HOOD RIDERS VOL. 3Napsal Radek Chytil | 07.11.2017

Zdravíčko, v pár větách vás provedu tím, co se dělo letos v létě. Začalo to celkem nečekaně. Měl jsem celou dobu v plánu jet zase za klukama do Poolu (Liverpool pozn. red.), ale tahle volba už trochu smrděla rutinou, i když se mi tam mega líbilo a klidně bych se zase vrátil do hoodu. Po zkouškách jsem měl celkem dost volno a felili jsme často s Čenckem na biku a u vody, když klasicky nečekaně vybalil, že jede do Států haha a letenku má z Barcy. Nějak samo se to domluvilo a valili jsme spolu do Spainu.

Nějakou chvíli jsme tam nasávali atmošku u vody a dávali asi víc píva než kola. Když Čenda odjel, tak jsem tu ještě pár dnů felil sám. Bydlení s holkama bylo moc v pohodě heh a i když jsem neměl kontakty na lokály, tak do hodinky na streetu jsem vždycky našel lidi na kole. Jeden celkem zážitek z pláže a ponaučení, že cajti nejsou jen v uniformě, ale jsou tam i v civilu hah. Díky tomu mám celkem sekeru ve Španělsku no..Předem domluvený jsem byl už s klukama, co byli minulý rok v Poolu na Street series, že moje další zastávka bude do jejich městečka Burgos. Celou dobu mi říkali, jak jejich město není žádná Barcelona a ať nečekám moc spotů. Přitom naopak, klasika, nebyli v Česku no. Od té doby jsem se přidal do již roztočeného mix tape z léta Hood raiders 3. Za kamerou byl Carlos, u kterého jsme i felil na bytě s Piňou a další dva fellaz Rodri a William byli místní. Nějakou dobu jsme tam pobyli, každý den na kole až na jeden, když jsme se jeli koupat k řece. Myslel jsem, že to bude něco jak řeka u nás, ale ani moc ne no. Jen jak jsme přijeli, tak mi spadla huba a skoro jsem se tam nastěhoval hah. Další místa, který jsem navštívil byly Valladolid a Madrid, kam jsme jeli autem a spali u Piňu a pak na privátu. Madrid byl taky zabitý, asi jako každé místo ve Španělsku. Celou dobu jsem španělskejm fellas říkal, že můžou taky klidně dojet k nám, až se přehecovali a dovalili na dva týdny. Přiletěli do Prahy, kde jsme týden točili a felili. Moc se jim tam líbilo, ale bylo to pro mě takové neosobní a vzal jsem je i do mýho hoodu, aby poznali i můj život tady, kde jsem doma. Takže každý večer grilovačky u mě na zahradě, pohody u vody a spíš víc ježdění v parcích než v ulici, nebylo moc co ukázat no. Ale přesto si mega oblíbili Baumax spot. Respekt skaters co to budují! Klasicky se povídání trochu natáhlo a bůhví kdo to dočte heh. Užijte si vidko na kterým pracoval Carlos. 

Chao BMX PUTASZpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X