KALENDÁŘ FBMX AKCÍ 2021Napsal Alex Rovný | 26.01.2021


Možná jste si všimli, možná ne. Nevadí, tady je malá připomínka. I když nám doba nepřeje pevně věřím, že se letos sezóna akcí vyvede o dost lépe než minulý rok a já se už rozhodně nemůžu dočkat! 

Kalendář na rok 2021 je připraven k naplnění! Pokud plánujete akci, Jam, Kemp nebo cokoliv, kam chcete pozvat všechny BMX kámoše stačí když mi dáte vědět. Kdy, co a kde popřípadě pošlete odkaz na událost a já už se o zbytek postarám. Chápu, že plánovat cokoliv v době kdy je vše zakázané a světlo na konci tunelu v nedohlednu je frustrující. Nicméně bez plánování to nejde a základem je mít vhodný a dobrý termín. Těch je prozatím dost ovšem zdání může klamat. Jsou akce, které jsou tu s námi už řadu let a mají své pevné termíny. Pokud však pořadatel nedá dopředu vědět snadno se stane, jak už je to každý rok pravidlem, že se v jeden termín koná více akcí, což je rozhodně špatně! 

Ještě stojí zato připomenout možnost umístit svou akci pod křídla Asociace a opatřit jí přívlastek LZN. O tom, co je to LZN nebo chcete li "Lokální závod s Nominační hodnotou" jsme již psali v tomto článku. Bylo by moc fajn, kdyby se podařilo tuto nálepku umístit na  co nejvíce akcí napříč disciplínami. 
 

Související články: trip trails street park dirt bmx camp


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X