FLYBIKES - #STILLTRICKCHALLENGE - VYHLÁŠENÍNapsal TBB-BIKE | 09.01.2018

Jak jsme psali těsně před Vánoci, i nás baví dávat dárky. Proto jsme i tentokrát vymysleli vánoční soutěž. Zadání jsme považovali za nejsnazší možné a těšili se co vymyslíte. Ze zúčastněných a vítězů máme velkou radost a gratulujeme všem!!

Jen pro připomenutí, zadáním bylo natočit libovolný still trick a zaujmout nás. Zajímalo nás, jestli někdo překvapí obtížností triku, kreativitou, nebo Vánoční tématikou. Jako odměnu jsme pro Vás připravili kombo od Flybikes v hodně slušné hodnotě. Kombo se skládá z nové vidlice Volcano a představce se stejným názvem. Soutěž probíhala týden mezi svátky a ještě týden po novém roce.

Kdo nás dostal a dostane zmíněnou výhru? Vánoční tématiky jsme se nedočkali, zabít nečekaný trik je víme dost těžký a tak je tu třetí možnost, a to nezvyklý nápad. S tím přišla dvojka Venca Kavan a Tomáš Bokota. Teď už koukněte co vymysleli a uznejte, že tohle si zaslouží ocenit. Díky všem kdo se soutěže zúčastnili a vítězům gratulujeme!! 

 

 

#stilltrickchallenge with bro @boky__ @tbbbike #tbbbike #flybikes

Příspěvek sdílený Venca K (@vencakavan),

Vítezná dvojka @vencakavan a @boky__ nás dostala tímhle netradičním pojetím.
Výhra míří k Vám, tak jak si ji rozdělíte?

Související produkty: flybikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X