MARTIN HABADA - ZERO DEGREESNapsal Honza Novák | 23.12.2021


Kamera a edit, text: Honza Novák (@honza_novakk)

S Martinem se domlouváme na natočení videa už dlouhou dobu, prakticky od začátku pandemie. Původně bylo v plánu natočit delší video z průběhu roku, ale bylo těžké se časově shodnout. Při pondělní cestě do školy, dostávám po operaci kolene opět chuť si stoupnout za kameru a píšu Marťasovi, zda se nedomluvíme alespoň na jednodenním natáčení. Obratem posílá odpověď, že by to bylo super a už vymýšlíme kdy a kde. Nebyla to dlouhá domluva. Lokace byla jasná, a ideálně hned druhý den..

V úterý kolem poledne tedy letím na vlak směr Český Brod, kde mě Martin vyzvedává autem a pokračujeme směr Pardubice. Hned po příjezdu ladí kolo a jde se rozehřát. Klasicky proletí celý park a během chvíle beru kameru do ruky, telefon s trick listem a začíná filming. K videu si přečti menší rozhovor s Martinem:

Čau Marťas.. Pověz nám na začátek co vlastně děláš když nejezdíš na kole, a jak to dáváš časově?

Zdar. Věnuji se hodně studiu na sportovní fakultě, kde mimo poslouchání přednášek chodím i 3x týdně plavat, v podstatě se topím s plavci. Občas zajdu někam s kamarády nebo s tebou a často jezdím ven do hor. Čas na kolo mám, co nás ale všechny děsí, je ta děsná zima a proto bmx kompenzuji i jinými sporty.

Máš nějaké plány na rok 2022? (Závody, video, projekt?)

Přesný plán prozatím nemám. Přes zimu bych si rád udržel formu a uvidíme s jakými výjezdy přijde český svaz na jaře. Takže plán je takový, udržet se v reprezentaci.
Bylo by určitě dobré natočit „banger“ video, ale víš moc dobře, jak je to s časovou domluvou a že to bylo v plánu už tento rok. Věřím že to jednou vyjde..

Během natáčení se nám stal velký fuckup, tak co mi k němu povíš? Haha

Velký sorry. Hodit kolo na kameru za 50 tisíc jsem opravdu nechtěl. A nebylo to zrovna dávno, kdy jsi půjčil objektiv a vrátil se ti prasklý. Bohužel se to stává a jsem fakt rád že máme záznam z bezpečnostní kamery :D.

Na závěr máš prostor na nějaký vzkaz, prostě cokoli, co by jsi chtěl říct a já ti děkuji za rozhovor.

Chtěl bych poděkovat tobě, že sis našel čas na natočení a sestříhaní videa. V té zimě je to opravdu nic moc.. Díky za rozhovor

 

Související články: honza novák martin habada pardubice


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X