KALENDÁŘ FBMX AKCÍ 2021Napsal Alex Rovný | 15.05.2021

UPDATE 15.5.2021: Kalendář byl aktualizován a jak to tak vypadá s nastupujícím létem volných termínů značně ubylo. Také rozvolňování opatření pokračuje a jak to prozatím vypadá, sezóna 2021 by mohla být zachráněna. Třikrát hurá .... S tím souvisí také výzva  CFBA o umístění Vaší akce pod hlavičku asociace a zařazení na seznam LZN akcí. Pořádáš nebo se chystáš pořádat závod nebo jam? Dej nám vědět!

Kalendář na rok 2021 je připraven! Pokud plánujete akci, Jam, Kemp nebo cokoliv, kam chcete pozvat všechny BMX kámoše stačí když mi dáte vědět. Kdy, co a kde popřípadě pošlete odkaz na událost a já už se o zbytek postarám. Chápu, že plánovat cokoliv v době kdy je vše zakázané a světlo na konci tunelu v nedohlednu je frustrující. Nicméně bez plánování to nejde a základem je mít vhodný a dobrý termín. Těch je prozatím dost ovšem zdání může klamat. Jsou akce, které jsou tu s námi už řadu let a mají své pevné termíny. Pokud však pořadatel nedá dopředu vědět snadno se stane, jak už je to každý rok pravidlem, že se v jeden termín koná více akcí, což je rozhodně špatně! 

Ještě stojí zato připomenout možnost umístit svou akci pod křídla Asociace a opatřit jí přívlastek LZN. O tom, co je to LZN nebo chcete li "Lokální závod s Nominační hodnotou" jsme již psali v tomto článku. Bylo by moc fajn, kdyby se podařilo tuto nálepku umístit na  co nejvíce akcí napříč disciplínami. 
 

Související články: bmx camp dirt park street trails trip


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X