Jak vybrat BMX hlavové složení

 

Přidáváme názorné video od The Shadow Conspiracy, kde uvidíte jak snadno lze nasadit integrované hlavové složení do rámu. Doporučujeme navíc zalepit otvory (viz. fotogalerie dole) v hlavové trubce rámu od vrchní a spodní rámové trubky - díky tomu se nedostanou nečistoty do hlavového složení. Názornou ukázku zalepení otvorů můžete také vidět v podcastu #3.

 

ŘEŠÍME S VÁMI


Někdy může mít představec vliv na hlavové složení. Po dotažení představce se netočí hlavové složení.

Jak poznat, zda mám rám s integrovaným hlavovým složením. Jak vybrat hl. složení pro starší rám?

 

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY
 

1. Jaké hlavové složení pasuje do rámů Agang EXE?

Nejdůležitější je vědět, který modelový ročník rámu máte. Pokud máte modelový ročník 2009, pak potřebujete integrované hlavové složení s průměrem max 40,8mm s úkosem 45° x 45° (objednání na dotaz). Pokud máte modelový ročník 2010 a výše, pasuje zde klasické integrované hlavové složení s průměrem 41,8mm a úkosem 45° x 45° (Éclat, Wethepeople, Salt atd.). Vhodné integrované hlavové složení naleznete zde.

 

                                           Obr. model Agang EXE 2009                                         Obr. model Agang EXE 2010

 

Využijte naše diskuzní fórum, kde Vám ochotně poradíme nejen my, ale především ostatní rideři - TBB-Bike.cz Diskuzní Fórum.

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X