MČR VE FREESTYLE BMX PARK 2021 - OFFICIAL AFTERMOVIENapsal TBB-BIKE | 26.08.2021Brumovský park již podruhé hostil mistrovství České republiky v disciplíně BMX Park, které se uskutečnilo 14.8.21 v místním bike parku. Místní parta opět ukázala, že umí a s čistým svědomím můžu napsat jediné, nemělo to chybu. Organizace a veškeré detaily co se organizace týká byly dotaženy k dokonalosti. Závěrečné video je tady a ty můžeš nasát ještě jednou úžasnou atmosféru, která po celý den panovala ...

Nebudu se tentokrát pouštět do nějakého zásadního reportu ale pár řádků si neodpustím. Jak bylo zmíněno výše, organizace šlapala na jedničku a veškeré věci okolo byly dotaženy na 110%. Co bych si však zásadně přál a nebudu jistě sám je skutečnost, aby se místním podařilo urvat nějakou zásadní dotaci na obnovu parku. I přesto, že je park opravován s veškerou pečlivostí, zub času nejde zastavit a třetí mistrovství si v něm už moc představit nedokážu. Budu pevně doufat, že se najde minimálně ještě jedna schopná parta, která příští rok vysekne mistrovství jinde a poskytne tak místním prostor pro modernizaci. 

K samotnému závodu je obrovsky složité cokoliv napsat, protože úroveň ježdění šla opět zásadně nahoru. Jelikož jsem měl na starosti servis kol během dne, mohl jsem jízdy sledovat jen tak po očku. Z čeho jsem byl hodně nadšenej byly jízdy Martina Spurného v kategorii Junior. Na Martinovi je vidět vyježděnost z bikrosu, což ho naprosto odlišuje od konkurence. Tento klučina je budoucnost českého FBMX! V Expertech jsem samosebou očekával silné jízdy od Franty Bližňáka, kterej rozhodně nezklamal, díky za repre Bro!  Dalším příjemným překvapením byla účast patnáctileté Ivety Miculyčové v ženské kategori. Kde se vzala? Jako vystřelená z praku holčina rozbila kompletně park, neuvěřitelné! Kačka Jalůvková vytáhla všechny své trumfy ale na Ivetu byla tentokrát krátká. Kategorie Elite? Fuu tak to byla jízda. Myslím, že porota se zapotila řádně. Nemůžu nezmínit jízdy Dana Mlejnka, kterej se krom své nehorázné techniky pustil i do čistě parkových triků a zamotal nám tak všem příjemně hlavy, pecka! Dalšího koho musím zmínit je Martin Habada. Zajel si to svoje ve stylu, 720 bar na funboxu? Potěšil a navíc z toho bylo třetí místo, yes Bro! Zakončím to jízdou, které mě bavila asi nejvíc a bylo v ní vše, co bych od mistrovské jízdy očekával. Miki Hovorka nabral obrovskej progres, styl a ladnost při každém triku na každé překážce ... respekt! 

Konečné výsledky můžeš najít na stránce asociace ZDE  

Každopádně je potřeba zmínit, že všichni jezdci ze sebe vydali to nej a bylo skvělé být u toho, díky celé partě z Bikepark Brumov, jste senzační a přeju další skvělé akce ... Charity Jam je za dveřmi, tohle bude další pecka!

Související články: park report video


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X