FLYBIKES NOVĚ V NAŠÍ DISTRIBUCINapsal TBB-BIKE | 20.12.2017
Flybikes je opravdu kultovní španělskou značkou, která má navíc v České Republice hodně slušnou tradici a pověst. Už od prvních videí jako Italy trip, nebo Flybikes Uno, si včele s hrdiny jako Ruben Alcantara, Javi Orteaga, nebo Sergio Layos tvořila jasný prostor na BMX scéně po celém světě. Značka se drží už téměř 20 let, což je jasným důkazem, že si tahle parta splnila sen. 


​​​​​

 

Že značka drží směr a jde s dobou dokládá současný team, kde najdete největšího letce Larryho Edgara, ale i new school street ridery jako je Devon Smillie nebo Courage Adams. Jejich nabídka má už od samých začátků značky jasného ducha. Dělat vše se stylem a co nejjednodušeji, ale nebát se experimentovat.


 

Jsme opravdu nadšení, že jsme dostali příležitost stát se oficiálním dealerem Flybikes pro ČR a SR.

 Parta okolo Flybikes přišla za ty roky se spoustou odvážných řešení. Některé z nich se ujali a odešli, některé jsou tu pořád a nové přicházejí. Nemůžeme zapomenout na "Cobra Tube" - rozpojovací duši, umožňující výměnu bez nutnosti vyndat zadní kolo z rámu. Dnes hodně používané uchycení sedla "Tripod", které používá většina značek jako Fiend, TheShadowConspiracy a další, nebo odlišný způsob řešení odjímatelných brzdových čepů na rámech - EBS. To je jen pár příkladů toho, že u Flybikes přistupují k BMX kolům po svém.
 Produkty Flybikes jakoby dávali nějaký hlubší smysl a kolo složené z dílů Flybikes dokonale sedne dohromady. Komponenty jsou precizní, dotažené, odvážné a mají styl díky skvěle voleným barvám. Od pohledu na jakékoliv Flybikes video k pohledu na jejich nabídku, vše má svůj osobitý styl a své kouzlo. 

Před pár dny nám dorazila první větší zásilka, obsahující komplety a řadu komponentů. Nevíme co říct, tahle španělka má prostě své kouzlo. Rámy už jsou na cestě k nám a jsme tak vážně hrdí, že můžeme postupně plnit sklad zbožím Flybikes. Co z nabídky Flybikes nám nemůže chybět v nabídce? Napište si.
 

Novinky FLYBIKES sklademSouvisející produkty: flybikes
Související články: flybikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X