Travel BMX Bag - cestovní obal na kolo

 

TRAVEL BMX BAG usnadňuje cestování s kole ve většině dopravních prostředcích. Ti z Vás, kteří často cestují autobusem nebo vlakem jistě znají problémy spojené s přepravou. U vlaků je to většinou úschova během přepravy, kterou má jen omezený počet rychlíků a tak se né vždy dostanete včas tam, kam potřebujete. Navíc v období prázdnin je často nutná povinná rezervace jízdních kol. Tyto dva důvody bohatě stačí k tomu, aby Vás odradily od cestování a tak poznávání nových spotů, parků apod. To je velká škoda!

Protože tyto problémy s cestováním neustále řešil náš teamový rider Jakub Fox Skupin, rozhodli jsme se jej podpořit v jeho nápadu. Společnými silami byl vytvořen tento cestovní obal na freestyle BMX kolo, který bychom Vám rádi tímto článkem představili. Věříme, že Vám otevře zcela nové možnosti v cestování.

TRAVEL BMX BAG - CESTOVNÍ OBAL NA KOLO (20"TT - 21.5"TT)

 

Jakub Fox Skupin:

Ano, existuje spousta propracovaných tašek a obalů, ale ani jeden z nich mi nesedl. Důležitá je pro mě mobilita, takže mě nebavilo se tahat s těžkou taškou na kolečkách, další modely obalů jsou podmíněny sundáním zadního kola nebo sundáním představce a vidlice, přičemž vzniká neustálý problém se štelováním správně napnutého řetězu a seštelováním zadní brzdy. Když teď jedu na závody, vystačím si s kolem, batohem a tímto bagem. Stačí totiž jen nasadit přední kolo, pedály, srolovat bag, připnout na batoh a už jedete. Obě ruce volné, žádná váha navíc.

 

 

 

CESTOVÁNÍ S KOLEM MUSÍ BÝT ZÁBAVA


ZPEVNĚNÍ U OSY: Dalším ochranným prvkem je umístění loga, které je prošité a zpevňuje tak materiál v místě osičky zadního kola.

Trvalo dlouho, než jsme všechny poznatky převedli do finálního návrhu. Stejně tak probíhalo roční testování pro dolazení detailů. Nyní jsme s produktem vážně spokojeni. Těší nás jeho jednoduchost.

Jakub Fox Skupin dodává:

Často se mě otec ptal, proč sedím o víkendu doma a nejedu někam trénovat. Vymlouval jsem se, že kamarádi nemaj auto, nebo že jsem se už do auta nevlezl. A že s kolem je ve vlaku problém. Přitom to byla jen obyčejná výmluva. Měl jsem strach z jízdního řádu a toho, že mě zase s kolem do vlaku nevezmou. Promarnil jsem zbytečně čas a nechal si utéct závody, na které jsem se chtěl podívat. Nedělejte stejnou chybu jako já. Cestujte, poznávejte a buďte na kole každý víkend někde jinde!

 

 

SPECIFIKACE


TRAVEL BMX BAG se skládá z několika důležitých částí, které mají svůj specifický význam. S kolem budete nyní cestovat mnohem snadněji.

DVOJITÉ DNO: Jedním z hlavních detailů je dvojité dno, které je navíc v přední části vyztuženo pěnou. Ta absorbuje nárazy, při posouvání nebo pokládání kola od patek vidlice aby se zde materiál nepoškodil.

ZPEVNĚNÍ U OSY: Dalším ochranným prvkem je umístění loga, které je prošité a zpevňuje tak materiál v místě osičky zadního kola.

HLAVNÍ STRAP (POPRUH): Zajímavostí vycházející z praxe je pak umístění hlavního popruhu. Ten je přišit z pouze z levé a pak pravé strany. Díky tomu snadno popruh odepnete, kolo vložíte do obalu a znova jenom opět zapnete. Přední i zadní uchycení popruhu je záměrně uchyceno v šikmých pozicích, aby se kolo neslo co možná nejvyváženěji. 

MALÝ STRAP (UCHO): Posledním, na první pohled poznatelným detailem je malý úchop ve střední části obalu. Slouží pouze k rychlému posunutí kola ve vlaku nebo ke snadnému vložení kola na odkládací přihrádku.

TROJITÁ VNITŘNÍ KAPSA: Vnitřní kapsa slouží k rychlému a inteligentnímu uschování pedálů, pegů a případně také nářadí. Kapsy jsou opatřeny suchým zipem.

 

 

TRAVEL BMX BAG - HLAVNÍ POPRUH JE POLSTROVÁN 

 

BALENÍ KOLA


Připravili jsme foto návod, jak nejrychleji sbalit kolo do Travel BMX Bagu. Balení trvá maximálně 15 minut.

 

TRAVEL BMX BAG - JAK SBALIT KOLO NA CESTU

 

 

RECENZE UŽIVATELŮ


Někteří z Vás již TRAVEL BMX BAG používají déle.

 

TOMÁŠ BIELČÍK

Ahoj, Travel Bag používám od 18.4 tohoto roku. Jsem s nim velice spokojený, za tu cenu to opravdu stojí. Je furt v pohodě, všechno drží jak má a svojí činnost plní na výbornou. Ve vlaku to hodíte nad sebe i v kupéčku a drží jak má a neplatíte ani korunu. Já osobně když projde průvodčí skládám kolo už ve vlaku a připnu vak na batoh. Všem to velice doporučuju a cena určitě přehnaná není, protože je to fakt kvalitní a není s ničím problém ani s pegama nesundávám je. Jde s tím i ujít pár set metrů když bag hodíte na rameno. Jsem opravdu vděčný a rád tbb za tudle možnost.

  

DUŠAN ANTALÍK

Ani si neviete predstaviť ako mi táto vec zľahčuje život. Nemusím riešiť žiadne problémy s cestovaním, nezašpiníš nikomu auto, nemusíš na hoteloch riešiť že ťa nepustia dovnútra atď. Inak sa celkom pohodlne nosí a aj pri väčších presunoch pešo sa to dá v pohode vydržať. Inak bez pegou ak ste akční, tak sa dá balenie stihnúť aj za 2 minúty.

 

 

Fotogalerie k článku


 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X