DAVID KEPRT - CZECH DAVE MIXTAPENapsal Šimon Čechura | 05.09.2018

Je to měsíc, co jsem se vrátil z UK, kde jsme byli s Pepou Horáčkem se podívat právě za Dejvem, který bydlí v Liverpoolu na severozápadě Británie. Dejv si už pár let zpět pořídil kameru a poctivě stackuje záběry svoje i ostatních. Nedávno se zranil a z nudy dal dohromady video s názvem "Czech Dave mixtape". A je to skvělý. 


Nebyla to má první návštěva Liverpoolu, ale od doby co jsem tu byl pár let zpět se něco změnilo. Z toho Davida z Polska nebo odkud, se stal Czech Dave, hehhh. Píšu Dejvovi že mě video hodně baví a dělám si prdel, že má novou přezdívku - "Lil Czech Dave". Na co odpovídá "Hej docela mi tu tak říkaj a všichni ví o koho jde, hehe. A je to lepší než moje příjmení - Keprt. Ale spíš mi tu říkaj Dave the rave, hhh.". Asi bych měl zmínit, že Dejv bydlí v pronájmu domu Jacka, zakladatele a člověka díky kterému funguje brand DUB BMX. Je jasný, že když se v Liverpoolu něco děje, Dejv je u toho. V Anglii už bydlí 4 roky a za tu dobu se tady slušně zabydlel, zajezdil dost spotů, zažil víc než ty doma, získal respekt místních a namotal víc než pár holek.

Co už není tak k smíchu, je Davidovo nedávné zranění. Na konci session se trochu odvázal a přetrhl si dva vazy v kotníku. "Hej no kámo úlet. Končí session, dělal jsem whipa a pak jsem zkoušel 180 whip přes roh. Jel jsem na to docela rychle a jak jsem dal přední nohu na pedál tak mi sjela a dopadl jsem nakřivo. Zkusil jsem to jak totální hovado, haha. No a měl jsem to otevřený a dostal se mi do nohy vzduch. Musel jsem na operaci, ale snad to bude brzy vklidu." Psal mi Dejv krátce po zranění. Teď už se to snad lepší a prý bude za pár týdnů chodit, což je dost pozitivní.

Kvůli zranění nemůže Dejv ani do práce, protože dělá v Baru. A tak z nudy, kdy se jen válí doma, vzniklo tohle video. Za mě hodně podařený mixtape obsahující řadu skvělých záběrů. Navíc vše nesoucí Davidův nesmazatelný rukopis. Pokud jsi neviděl jeho starší video počiny, doporučuju si dohledat. Ale už k "Czech Dave mixtapu". "Nejstarší záběr je asi z Malagy co točil Kuba (Jůza pozn. red.). To bude tak rok a půl zpátky." Jsem hodně rád, že můžu mít v tomhle videu záběr a ikdyž vím, ptám se co je ve videu za další hosty. "Hobie, Ben, Josh, Denis a vy dva feloši, hahh" Hned vysvětlím. Hobie Doan - nově PRO za S&M, Ben Lewis - UK street legend, Josh Roberts, Denis Foral skateboy, Pepa Horáček a já. Říkám, že si vybavuju ještě nějaký záběry Davida co nikde nebyly a taky že tam není žádný další guest klip, třeba od Radka Chytila. "Něco jsem ztratil, pokazila se kazeta a Chyťa je snitch, karma ho dohnala hahah." Na trápení s kamerou a kazetkama si Dejv už asi zvykl. Samý starosti a digitál by to vyřešil. Ale tohle stojí to za to. A Dejv to ví. Dělej to dál. Protože taková videa tu netočí nikdo. Nikdo. 

Přeju brzký uzdravení!! A už se těšim až zase poshredíme!! V UK, nebo třeba někde jižněji.  
 FOTO: PEPA HORÁČEK

 

Související články: video street story david kadlíček anglie


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X