V prvním kole veřejného hlasování jsme skončili na prvním místě a nakonec projekt dostal zelenou i od potřebných odborů, prošel dalším kolem proveditelnosti a zařadil se mezi finálové projekty. 

Byla to dlouhá cesta dostat se až sem a zatím zdaleka nemáme vyhráno. Jedna z nejdůležitějších etap, a to finálové hlasování veřejnosti, právě probíhá. Máme před sebou poslední týden !! Hlasovat můžou všichni občané s trvalým bydlištěm v Brně starší 18 ti let. Pokud jsi ještě nehlasoval, koukej to napravit! :-) Konkurence je kvalitní. Na průběžné výsledky můžeš kouknout TADY.

 

Už se nemůžu dočkat, až si příští rok všichni společně zapumpujem. :-)

Mějte se fajn a držte nám palce, Kuba.
 

Související články: brno bastr bastards


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X