MEJDLO VOL.1 - PREMIÉRA TRIP TAPE A FOUNDATIONNapsal Tomáš Carda | 25.03.2017

Při pravidelných posezeních v brněnském Klubu na Dráze po cestě ze streetu nebo parku se nám v hlavě zrodil nápad na pravidelné BMX mejdla, kde by se potkávala komunita točící se okolo BMX a kol všeobecně. Protože Dráha je od počátku cyklo hospůdka a postupem času se z ní vyklubala také skejťácká základna v čele s Lubou jeho Cult of the Road merchem a stejnojmennou minirampou, není v Brně snad vhodnější místo na pravidelné BMX dýchánky. První odstartuje již příští sobotu 1.4., tak neváhejte dorazit!

První MEJDLO se tedy uskuteční již příští sobotu a jako hlavní program na Vás čeká premiéra THE TRIP: TRIPTAPE videa a WETHEPEOPLE: Foundation videa. Čekají na Vás tedy dvě horké novinky z řady full-length BMX filmů. Abychom si tyhle videa užili ještě víc, připravili jsme pro Vás tématickou soutěž týkající se těchto videií a někdo z Vás si tedy dokonce odnese i nějakou tu drobnost od TBB-BIKE. Celý večer bude hrát dobrá hudba a protože se jedná o pořádný Mejdlo, budete moci popíjet buď špínu nebo čistý. Co je ale hlavní, sejde se BMX komunita a užijem si spolu pohodovej večer! Tak neváhejte dorazit 1.4. ve 20:00 na Dráhu!

Více info a aktuality najdete na facebookové události 1. MEJDLA.Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X