JEDEN Z NEJPROGRESIVNĚJŠÍCH RÁMŮ VŮBEC? - WETHEPEOPLE NETWORKNapsal TBB-BIKE | 21.05.2020

Když přišel na trh rám Battleship, hodně toho změnil. Ať už to byla jeho obratná geometrie reagující na potřeby technických riderů, nebo technologická pokročilost v podobě hydroformingu trubek pro co nejpevnější spojení s HT a další. Teď je tu rám Network vycházející z rámu Battleship, s ještě obratnější geometrií podle Dana Kruka a novým můstkem zadní stavby.

 


 

Kam až to může dojít? Jeden z nejprogresivnějších BMX rámů co kdy ve Wethepeople vytvořili. Wethepeople Network - Dan Kruk signature. Obsahuje všechny technologické vychytávky známé z rámů jako Battleship, nebo Doomsayer a ještě něco navíc. Nový můstek spodní části zadní stavby řešený metodou Investment Cast. Ten poskytuje dost prostoru pro široké pláště i při extrémně krátké zadní stavbě rámu. Navíc výrazně zvyšuje tuhost a odolnost zadní stavby. 
 

Dan Kruk o rámu. "Když jsem dostal tuhle příležitost a přišlo na design, první věcí co jsem chtěl byla kratší zadní stavba rámu 12,5". Díky řešení zadní stavby s využitím IC klínku který v Cologne navrhli, není ani při tak krátké stavbě problém s prostorem pro široký plášť.
Chtěl jsem hydroformingem upravené trubky jako na rámu Battleship, protože dělají rám nezničitelný. Chtěl jsem udělat ještě pár dalších změn jako třeba strmější úhel hlavovky 75.75° nebo vyšší standover 9.15". Snad ani nemůžu být víc nadšený z toho jak to dopadlo."

Rám Network je svařen ze silnějších trubek s přidaným extra metariálem všude tam, kde je ho potřeba. To z něj dělá nástroj pro to nejtvrdší zacházení.

  

RÁMY WETHEPEOPLE 2020 V SEKCI ZBOŽÍ NA CESTĚ

 

 

Související produkty: wethepeople


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X