DAN LACEY: BEYOND & BELIEVENapsal Martin Hoza | 11.09.2017

Je tomu něco přes dva roky, co vyšlo dlouho očekávané Monster DVD s názvem "Above & Below". Dan Lacey, který DVD končil svým banger partem, už ale tenkrát věděl, že si neodškrtnul všechno, co měl v plánu... A díky Laceyho odhodlanosti a paličatosti tu máme dvojici videí Beyond a Believe!

Duo Dan Lacey a Rich Forne jsou zárukou kvality a mají za sebou už slušnou řádku společných nezapomenutelných počinů. Dan ale není nikdy spokojený a ví, že vždycky je co zlepšovat. V bezmála pětiminutovém Beyond nás tedy čekají ještě větší trojky, dělší a protáhlejší hangery a spoustu stylových, technických lahůdek, které umí vytáhnout z rukávu jenom Lacey! Co si budeme vykládat, u některých věcí prostě musel Dan přeponout a být tak trochu "Beyond" (= mimo)!

Druhá dokumentární část s názvem "Believe" (=věřit, mít víru) ukazuje zákulisní boj. Ne všechno jde vždycky hladce a podle plánu, ale pokud má člověk tu správnou motivaci a jde si za svým, zvládne téměř vše! U této části doporučuju méně zdatným zapnutí anglických titulků :-) Ve zkratce volně přeložím závěr: Dan netočí/nejezdí kvůli tomu, aby byl lepší, než někdo jiný. Dělá to hlavně kvůli sobě a posouvání svých hranic! Nejen v BMX, ale i v životě samotném, Vám totiž dá nejvíc, když opustíte svou komfortní zónu a překonáváte sám sebe... !

Související produkty: federalbikes
Související články: dan lacey


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X