DAN LACEY - BEYOND VIDEO PREMIÉRANapsal Tomáš Tydlačka | 31.08.2017

Jestli plánuješ jet na Battle of Hastings do Source parku, tak věř, že to bude pekelná párty! Nebude tady totiž jen tenhle šílený kontest, kde si to rozdají nejlepší rideři světa, letos to bude mnohem větší. Nejen, že se sem z Interbiku v Las Vegas přestěhoval Nora Cup, ale také tu bude mít premiéru nové video Dana Laceyho. Tohle bude absolutní úlet!

Pokud nemůžeš být přímo na místě v konání v anglickém Hastings, nezoufej... I ty si budeš moct užít premiéru Danova nového videa a to přímo na stránkách Monster Energy, kde poběží premiéra zároveň online a krátce poté bude video umístěno na YouTube. 

Vše vypukne v neděli 10. září, krátce po finále Source bmx battlu v Hastings. Následovat bude udílení cen Ride BMX Nora Cupu a poté se vše přesune na Monster Energy afterpárty.  Jak už jsem zmínil výše, tak video Beyond, které je rozděleno na dvě části bude mít premiéru ve stejnou dobu i na stránkách Monster Energy.

"V roce 2014 jsme vydali video Above Below a ukázali světu co všechno obnáší být BMX street rider. Od té doby se Monster Energy rider Dan Lacey snaží pracovat na videu o tom, že nikdo není připravený (je tzv. mimo - beyond). Beyond video je dvoudílná verze, která ukáže, jak Dan navštíví některé z jeho neúspěšných klipů a tentokrát se mu je podaří odjet! Takže buďte připravení na nálož jako nikdy předtím!"

Dan se aktuálně prohání na rámu Federal DLX x Love.

Ostatní novinky od Federal bikes najdeš ZDE.

Související články: dan lacey monsterenergy


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X