MARTIN ŠIMAN - BARCELONA FILESNapsal Šimon Čechura | 17.03.2020

Fotky už jsi mohl vidět v Thebikebros časopise, ale dneska je tady toho víc. Proč nikdo neviděl triky na videu a proč to všechno tak dlouho leželo v šuplíku? To prozradí sám Martin a jen dodám že k puštění záběrů jsem ho musel skoro přemlouvat, hehe. Že obsah vznikl před dvěma lety mu nic neubírá na jeho kvalitě, což jen potvrzuje Martinovo kvality.

 

 

 

Ze kdy záběry a fotky jsou?

Hele je to 2 roky starý, z mýho prvního trípku do BCN. 


Jak se stalo, že jsi nechal jak záběry tak fotky tak dlouho odležet?

Nějak sem nevědel  kam je zařadit jelikož sem začal točit na tape kamerku, takže bych to nerad míchal do sebe.


Fotky nakonec našly své místo v Thebikebros zinu a když vznikla myšlenka dát publikaci dohromady, byl jsem ve finále hodně rád, že je co z archivu vytáhnout. Se záběry to ale bylo složitější a přesvědčit tě, že mají kvalitu a lidi by je měli vidět nebylo lehký. Proč mám pocit že bys měl klipy radši v šuplíku? 

Asi bych uplně neřekl že bych je měl radši v šuplíku ale spíš je to o tom, že mam trošku jiný priority a tyhle klípky bych v nejbližší době asi nepoužil. Ve finále sem rád že to alespoň někde bude.


Nebudu tě trápit dalšíma otázkama. Nějaký plány na tento rok? 

Jeden plán už máme za sebou a další se uvidí, určitě bych chtěl dát na pár dní Vídeň nebo něco takového. Ale kdo ví kdy tam budem moct.

 galerii si můžeš zvětšit přes celou obrazovku

 

 

Související produkty: thebikebros fiend bmx


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X