HARD SHELL NEBO IN-MOLD? HELMY SHADOW CLASSIC A FEATHERWEIGHTNapsal TBB-BIKE | 12.04.2020

V nabídce Shadow jsou dva modely přileb a ne každému by mohl dojít rozdíl mezi nimi. Jaký je tedy rozdíl mezi přilbami s tvrdou skořepinou (hard shell) a takzvanou In-Mold konstrukcí? Především hmotnost přilby, což je právě na hlavě dost znát a často má vliv i na celkový komfort a usazení přilby na hlavě.

 


Hard shell - Konstrukce přileb s tvrdou skořepinou využívá silnou vnější skořepinu z ABS polymeru s vysokým stupněm ochrany proti proražení. Skořepina dokonale obepne lehké EPS jádro helmy přizpůsobené tvaru hlavy a absorbující nárazy, čímž je dosaženo kompaktního celku s dlouhou životností a vysokou odolností. 

In-mold - Předností je nízká hmotnost helmy při zajištění výsokého stupně ochrany. Vyrábí se vstřikováním stlačeného polystyrenu do tenké plastové skořepiny za vysokých teplot a tlaků. EPS vložka pohltí energii nárazu, ale díky absenci silné ABS skořepiny se často zdeformuje podobně jako deformační zóna automobilu. Při tvrdém pádu může dojít k poškození a je doporučeno ji vyměnit. 

 

 

Shadow Classic je přilba s velmi jednoduchým a čistým designem. Tvrdá skořepina ABS s lehkou EPS pěnou skvěle sedí na hlavě. Nýty dozdobené Shadow logem a tkaný štítek Shadow na popruhu zapínání. V balení přilby (kromě velikosti XS) jsou 2 sady různě silných vycpávek, takže si helmu můžete přizpůsobit vlastnímu tvaru hlavy. Certifikace CE a CPSE norem. 

Váha 400 gramů


 

 

Přilba Shadow Featherweight je revoluční přilba s In-Mold konstrukcí z EPS pěny s velmi vysokou hustotou zajišťující co nejvyšší ochranu. Cílem bylo vytvořit přilbu s nízkým profilem a tedy především skvěle sedící na hlavě. To se povedlo a výsledkem je velmi oblíbená helma používaná jezdci po celém světě. Technologie In-Mold zaručuje nejlepší poměr váha/pevnost. Přilba splňuje certifikaci normy EN 1078 pro použití na kole a obsahuje dvě sady polstrování umožňující doladění velikosti dle potřeby.

Váha 273 gramů

 


 

NABÍDKA HELEM V NAŠEM E-SHOPU

 

 

Související produkty: the shadow conspiracy


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X