EXPEDITION: ROMANIA - VIDEO PREMIÉRANapsal Tomáš Carda | 08.11.2017

Novinka v podobě TBB-BIKE BMX HOUSE nám dává příležitost, pořádat na tomhle vysněném místě akce. Jedna taková se hned sama nabídla a my Vás tak zveme na premieru našeho videa z roadtripu na východ od ČR, s krycím názvem Expedition: Romania.

Už tenhle pátek se tak sejdeme, svezeme se v mini, pokecáme a následně si pustíme tohle video z dílny Tomáše Cardy. Přijďte s námi načnout páteční večer právě tímto způsobem a využít tenhle ojedinělý prostor tak, jak si o to říká.

17:00 FREE MINIRAMP SESSION
19:00 PREMIERE - EXPEDITION: ROMANIA

Po zbytek večera je na programu volná zábava. Ať už v podobě ježdění, popíjení oblíbených nápojů, nebo vedení konverzací na důležitá témata. Určitě si pustíme i další BMX videa z české i zahraniční produkce a to do 22:00, kdy se brány BMX HOUSE zavřou.

Najdete nás na adrese Vránova 170a, Brno 621 00 a během večera bude otevřený zadní vchod, kterým se dostanete přímo do prostoru mini. TĚŠÍME SE NA VÁS!!Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X