KDE JEZDIT V ZIMĚ? CHILL-RIDE HALLNapsal Šimon Čechura | 10.01.2019

Kde jezdit v zimě? Rok co rok přijde tohle ne příliš oblíbené období a většina z nás si začne klást tuto otázku. Kde jezdit v zimě? Jen málokdo se ale rozhodne vzít to do vlastních rukou a takové místo k ježdění vytvořit. Tím jedním z mála je i Vicek Zbořil, který s pomocí kámošů vybudoval halu v Malšicích jen kousek od Tábora.Zaznamenal jsem info o openingu haly někde v jižních čechách a následně viděl hodně povedené video z téhle akce. Dal jsem si pět a pět dohromady a došlo mi, kdo za halou stojí. Míst, kde v zimě zajezdit bez ohledu na počasí je pořád jen pár a proto jsem se rozhodl poslat pár otázek na adresu Vicka Zbořila. Jeho hala zdá se stojí za návštěvu a pokud tě zajímá, jak to všechno vzniklo, dozvíš se to taky.

Zdarec, pokud mi něco neuniklo, za halou stojíš z velké části právě ty. Kde přesně se hala nachází? Co ten opening?

Ahoj, je to tak. CHILL-RIDE HALL se nachází v Malšicích (10 km od Tábora) a byl to opening haly po přestavbě. Udělali jsme nově 3 jezditelný lajny až na konec kravína, což byla ještě před rokem pomalu nereálná věc.Hala už nějakou dobu existuje, ale až teď se povedlo ji vyladit podle představ. Jaká je historie? A jak jsi přišel k materiálu?

Všechny překážky co jsme tam měli, byly udělaný postupně z matroše co kdo daroval nebo přivezl, za co moc děkuju. Tenhle rok jsme se přihlásili s kamarádem každý za sebe do projektu O2 smartup kde jsme udělali projekt “Z KRAVÍNA ADRENALINOVÉ CENTRUM”. Vše klaplo, dostali jsme nějaký peníze a hned mi bylo jasno, za co se bude utrácet. Vždy jsem chtěl udělat překážky na úrovni, takže jsem nakoupil hlavně překližku, která tomu dala jednotný vzhled a co je pod tim, to už nikoho nezajímá. :-D

V téhle hale jsem 4 roky, z toho cca 2 roky legálně na bleka zadarmo, jenže pak jezedáky koupil jiný majitel a teď už rok a půl platím nájem. Nějaký sponzor by se určitě hodil.

 

Na zmiňovaný opening se Vás sešla pořádná banda, jak je ostatně vidět v podařeném videu. Sjíždí se lidi z okolí pořád?

Opening byl pro mě jedna z nejlepších akcí, co jsem zažil. Spojil jsem to i s narozkama, kde mi bylo 25. Přišlo spoustu nových lídí a hlavně moje druhá rodina. Vždy mě nakopne, když vidim zájem o ježdění u mladých kluků ale i všech fellas, který jezdí z Milevska, Kunžaku, Budějek, Sobíku a samozřejmě Tábora. Děkuju jim moc, protože to jsou skvělý lidi a bikeři. 
 
Z Facebooku jsem zachytil, že jsi měl také nějaké problémy s dementy. Někdo ti v hale rozbil okna? Jak moc je v hale zima? 

Jojo bohužel je v tomhle světě spoustu kreténů a když je vše hotové, tak někdo přijde, rozbije ti 6 oken a je zas co dělat. V hale nefouká, takže když jezdíš je to pohoda. Máme tam kamna aspoň na ohřátí rukou a pro pocit. :-D Kravín je zatím bohužel i bez eletriky, takže vše přes centrálu. Jsme ale rádi za to co je a pro mě je tohle hala, za kterou bych v mládí zabíjel. :-D Jak se říká samozřejmě. :-D

 


Vítáte hosty? Nějaká otvírací doba? A co v hale na lidi čeká?  

Domluva je vždy semnou a dá se domluvit vždy jak kdo napíše. O víkendu tam většinou od 12 jsem. V hale jsou 3 rovné lajny. Levá - streetovka beng, pyro s bednou, rail, rovná bedna a vzadu menší wall. U prostřední lajny kde je nejvyšší strop je foampit, za ním rozjezd na 2 fanály a vzadu pěknej wall. Na pravo je radius a přenosný streetový věci, takže je na co se těšit. :-)Vstup?

Vstup je 50 kč jak bmko tak sk8, ale je to bikerská hala, takže sk8 tam uvidíš jen málokdy. 

 

Přeju ať hala funguje co nejdéle, žádný další problémy a třeba se uvidíme u vás v hale! Vypadá to solidně!! Chce to zkrátit si čekání na jaro, hehe. Díky za tvůj čas a ať se daří.

Určitě přijeďte budu se těšit a chtěl bych moc poděkovat CHILL-RIDE crew, protože bez vás bych to nedal a O2 smartup, která to nakopla a díky tomu je to na úrovni, které to je. Už jen najít sponzora a bude to stát za to. Díky moc za článek a vidíme se v CHILL-RIDE HALL!


Sleduj CHILL-RIDE CREW na Facebooku

 

Související články: park bmx lifestyle


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X