KUNŽAK V NĚMECKU - BBQ TRIP 2 - MELLOWPARK BERLINNapsal Kryštof Krechler | 16.09.2019


Minulej rok jsme vyrazili na začátku prázdnin s felas ve čtyřech do Berlínskýho Mellow Parku na víkend. Byl to pořádnej metálek, tak jsme neváhali a letos vyrazili znova, rovnou v sedmi. Trošku jsme nedomysleli, že v září už nebývá v noci takový horko jako v červenci, takže jsme toho první noc v našich letních spacákách a hamakách moc nenaspali. To nás ale vůbec netrápilo a v 10 hodin 0 minut 0 sekund jsme nabíhali do Mellow Parku v plné palbě. 

Den v Mellow Parku probíhá zhruba jako splněný sen každýho béemixáka: Jezdíš v poloprázdejch parkách dokud nemůžeš, pak se dojdeš osvěžit lahodným Plzeňským mokem do místního útulného baru u řeky, kde tě obslouží milá mana, načež, plný energie, vrháš se zpět do akce, nasedáš na bicykl a šredíš do skonání. Večer jsme pak lehce oslavili Matyášovy dvacetiny (v Německu je docela levnej Jäger), Mates dostal takovýho hobla, že už druhej den ani nejezdil a tak jsem aspoň nemusel točit furt jenom já, hehe. Druhý den proběhl podobně jako ten předchozí, jenom s výrazně menším nasazením, odpoledne jsme se stěží naskládali do aut a odjeli vstříc té naší domovině.

Asi je z toho tradice, protože každej rok si z tohohle výletu všichni odnesou super vzpomínky a pár úrazů. Není prostě nad to na 3 dny vypnout a nestarat se o nic jinýho, než co budu drtit za sérku nebo co budu grilovat k večeři. Ne náhodou jsme to taky pojmenovali BBQ TRIP, a jak by řekl Robin: „Sí jů next jír Brrrrlyn!“.

 

Související články: trip video


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X